Şimdi Ara

Ben BU İŞİ YAPARIM!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sınavı kazanıp iyi üniversitede mühendislik okumak orada kendimi geliştirmek, sağlam paralar kazanıp mümkünse yurtdışına yerleşmek ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başarılar...
  • Her mühendislik okuyan gencin hayali bu.

Bence bu yanlış bir yol.Neden mi?

Ben olsam biraz para kazanıp.Ülkem de ithalat işine girerim.

İthalattan elde ettiğim gelir ve mühendislik bilgimle üretim işine girerim.

Oradan da yürürüm.
  • Hayale bak.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Bu hedefler güzel. Gercekci olmasi ya da ulasilabilir olmasi zaten kisiden kisiye degisir.

B Plani da varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Terapist_tr

Bu hedefler güzel. Gercekci olmasi ya da ulasilabilir olmasi zaten kisiden kisiye degisir.

B Plani da varmi?

Olmaz mı..
    Orta halli bir mühendis olup memur hayatı yaşamak

• 3 sene once benim de hayalim oyleydi muhendislik kazandik amma velakin suanki hayalim sag saglim 30 yasina kadar mezun olabilnek

• Çok çok yanlış düşünüyorsun kardeşim bak güzel hedeflerin var ideallerin var çok güzel fakat düşünce tarzın yanlış .
    İyi bir mühendis olup yurtdışına çıkmak veya vasat bir mühendis olup ülkende kalmak... yani seni yetiştiren ülkeni vasat mühendislere layık görürsen sence de vatanına haksızlık etmiş olmaz mısın ?
    tamam şu anda mühendislik anlamında vasat bir ülke olabiliriz ama biz böyle düşünmeye devam edersek yükselmeyi bırak var olan yetenek ve kapasitemizi de kendi ellerimzle bize ait olmayan ülke , yaşam tarzı ve insanlara hibe etmiş olmaz mıyız ?
  • Her zaman zor hedefler koymalıyız kendimize. Umarım her şey gönlüne göre olur. Yolun açık olsun. B planını düşünme bile. Bu hedefe odakla kendini
  • Basarilar genc adam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.