Şimdi Ara

Bazen geç çalışma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aracım benzinli lpgli.Bazen uzun marş yapınca çalışıyor 5 sn ye kadar enjrksiyonlu olduğu için gaza basmıyorum ama gaza bastımmı hemen alıyor bu uzun marş sırasında.Bunu bazen yapıyor.Mesela:
    Stop ettim marş basayıp hemen alıyor.15dk yarım saat 1 saat 5 saat farketmiyor fakat 8-9 saat oldumu uzun marş başlıyor.Bir örnek daha vereyim stop ettim 1-2-3 gün çalışmasın bastımmı marşa hemen alıyor.Tek sıkıntı 8 saat 9 saat sonra zor çalışması sizce neden yapar bunu ustalara soruyorum herşeyden yapar diyorlar bırakıp orasını burasını kurcalatmak istemiyorum yada grreksiz parca degisimi sonucu hale devam eden sorunumu yasamak istemiyorum.Başına grlen varmı fikir verebilecek teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayın upliftingsky

öncelikle merhaba:

anlatmanıza göre aracınızın aküsü bitiyor olmalı.?.

veya çok az şarz ediyor'da olabilir..çünkü kışın akü uzun saat yatınca marşı basmakta zorlanıyorsa bu işaret akünün zayıflaması

demektir.siz en iyisi servise gitmeden önce bir akücü'ye gidin ,akünün voltajını ve aracın şarz edip etmediğini ölçsün.

esen kalın...

HER'GÖZÜN BAKIŞINA,HER'SÖZÜN AKIŞINA İNANMAYIN.?.
    YALNIZ BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BİR BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...
  • Zaaaatt yanlış cevap :)
    Akü yeni şarjda ediyor şarjida ölçüldü normal . Marş basıyor zaten

• @efsanemühendis cevap için teşekkürler yanlış anlaşılma olmasın sakın.
    Evet millet anlayan yok herhalde sanki benzin gelmiyormuş gibi ateşlemede yapıyor çalışsın stop et hemen, hemen alıyor.
    Benzin filtresi yaparmı acaba tıkalıysa falan benzinde falan giderkende bir sıkıntı yok ama ..:-( benzin pompasımı acaba:-)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.