Şimdi Ara

yağmur sonrası gelen ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yağmur yağdığı zaman arabam suyun içinden geçince bir süre sonra tiz bir ses çıkarıyor frene basınca..Sonra kuruyunca düzeliyor bunun nedeni nedir sizce

• Yağmurdan sonra diskler paslanır , fren yaptıkça ilk başta disklerden sürtme sesi gelir , bir iki frenlemeden sonra pas geçer ses kesilir . Böyle bişey sanırım başınıza gelen , eğer buysa olağan bişeydir , sorun etmeyin.
  • hanım efendi

öncelikle merhaba:

balata ıslandıktan sonra tiz sesi veriyorsa,tek sebebi var.?.

sert balata'dır o yüzden,çünkü sert balatalar soğuduğu zaman ses yapar, ısındığı zaman sesi keser.?.

esen kalın...

HER'GÖZÜN BAKIŞINA,HER'SÖZÜN AKIŞINA İNANMAYIN.?.
    YALNIZ BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BİR BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...
  • Bencede olağan bir ses mümkün mertebe geçmeyin oralardan geçersenizde fren yapmayın disk yamulur.Gerekiyorsa basın frene tabi :D
  • Teşekkür ederim cevaplar için disklerin paslanması ve pas gidince sesinde gitmesi mantıklı ilk başta bende sorun etmiştim sonra ses kesilince mühim bir şey değil sanırım dedim bir arkadaşım baktır istersen neden ses yapıyor diyince sizlere sormak aklıma geldi.Sorun etmeyim ben o halde
  • Sen yinede diskini balatanı gözle elle bir kontrol et .fren yagini falan ..fren bu ihmale gelmez ummadıgın anda istedigin frenleme gelmez falan;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 1 Nisan 2015; 23:25:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.