Şimdi Ara

Peugeot 206 !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 20 bini geçmeyecek şekilde 206 ve getz arasında kaldım.

Açıkçası getz 1.3 'ler çekişten dolayı sıkıntılı ,1.4 motorlular ise lpg olunca ağırlıktan dolayı muayenden geçemiyor diyorlar.Çok kişi sorun yaşamış.

206 'lara bakıyorum hemen hemen hepsi belden aşağı boyalı .bu 206'lar neden hep belden aşağı boyalı

• Yaşlı araçlar artık.

Boyasız bulmak imkansıza yakın.
  • 10 yaşından yaşlı araçlar boyalı olması çok da anormal değil. 206 alacaksan 1.6 16V 110HP olan motoru tercih etmelisin, hem 1.4'ten az yakar hem de gidişi güzeldir. Ben 4 sene kullandım, hiçbir problem yaşamadan severek bindim.
  • the_zula kullanıcısına yanıt
    2007 model 206 ımın sadece sağ çamurluk boyalıydı.ha birde Sıfır aldığım Aracın kaputunun boyalı olduğunu sonradan öğrenmiştim.maalesef Çarşamba günü arkadan çarptılar.kaza olmasaydı bir süre sonra satmayı düşünüyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Benim de 2004 model 2003 trafiğe çıkışlı 206 Quiksilver'ımda hiç boya yoktu. Çok zor da olsa bir şekilde denk gelebiliyor.
  • kapıda çamurlukta dert etmiyorum ama belden aşa komple boyalı deyince tırsıyorum
    hocam selam. ben ikisi arasında kalsam 206 alırdım. ben 1.4 hdi kullandım. aldığımda 67 bin km'deydi. satarken 220 bin km'de sattım. benzinli alacaksanız 1.6 tavsiye ediyorum. sunroof'lu olanlar problemlidir. bir de üzerinde fazla durulmayacak şekilde elektrik arızaları verir. (3-5 liralık ampul patlamaları gibi) 10 yaşından yaşlı araçlarda normaldir boya. sabırlı biriyseniz az boyalı denk gelir elbet. detaylı ekspertiz yaptırırsınız almadan, içinize yatarsa alırsınız. getz'ler daha yüksek modellidir ama 206'nın keyfini veremez. sırf düşük sürüş pozisyonu için bile 206 tercih ederdim ben.

hayırlısı olsun saygılar.
  • 1,4 97 hp ve 1.5 88 hp dizel getz daha makul araçdır ikiside zamanının gözde b sınıfı hb leri degiller.
    Ben bu ikisi arasında makyajlı getz derdim tercih sizin birde getz biraz daha geniştir iç mekan olarak.

• yahu nedir bu boya takıntısı. Neilignç insanlarsınız. 10-15 yıllık araç alıcak fabrika çıkışı gbi olsun istiyor adamlar.. İlginç..
  • 206 kullanmak keyiflidir kesinlikle 206 al

Hep gençler biniyor ve kaza yapıyorlar ondan. Evet bu birinci etken ama, çizik güneş yanığı da çok oluyor, eski araçlarda bu da ikinci etken, kapı içleri, direkler!!!, macunsuz boya ise sıkıntı yok. Temiz temiz alın binin. Güneş yanığından iyidir. Ama hangi araç tek tek kontrol ettirmeniz veya sormanız lazım, satıcılar da düzgün raporlasalar sorun olmayacak eksperlere. HDİ motor başarılı. 206 da şimdilik getz den daha tercih sebebidir bana göre. Ama kendi tercihim fiesta dan yine şaşmam.
  • omer omer O kullanıcısına yanıt
    SEN HALA BURADA NASIL KONUŞUYORSUN? DAHA 2 GÜN ÖNCE BANA HAKARET ETTİĞİN İÇİN CEZA ALDIN. NASIL OLDU DA HALA KONUŞUYORSUN. FORUMDAKİ ADMİNLER NE İŞ YAPIYOR ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Yaşlı araçlar artık.

Boyasız bulmak imkansıza yakın.

Araç boyalı olunca çöp mü oluyor? Anlamıyorum şu zihniyeti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boya takıntınız bence gereksiz, benim son yazdığım konulara vs bakarsanız baya ince eleyip sıkı dokuduğumu 206 ile getz arasında kalıp getz seçtiğimi görebilirsiniz. Tabi kriterlerimiz farklı olsada bir fikir verebilir diye düşünüyorum. getz 1.5 vgt kullanıcısıyım sorularınız varsa alabilirm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.