Şimdi Ara

Kardeşimi tehtit etmişler. Taktik lazım. [ÖLMEDİM] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
11
Favori
3.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tualeti-Tıkayan-Adam

quote:

Orijinalden alıntı: DHOLU

Silah varsa bile goturme bonzai frlan cekerler sana diklenirler kullanmak zorunda kalırsın kardesinle git yanına bi iki adam daha al

Hocam Allah korusun 5-6 kişiden fazlada olabilirler. Bıçaklarlar filan belli olmaz.

Polis arkadasına soyle bi gün devriye arabasiyla bıraksın okula yoksa silahla başın belaya girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

Okul çıkışlarına polisler gelmiyor mu? Su tipler bi bitmedi.

Okulun kapısında bu serseriler hem sabah bekliyorlar hemde öğlen çıkışta bekliyorlar. Daha öncede okula gittim 3-4 kez öğretmene dilekçe vermek için hiç polis görmedim.

Benim mezun olduğum lise önünde bekliyorlardı.

benm bildiğim okul çıkışlarına bir ekip gelir.heleki böyle bir problem varsa kesinlikle olması lazım. Siz gene okula şikayette bulunun en ufak bir şeyde okula suç duyurusunda bulunursunuz bunuda okula belirtin.
  • Pompalıyı omzuna koy sallana sallana git okula kardeşinle👍

• Delikanli abin turabi yi cagir yardim etsin sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Objektif yorumcu

Bu meslek lisesindeki serseri p*çlerin allah belasını versin.Bende meslek lisesinde okuyorum tam bir rezillik seneye okul değiştirip kurtulacağım umarım.Varsa kardeşiniz,akrabanız,arkadaşınız falan asla göndertmeyin.

aynen kardeşim aynen açık liseye geçtim bu meslek lisesinden çekilecek yer değil yeminle
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaUnal41

Git okul kapısında bekleyen serserilere kendini tanıt ( )
    Sonra kardeşinin bu okulda okuduğunu arada sırada göz kulak olmalarını söyle.
    O kadar da değiller. Kardeşin bi iki serseriyle çok samimi olmasa da muhabbet kursun. Adını bilsinler yeter.

Bu adam çok haklı bak buna uy kavga mavga çıkarma. Çok güzel anlatmış ilacını senin.

Edit: Birisi de demiş okula devriye bıraksın. Devriye bırakmasın alsın. Selamlaşsınlar falan kapıda. O da olabilir ama çok meşakatli. Elemanlarla tanış kardeşin için konuş olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afsar Oglu -- 1 Nisan 2015; 5:48:16 >
  • Bir halt olmaz şimdi küçükler ya takılırlar onlara sonra zaten kardeşin yaştakiler onların dilinden konuşmayı öğrenir kime nasıl davranacağını bilir. Korkuyorsan yada kardeşin korkuyorsa bir iki gün okula beraber gidip gelin.
    Birde okulun serserilerini tanısın ama onlarla takılmasın bir şey olduğunda sen kimi tanıyorsun mevzusu çok olur meslek lisesinde 4 yıl okudum bu mevzularda en güzeli onların dilinden konuşmaktır bunu da hiç unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinsemer -- 1 Nisan 2015; 5:55:21 >
  • kekoların yanına gidip yarın bana sigara getireceksin de bekle. getirmezlerse zebaniye dönüşüp onları emicik darbeleriyle yere yığ
  • Semt zeytinburnumu
  • Geçen dönemde parkta sıkıştırmışlardı kardeşini noldu o olay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Hocam kardeşinizi tanımıyormuş gibi gorunmenize gerek yok zaten kardeşiniz abi falan derse de bir şey olmaz zaten. Bana göre büyük ihtimalle diklenmezler diklenirlerse de beyler sıkıntı çıkarmayalım kavga çıkarsa hepimiz karakolu boylarız de. Bunları tabi biraz kalın sesle söyle hepimiz, boylarız gibi kelimeleri hafif bastiraraktan söyle. Sonra da hadi eyvallah de çek git. Sonraki gun de yine ayni yerden izle kardeşini ne görünmek için ne de görünmemek için bir çaba harcama hatta göz önünde ol biraz karışacaklarını sanmıyorum. Olay çıkarsa da aman ateş etme dipçikle dalan vur.

Teşekkür ederim. Zaten ateş etmem öyle. Tartışmada çıkartmam. Ama bunlar fazla olunca güven patlaması yaşıyorlar. Bıçak filan çekerlerse herhalde havaya sıkarım yinede. Ancak bana bişey olursa silahı onlara doğrulturum diye düşünüyorum.

Zaten 1 sigara için herhalde bu kadar büyültmezler. İnşallah büyümez yani olay.

Silah görse polisi arayacak tipler gelmiş burda sıkarımcılık oynuyorlar izlemeyin şu kurtlar vadisini fazla

• Kardeşin atarlıymış yazdığına göre hakkından gelememiş mi bi kaç serserinin :)

http://forum.donanimhaber.com/m_103980642/f_//tm.htm#103980642
  • Son durum nedir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Kardeşin atarlıymış yazdığına göre hakkından gelememiş mi bi kaç serserinin :)

Bu linkteki konuyu sorguladım o zamanlar.

Arkadaş csb demişti

• yanina saglim bi arkadasini al her ihimale karsi tek gitme sonra tokatla, emanet bulunsun her ihtimale karsi. Tehdit falan hayirdir yani

• Adamdan ses seda yok.
    Kekolar böbreğini eline verdiler galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Arkadaş csb demişti

Bu konuda csb zaten :) Açtığı konulara bak anlarsın prim vermeyin şöyle tiplere

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Arkadaş csb demişti

Bu konuda csb zaten :) Açtığı konulara bak anlarsın prim vermeyin şöyle tiplere

Ben bu adamı önceden beri takip ediyorum. Çoğu kişiyi takip ediyorum hatta. Genelde pekta yorum yapmam konulara. Sadece okurum bazen yazarım.

Konuyu açan arkadaş zaten csb yazdığı konulara csb yazıyor güncelleme yapıp. Forumu son giriş tarihine baktım cidden girmemiş sabahtan beri.

Eğer csb ise belli olur zaten 3-4 saate. Belli olmassa bi Fatiha okuruz artık.

Edit : Konuyu açan not yazmış ciddi diye. Şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 1 Nisan 2015; 10:01:55 >

• quote:

quote:

Bu meslek lisesindeki serseri p*çlerin allah belasını versin.Bende meslek lisesinde okuyorum tam bir rezillik seneye okul değiştirip kurtulacağım umarım.Varsa kardeşiniz,akrabanız,arkadaşınız falan asla göndertmeyin.

Aynen öyle hocam. Lise birde İstanbul'da. Polisin bu serserilerin hepsini toplayıp bi güzel dövmesi lazım. Bir daha beklemezler o zaman. Hepsi çakal şerefi olmayan zibidiler.

Polisin kendi zaten it kopuk

• quote:

Kardeşim ben fen lisesindeydim bazen akşamları sılılıyordum otobüse biniyordum. Arkadaş ben meslekler kadar iğrenç insanların barındığı yer görmedim.

Adamlar birbirine o. çocuğu diyip gülüşüyor.

Kızlar zaten ortam malı olmuş. Hele bir de 6-7 milyarlık bir spor motorun varsa okulun en güzel kızlarını kaldırıp götürüyosun.

Ama senin gibi düzgün insanlara da engel oluyorlar o üzücü bir durum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.