Şimdi Ara

Elektrikler gittiginde Lp dusme cevap geldi Rito

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    31 Mar 06:57

Selamlar Sihirdar,

Benimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederim. Ne yazık ki bir oyuncunun lig puanını sıfırlamam veya değiştirmem mümkün değil. Sistemimiz herhangi bir müdahaleyi engellemek adına bu şekilde kuruldu. Puanlar hızla dengeleniyor; fakat bir arkadaşınla beraber derecelendirmeli oyuna girmek, yeteneğine uyan seviyeye dönmeni hızlandıracaktır.

Daha fazla yardımcı olamadığım için özür dilerim, fakat soracağın başka sorular da varsa benimle iletişime geçmekten çekinme.

Lootah
    Riot Games Oyuncu Destek Ekibi

Şimdi benim free 50 lp gitti ben ne yapicam gidip tedaşımı basıyım turkiye geneli elektrik gidiyor adamlar hicbirsey yapmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Verebileceği klasik cevabı vermiş, onlarında yapabilceği bişey yok zaten
  • Adamlar ne yapsın sana özel lp vericez kimseye söyleme mi desinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü oyunları iptal edebilirler

• 50 lp için ağlıyor musun ?
  • Bencede bugünkü oyunları silsinler

• Ağlamiyorum ama sadece mersin icin degil genel oldugu icin kayip telafisi verebilirler ve toplam 10 dk oynadigim oyublarda 50 lp gitmesi hoş birsey degil hergün girebildigim bir oyun olmadigi icin kayip telafisi vermemeleri hosuma gitmedi

• Kesilmeyen yerlerdeki maçları da iptal ederler haksızlık olur

• Elektrikler her geldiğinde oyuna mı girdiniz orayı anlamadım. Böyle olacağı gün içinde belliydi bir kere yaptığınız hatayı niye tekrarladınız ki yazık olmuş arkadaşlara ama bence de riot'un yapabileceği bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHnfr -- 31 Mart 2015; 21:48:11 >
  • Mesela benim yanimdaki arkadasin oyundaki herkes dusmus herhalde hic puan gitmedi karsilasmalardada gozukmedi diger oyundada bizfe 5 kisi dustu karsida 3 kisi dusmemisti :D

• Biz geldi sandik 3 saat bekledik basladik iste sectik felan dk 10 oldu bum patladi oyun sadece ana masa jenerator vardi ordan oyun bozulup bozulmadigina bakabiliyordum sadece

• Bir değişiklilik söz konusu olamaz.
  • geçmiş olsun bro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ctrl+V cevap herkese aynı :(
  • oyunu giden herkese geçmiş olsun biraz urfta kafa dinleriz :D

• Salla ya benim de 3 puan gitti ama urf var kapatılana kadar benim için ranked yok
  • Aynen urf bitene kadar ranked fazla atmam sonrasinda lp kasmak sıkıntı degil

• 1 oyundan 50 LP gidiyorsa hiç boşuna üzülme zaten hakettiğin ligde bile değilsindir.

Dert ettiğin şeye bak la , elektrikler 7-8 saatliğine gitti bir çok yerde resmen hayat durdu sen gelmiş 50 lp için burda ağlıyorsun.
  • ne yazık ki den sonrasını okumadım
  • Bizim ilçede gitmedi 3 oyun karsisinin adc felan koptu free win aldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.