Şimdi Ara

Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tablet Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda resimleri bulunan Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tablet kullanmayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var mı? Kalitesi nasıl? Memnun musunuz?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler. :)
     Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tablet Nasıl? Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tablet Nasıl? Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tablet Nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 31 Mart 2015; 19:23:41 >

• Arkadaşlar bu ürününü hiç kimse kullanmadı mı? Yorumlarınızı bekliyorum. :)
  • excalibur6161 kullanıcısına yanıt
    Siz deneyip sonucu yazarsanız bilgilendirme amaçlı daha iyi olur bende şuan alman malı domol tableti test edeceğim
  • Valla, kardeş kullanan var mı? diye sordum ama anladığım kadarıyla yok. İş yine bize kaldı, alıp test edeceğim. Sonuçları yazarım. Siz de Domol Tableti yazarsanız memnun olurum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 2 Nisan 2015; 0:31:59 >
  • Açıkçası öğrencilik zamanımda Calgonit çok pahalı diye başka ucuz markaları denemiştim makinada.Şunu diyebilirimki, Calgonit dışında hiçbirşey kusursuz yıkama yapmıyor.

Ya su lekeleri kalır, yada deterjanın kokusu tabak bardakta vs kalır... yağı tam çözemez vs...

Ama bu markayı direk kötülemek istemem, gerçekten tecrübelerinizi merakla bekliyorum, nede olsa Calgonit 70 tabler olmuş 45 tl ...
  • Kardeş şu an piyasada en iyi temizleyen Fairy Platinum ama onunda fiyatı pahalı. O yüzden bunu deneyeyim, dedim.
  • Calgonit dediğiniz Finish quantum sanırım. 40'lısı 20'ye satılıyor Bim'den almıştık memnunuz. Finish jel aldık ara ara onu da deniyoruz pişman etmedi. Yalnız onun miktarını düşürerek kullanıyoruz bilmiyorum hata mı ediyoruz.
    Acaba finish quantum tabletleri ikiye bölerek kullanabilirmiyiz onu merak ediyorum. Makine 2 kez durulama yapsa da, deterjanın kullanımını azaltmak istiyoruz. Yoksa bakteri görünmez mikroplar için her yıkamada bir bütün tableti kullanmak gereklimidir? Bilen birisi açıklarsa sevinirim...
  • excalibur6161 kullanıcısına yanıt
    Domol tableti denedim tencereler gayet iyi temizlenip parlamıştı ancak bulaşıklar fazla kirli değildi sonra ki yıkamalara bakmak lazım fnish'in limonlu tabletinden hiç memnun kalmadım en iyisi quantum çamaşır suyu katkılı olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bingo Dynamic Hepsi Bir Arada Tableti denedim. Tabakları ve tencereleri çok güzel temizledi. Bardaklarda ve kaşıklarda çok hafif su lekeleri kaldı. Beyaz deterjan lekelerine rastlamadım. Fairy Platinum'a göre biraz hafif kaldı. Ama Finish Quantum'a 5 çeker. Finish Quantum'un bıraktığı beyaz lekeleri düşündükçe bu onun yanında kral kaldı. Kullanmanızı tavsiye ederim. Ben beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 17 Nisan 2015; 20:48:55 >
  • Güzel deterjan ben de dememiştim ama illa 1 2 parça bulaşık kirli çıkarıyor. Yoksa güzel temizliyor. Güzel deterjan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Güzel deterjan ben de dememiştim ama illa 1 2 parça bulaşık kirli çıkarıyor. Yoksa güzel temizliyor. Güzel deterjan

Aynen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.