Şimdi Ara

PS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sa..Arkadaşlar yıllardır özenle baktığım arşivimi Ps4 ile takas yapmayı düşünüyorum..Takas sadece PS4 ile düşünüyorum arkadaşlar..

Öncelikle konsolların hiç birinde en ufak bir sorun yada arıza yoktur çok şükür hiç biride bugüne kadar arızalanıp tamir vs hiç bir işlem görmemiştir üçüde tertemiz sorunsuz cihazlardır..

PS1 Slim ve PS2 Slim bunlar çiplidir .. PS3 120 gb Fat kasadır orjinal oyunlar ile kullandım bugüne kadar ama isteyen kirdirip o sekildede kullanabilir..

-PS1 SLIM:

Yanında 1 adet orjinal Sony Ds kol ve 1 adet Kontrolland kol olmak üzere 2 kol ve bağlantı kabloları verilecektir makinanın adaptörü dahil herşeyi orjinaldir cihazın yanında 15 tane Ps1'in exclusive oyunları popüler oyunları vardır Crash bandicoot,Winnig Eleven,Resident Evil vs gibi bunlarda verilecektir..

PS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas OlurPS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas Olur
    PS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas OlurPS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas Olur

-PS2 SLIM:

9004 Modelidir sıfırdan farksızdır kutusu faturası duruyor konsolun üzerindeki koruyucu jelatin bile hala duruyor toplamda 100 saat oynamamışımdır konsolda toplam 5 oyun bitirdim kesinlikle sıfırdan farksızdır..Konsolun yanında 1 adet orjinal Sony Ds2 kol ve 1 adet Kontrolland olmak üzere 2 kol + Memory kartı ve bağlantı kabloları verilecektir cihazın herşeyi ilk alındığı günkü gibidir tertemizdir..Konsolun yanında Ps2'nin en popüler 30 tane oyunuda verilecektir isteyenlere oyunların teker teker isimlerinide yazabilirim oyunlar Ps2'nin en popüler en yüksek puan alan oyunlarıdır Gow 1-2 , Black , Resident Evil 4 , Gta San Andreas, Pes 14-15 ,Call Of Duty 3( Online için ayarlandı şuan aktif olarak ONLINE oynanıyor COD 3 ) gibi 30 adet gümüş baskılı Ps2 oyununuda vereceğim..

-PS3 Fat kasa 120 Gb

Fat kasa 120 gb'dır..Konsolun yanında Orjinal Sony DS3 kol ve bağlantı kabloları verilecektir..Konsol çok şükür bugüne kadar hiç bir arıza vermemiştir ve içi kesinlikle açılmamıştır sadece üzerinde bir kaç çizik vardır fakat temiz sorunsuz bir cihazdır ..

Konsol ile verilecek orjinal oyunlar :

Kutulu Orjinal Oyunlar: Uncharted 1 , Uncharted 2 , Uncharted 3 , God Of War 3 , Red Dead Redemption ,Diablo 3(Ek Paketli Versiyon)

Psn Olarak Makinada Yüklü Olan Oyunlar: GTA 5 , Last of Us , Dirt 3, God Of War Chains of Olympus, God Of War Ghost of Sparta , Mirrors Edge , Fat Princess , Jetpack Joyride , Defiance , Tekken Revolution

Konsolların hepsine kefilim arkadaşlar sorunsuz sıkıntısız dosta gider temiz makinalardır .. Bilecik yada Eskişehir'de olan arkadaşlar evime gelip çayımızı içerek , konsolları görebilirler istedikleri gibi test edip bakabilirler Hayırlı alışverişler herkese..
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 29 Eylül 2017; 2:8:57 >

• Ps one ile ps2'nin fiyatı nedir acaba? :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Ps one ile ps2'nin fiyatı nedir acaba? :)

Sa..Arkadaşım konsolları ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum .. Ve önceliğim PS4 ile takas yapmak ..Hayırlı akşamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Ps one ile ps2'nin fiyatı nedir acaba? :)

70 tl ye satan biri vardı dün gördüm ps1. 100 150 ye de ps2 bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Take That -- 6 Nisan 2015; 9:19:43 >
  • Arşiv güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Insyder

Arşiv güzelmiş

Sağol dostum eyvAllah
  • Hayırlı alışverişler kardeş nostalji ürünleri satma sakla dursun.Benim gibi yapma sakin belki şuan satmasaydim konsollarda gunes rekorlar kitabına girdiydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Hayırlı alışverişler kardeş nostalji ürünleri satma sakla dursun.Benim gibi yapma sakin belki şuan satmasaydim konsollarda gunes rekorlar kitabına girdiydim.

Ya aslında bende satmak istemiyorum çok şükür konsollar temiz ve sorunsuzlar çok kıymetliler benim için ama artık muhafaza etmekte güçlük çekiyorum evde 3 tanede Pc var hangi birine bakacağım koruyacağım şaşırıyorum..Zaten konsolları satmak önceliğim değil önceliğim hepsini verip bir tane PS4 ile takas yapmak bakalım hayrlısı
  • Hayirli satislar. Hocam acaba cipli ps2 ps1 oyunlarini aciyo mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

Hayirli satislar. Hocam acaba cipli ps2 ps1 oyunlarini aciyo mu?

Sağolasın arkadaşım eyvAllah .. Valla hiç denemedim Ps1 im olduğu için onda oynadım yani hiç daha Ps2 ye Ps1 oyunu takıp denemedim ama Ps2'nin en son çıkan slim modeli bu açar büyük ihtimal , merak ettim bende yarın bir deneyeyim bakalım açacakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

Hayirli satislar. Hocam acaba cipli ps2 ps1 oyunlarini aciyo mu?

Sağolasın arkadaşım eyvAllah .. Valla hiç denemedim Ps1 im olduğu için onda oynadım yani hiç daha Ps2 ye Ps1 oyunu takıp denemedim ama Ps2'nin en son çıkan slim modeli bu açar büyük ihtimal , merak ettim bende yarın bir deneyeyim bakalım açacakmı

Bi alintilayip haber verirsen sevinirim. Acmazsa ps1 alcam da sende ikisi de olunca soruyum dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın bakıp buraya yazarım dostum..

• Hay maşallah ne güzel tertemiz bakmışsınız. Ps3 ün o modelini Türkiye de bulamamistim zamanında Kart yuvaları var harika. Diğer arkadaşlar gibi benimde gönlüm satmamanızdan yana kaldırın kenara ileride torun torba görsün bunları :)
    Iyi satışlar/ takaslar size :)

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan0003

Hay maşallah ne güzel tertemiz bakmışsınız. Ps3 ün o modelini Türkiye de bulamamistim zamanında Kart yuvaları var harika. Diğer arkadaşlar gibi benimde gönlüm satmamanızdan yana kaldırın kenara ileride torun torba görsün bunları :)
    Iyi satışlar/ takaslar size :)

Sağolasın kardeşim eyvAllah PS3'ü bende forumdan bir arkadaşımızdan almıştım zamanında kart okuyucu yuvaları felan herşey var bunda o yönden iyi tabiki çok sık bu yuvaları kullanmasamda bunların olması güzel birşey .. Herkes satma-takaslama demeye başladı bu gidişle vazgeçicem herhalde Artık evde muhafaza etmem zorlaştı yoksa elimde tutarım zaten gözüm gibi baktım hepsine yıllardır ama Ps4 ile takas yapan olursa yapmayı düşünüyorum hala ..
  • Hayırlı satışlar kardeş, maşallah ps3 gerçekten yakıyor. Kart yuvaları felan.
  • Dostum selamlar. PS3 ün gerçekten güzel.. Beğendim tek olarak satıyorsan fiyatı dinlemek isterim özelden. Yalnız bir konuda bir aydınlatmak isterim seni. Şimdi PS4 ile takaslamak istiyorum demişsin ama kim PS4 verip çipli bir ve iki ve korsan oyunlar, bir de sağlam bir 3 almak ister o biraz enterese etti o kadar

Bide eğer ps1 ve 2 çipli olmasaydı ve oyunların korsan olmasaydı, işte o zaman hepsini rahat rahat tek tek satıp bir ps4 alabilirdin

PS3 için takip

• quote:

Orijinalden alıntı: J. R. R. Tolkien

Dostum selamlar. PS3 ün gerçekten güzel.. Beğendim tek olarak satıyorsan fiyatı dinlemek isterim özelden. Yalnız bir konuda bir aydınlatmak isterim seni. Şimdi PS4 ile takaslamak istiyorum demişsin ama kim PS4 verip çipli bir ve iki ve korsan oyunlar, bir de sağlam bir 3 almak ister o biraz enterese etti o kadar

Bide eğer ps1 ve 2 çipli olmasaydı ve oyunların korsan olmasaydı, işte o zaman hepsini rahat rahat tek tek satıp bir ps4 alabilirdin

PS3 için takip

Sa..Öncelikle teşekkür ederim arkadaşım düşüncelerin için..

Diğer konu ise şöyle cevap vereyim daha önce Ps4 alıp yada kendisine Ps4 hediye gelip elinde bu konsol bulunan fakat oyunların fiyatı yüzünden oyun yada oyunlar alamayıp oyun fiyatları ile baş edemeyen oyun alıp oynayamayan bundan bıkan kişiler oluyor böyle kişiler ile takas yapmayı düşünüyorum çünkü elimdeki Ps3'de exclusive oyunların neredeyse hepsi mevcut bir kaçı dışında yani Ps3 için çıkan oynanması gereken oyunları oynayamayan elindeki Ps4'ü bu şekilde değerlendirmek isteyen kişiler ile isterlerse yaparım diye düşündüm tabiki bunun yanında sıfırdan farksız Ps2 ve hala tıkır tıkır çalışan Ps1 konsolumuda set halinde vereceğim yani takas yapmak isteyen olursa Ps1-Ps2-Ps3 için çıkmış tüm oyunları keyifle sorunsuz oynayabilecek bunu mümkün kılmış olacak Ps4'de ki gibi oyun bulma sıkıntısı ve fiyatları ile uğraşmamış olacak oyun konusunda Ps4'de ki gibi sıkıntı yaşamayacak düşüncem bu yani tabi ki keyfe keder bir takas bu yani isteyen olursa iki tarafında isteği doğrultusunda helalleşerek güzelce takas yapabiliriz

Birde Ps1 ve Ps2 çipli olmasaydı demişsin ya arkadaşım bana göre çipli olmayan Ps1 ve Ps2'nin bende değeri yok çünkü orjinal oyun bulacaksında oynayacaksın çok zahmetli bir iş ve binlerce oyundan hangini orjinal bulup oynayacaksin ki piyasada bu konsollar için orjinal oyun bulmak çok zor bu iki konsol için binlerce oyun çıkmışken bu efsane konsollarda istediğin oyunu oynamak için kesinlikle çipli olması şart bana göre , tabiki senin dediğin şekilde çipsiz Ps1 ve Ps2'yi arşiv amaçlı kullanmadan saklayan kişiler oluyor onlar alıyorlar ve saklıyorlar onlar içinde o şekilde makinalar kıymetli oluyor tam tersi çipliler kıymetsiz oluyor fakat dediğim gibi ben Ps1 ve Ps2 de istediğim oyunu şuan internetten bulup oynayabiliyorum diğer türlü çipsiz olsalar benim işime yaramazlar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 13 Temmuz 2015; 4:13:45 >
  • Hocam sakın yanlış anlamayın, amacın ilanınızı baltalamak degil. Konsollarınız cidden cok güzeller hepsi temiz bakılmış ama kimse PS4 ile takasa girmez cünkü PS4 sahibi olan birisi zaten oyunlarını alabilecek durumda yada oyunlarıyla takasa girerle, genelde öyle oluyor cünkü.

Umarım gönlünüzce olur herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Abyss

Hocam sakın yanlış anlamayın, amacın ilanınızı baltalamak degil. Konsollarınız cidden cok güzeller hepsi temiz bakılmış ama kimse PS4 ile takasa girmez cünkü PS4 sahibi olan birisi zaten oyunlarını alabilecek durumda yada oyunlarıyla takasa girerle, genelde öyle oluyor cünkü.

Umarım gönlünüzce olur herşey

Yok estağfirullah ne demek arkadaşım ..

Takas olayına gelirsek ben önceden Ps3 ile takas yapmaya çalışan çok Ps4 sahibi gördüm ondan sonra zaten sonradan bende sadece Ps3 ile değilde komple hepsiyle takas yapayım diye düşündüm yine belki bu şekilde arayan biri çıkar diye .. Ayrıca Ps4 sahiplerinin hepsi gidip parasıyla alanlar değil bazı kişilere hediye geliyor bazı kişiler bir yerden kazanıyor bazıları oyun konusunu bilmeden bilinçsizce alıp pişman oluyorlar bu şekilde çok insan denk geldi yardımcı olmaya çalıştığım ama ben o zaman takas düşünmüyordum ..

Zaten keyfe keder bakalım bu şekilde isteyen olmazda takas yapamazsam bende Ps4'ün yeni kasası çıktığında kendime alacağım ama ben konsolları muhafaza etmekte zorlanmaya başladım o yüzden takas düşündüm zaten evde 2 tanede laptop var 3 tanede bu konsollar var bir tanede Hdd'li kalın kasa Ps2 var onu kendime saklıyorum yani hangi birini koruyacağımı şaşırdım yoksa çok şükür konsollarımdan çok memnunum bakalım hayırlısı
  • Valla dostım küçük bir noktada yanılıyorsun

Ps1 ve ps2 nin bütün oyunları kolayca bulunabiliyo :D ebayde e-stocks diye bir satıcı var, elinde bütüb ps2 oyunları var :D enteresan birisi kendileri, hemde 1 2 tane değil her oyundan bayağı bir var :D ben sanırım bi 32 tane ps1 130 adet de ps2 oyubu aldım kendilerinden ve max 3 haftada elime ulaştı hep

Tekrardab hayırlı alışverişler dostum, her şey gönlünce olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.