Şimdi Ara

Hayatıım dönüm noktası arkadaşlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu an önümde 2 seçenek var :

İlk seçeneğim kendi okulumda kalacağım ve üniversiteye,3 yıldır okuduğum okulda devam edeceğim. Öbür seçenek ise Fem okula yazıl alacağım ve sıkı bir tempo olacak.

Neden okul?

3 yıldır o okuldayım e ve dost diyebileceğim insanlar var

Sevdiğim kız bu okulda ve hoşlandığımı ona söyledim

Kız erkek ayrı değil Fem okulda ayrı olacakmış

Neden Fem okul?

9 Mayıstan itibaren sıkı bir tempo içerisinde ders çalışacağız ve sene sonunda YGS ve LYS bitmiş olacak.

Benim olmak istediğim meslek ise Subay olmak istiyorum.

Kısaca özet şu arkadaşlar Sevdiğim kızla beraber okulda mı kalayım yoksa üniversiteye mi hazırlanayım?

Bu arada devlet okulunda üniversite sınavına hazırlanmayacağım diye bir şey yok ama özel farklı olur.

Edit: Bu arada bugün Fem okuldaki indirim bitiyormuş ve yazılırsam bugün yazılacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• üni. çok kız gelip geçer

• devlet teşvik primi vermeyebilir. hani şu özel okullara geçiş parası. dikkatli ol derim
  • bende senin gibi bu nisan'da fem özelin yaz kampına başlıcam benim sevdiğim kız beni burada bırakıp gitti o yüzden ayrılmak daha kolay olacak ama kız için kalma orada üni'de büssürü kız gelip geçer ve dönüm noktası falanda değilmiş bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedBuLL008 -- 31 Mart 2015; 21:36:06 >
  • Teşekkürler beyler yazıldım zaten inşallah Subay olacağım.

• Albay İsmail Hakkı Akça geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chalinder -- 31 Mart 2015; 22:36:26 >
  • Aynı sorun bendede var seneye 8. sınıf olcam abilerim, sevdiğim kız ve 7 yıllık arkadaşlarım bu okulda seneye ise özel okula gidicem ve TEOG sınavım kotu geçse bile o özel okulun lisesinde devam edicem sizce ne yap malıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxilim

Aynı sorun bendede var seneye 8. sınıf olcam abilerim, sevdiğim kız ve 7 yıllık arkadaşlarım bu okulda seneye ise özel okula gidicem ve TEOG sınavım kotu geçse bile o özel okulun lisesinde devam edicem sizce ne yap malıyım?

Lisede tamam ama ortaokulda gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

üç yıl okumuşsun bitiriver okulu bir zahmet. ne okuduğun da önemli tabi yazsaydın keşke

İyi seviyede bir Anadolu lisesindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.