Şimdi Ara

Lenovo S6000D ROOT (fake)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yurt dışından bir tablet aldım.Tabletin Modeli Lenovo S6000D
    yazıyor ama muhtemelen fake bir ürün .

ürün çift sim kartlı 3g desteği var genel olarak fena bir ürün değil.

benim sorunum butableti bir türlü rootlayamadım.

belkide 40 tane root programı denedim ama bir türlü olmadı.Bazı rot programları modelini ALPS D101 olarak gösterdi.

bu konunda acil yardımınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkür ederim...

sitesinde yazan özellikler.

• sonunda rootlamayı başardım.Gerc-çi çince bir pro ama izin verme alışmak zor değil.Türkçe supersu yükledim.su kodu güncelmesi gerkeli diyor evet deyince başarısız oldu diyor ama sorun değil böylede idare edilir super user yetkisi isteyen uygulama kurulunca açılan pencereden sol taraftaki kutucuğa çeltik atıp sol taraftaki düğmeye tıkladınmı yetki verilmiş oluyor.uygulama menüsünde uygulamanın bildirimlerini kapat deyincede bildirim penceresinden den çince uyarıda çıkmıyor.işlem tamam yani

ROOT
    ---
    MTK İŞLEMCİLER İÇİN KODLARLA IMEI DEĞİŞİMİ
    *Kodlarla Engineer Mode'a girilemesi durumunda bilgisayar gerekebilir.

User Build Hatası Ön Bilgilendirme

Olay bildiğimiz Engineer Mode'a ile IMEI değiştirmedir, Android 4.4'de sıkıntı yaşıyorsunuz "Userbuild..." hatası alıyorsunuz hatayı çözmek için AT+ komutunda "+" (artı) işaretinden önce boşluk bırakın sorun çözülecektir.

1 - Okuyun !

Öncelikle bu anlatımı okuyun adım adım ilerleyin atlama yapmayın.

2 - MTK Engineer Mode'a Giriş Yapalım

Telefonunuzun arama ekranında *#*#3646633#*#* kodunu yazın MTK Engineer Mode'a otomatikmen giriş yapacaktır.

Not: Verdiğim kod en geniş kapsamlı MTK Engineer Mode kodudur eğer buna rağmen menüye girmezse telefonunuza uygun kodu bulmanız gerekmektedir, olur da kodu bulamazsanız Mobileuncle ile Engineer Mode'a giriş yapabilirsiniz eğer Mobileuncle çalışmaz ise marketten MTK Engineer Mode uygulamasını yükleyin. Bu şekilde yapmanız durumunda çok az bir ihtimalde olsa Root gerekebilir.

3 - Adımları Takip Edelim

Menüde elinizi sola kaydırarak "Connectivity" bölümüne geçin ve sırasıyla dediğim bölümlere gidin

CDS Information > Radio Information > Phone 1 (Hat1 için) Phone 2 (Hat2 için)

4 - Komut Seçme

Girdiğiniz ekranda AT+ yazan bölümdeki "+" (artı) işaretini silin ve tekrar yazın alt alta kodlar listelenecek burada kodları seçmek gerekiyor ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta var Hat1 için işlem yapıyorsanız 1,7 ile biten kodu, Hat2 işlem yapılıyorsa 1,10 ile biten kodu seçeceksiniz.

5 - IMEI Kodunu Yazma ve Gönderme

Koddaki "" (tırnak) işaretleri arasına IMEI kodunuzu yazın ardından "SEND AT COMMAND" butonuna tıklayın ardından işlem tamamlanmış olacaktır.

Bu yöntem İşe Yaradı.aynı tabletten bendede var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dostlar2 -- 7 Nisan 2015; 11:01:43 >

•  Lenovo S6000D ROOT (fake)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dostlar2 -- 7 Nisan 2015; 11:28:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.