Şimdi Ara

beyler az önce herkes oyundan düştü tek başıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu bitirdim. rakibe mağlubiyet yazar mı acaba? kötü hissediyorum

• çoğu ilde elektrik kesildi
  • Elektrik kesildi baya bi ilde ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadan ddos mu attın lan

• Fastidious kullanıcısına yanıt
    yok yav ilk bizim burda da gitti gibi oldu ışıklar yandı söndü bikaç kez sonra girdim oyuna tek ben varım. Alttan pushlamış bizim minyonlar inhi alınca 2 dakikada kendi kendine bitti
  • Bal.dll

• abi keşke girmeseydim 2 tane rakibe yenilgi saymış op.gg'den baktım.
  • Bir keresinde benim de başıma geldi ancak farklı bi şekilde. Oyundan düşüp bağlanamadım bir daha. Bekledim bitsin diye ancak aradan 1 saat geçmesine rağmen hala oyunda görünüyordum. TRye girip bi maç atayım dedim. Maç bitince geri girdim weste oyun hala bitmemişti. arkadaşa söyledim spectate atsın diye meğer herkes oyundan düşmüş minyonlar mavi tarafa doğru basmışlar savaşıyorlar. 2 saat gibi bi sürede bitmişti kendi kendine.
  • Drophack kullanıyor bide pişkin pişkin söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevDivane

Bir keresinde benim de başıma geldi ancak farklı bi şekilde. Oyundan düşüp bağlanamadım bir daha. Bekledim bitsin diye ancak aradan 1 saat geçmesine rağmen hala oyunda görünüyordum. TRye girip bi maç atayım dedim. Maç bitince geri girdim weste oyun hala bitmemişti. arkadaşa söyledim spectate atsın diye meğer herkes oyundan düşmüş minyonlar mavi tarafa doğru basmışlar savaşıyorlar. 2 saat gibi bi sürede bitmişti kendi kendine.

34 Dakikada kırmızı minyonlar bitiriyor diye biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RomantikOdun76

quote:

Orijinalden alıntı: RevDivane

Bir keresinde benim de başıma geldi ancak farklı bi şekilde. Oyundan düşüp bağlanamadım bir daha. Bekledim bitsin diye ancak aradan 1 saat geçmesine rağmen hala oyunda görünüyordum. TRye girip bi maç atayım dedim. Maç bitince geri girdim weste oyun hala bitmemişti. arkadaşa söyledim spectate atsın diye meğer herkes oyundan düşmüş minyonlar mavi tarafa doğru basmışlar savaşıyorlar. 2 saat gibi bi sürede bitmişti kendi kendine.

34 Dakikada kırmızı minyonlar bitiriyor diye biliyordum.

Oyuna müdahale vardı. Ilk saniyede düşmedik. Boş kalınca ben de öyle bitiyor sanıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.