Şimdi Ara

Direksiyon seti önerisi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    80-150 arası güzel şekilde euro truck simulator 2 oynanabilecek bir direksiyon seti arıyorum.Biliyorum defalarca bu konu açılmış olabilir ama benim aradığın kriterde bu fiyat aralığında direksiyon varmı bilmiyorum. Aradığım şey şu: Direksiyonu çevirdiğimizde ve çevirdikten sonra bıraktığımızda otomatik düzelmicek ben düzelticem.

Önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sermer -- 31 Mart 2015; 0:30:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Direksiyonun otomatik olarak feedback (yani senin istediğin geri tepkime mevzusu) ayarları arayüzünden ayarlayabilirsin.Bu standart bir ayardır.Çoğu iyi direksiyon setinde de vardır.Ben G27 kullanıyorum ama fiyatlar iyice artmış.Benim sana önerim o fiyatlara yakın Driving Force GT olur ama onunda fiyatı kontrol ettiğimde baya bir artmış.İstersen ikince ellerine yönel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Direksiyonun otomatik olarak feedback (yani senin istediğin geri tepkime mevzusu) ayarları arayüzünden ayarlayabilirsin.Bu standart bir ayardır.Çoğu iyi direksiyon setinde de vardır.Ben G27 kullanıyorum ama fiyatlar iyice artmış.Benim sana önerim o fiyatlara yakın Driving Force GT olur ama onunda fiyatı kontrol ettiğimde baya bir artmış.İstersen ikince ellerine yönel.

hocam feedback mevzusunu araştırdım googledan fakat feedback olayını bir yere çarpınca direksiyonun titremesi gibi bir şekilde açıklamışlar benim istediğim şey başka birşey piyasada bir sürü direksiyon seti var kafam karıştı baya yardımcı olurmusun bana

• sermer kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Dostum elimden geldiği kadar yardımcı olurum ne demek.

Bir ara bende aynı senin istemediğin ayarlarda oynuyordum direksiyonda bir ağırlık oluyor hızlı giderken zor çeviriyorsun ve titreme oluyordu ama bunu istediğin şekilde ayarlayabiliyorsun oyununa göre.

Direksiyonu aldıktan sonra internet sitesinden arayüzünü indirip oradan istediğin şekilde titreşimini ve dediğim gibi feedback ini ayarlayıp direksiyonu yağ gibi yapabilirsin.Oyununa göre değişir bu durum.Mesela rally oyunlarında genelde feedback açık kullanırlar ,dönüşü ağır olur biraz ve bıraktığında eski konumuna geri döner.youtube dan videolarını izleyebilirsin.Keyfine göre de kapatıp normal direksiyon şeklinde hiç titreşim veya feedback olmadanda kullanabilirsin.

O durumu dert etme .
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Merhaba ,

Dostum elimden geldiği kadar yardımcı olurum ne demek.

Bir ara bende aynı senin istemediğin ayarlarda oynuyordum direksiyonda bir ağırlık oluyor hızlı giderken zor çeviriyorsun ve titreme oluyordu ama bunu istediğin şekilde ayarlayabiliyorsun oyununa göre.

Direksiyonu aldıktan sonra internet sitesinden arayüzünü indirip oradan istediğin şekilde titreşimini ve dediğim gibi feedback ini ayarlayıp direksiyonu yağ gibi yapabilirsin.Oyununa göre değişir bu durum.Mesela rally oyunlarında genelde feedback açık kullanırlar ,dönüşü ağır olur biraz ve bıraktığında eski konumuna geri döner.youtube dan videolarını izleyebilirsin.Keyfine göre de kapatıp normal direksiyon şeklinde hiç titreşim veya feedback olmadanda kullanabilirsin.

O durumu dert etme .

driving force fiyati tuzlu hocam ikinci elede güvenemiyorum baska onerebilceğin set varmi

• sermer kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım bu forumdan 150 TL ye sana önerdiğim GT modelini almıştı ve tertemiz çıktı.İstersen önce bir forumun ikinci elini dolaş sonra olmadı birlikte bakarız.Çünkü istediğin fiyatlara tecrübesi olmadığım markalar çıkıyor ,snoopy ve goldmaster gibi.İyi yada kötü diyemem.Logitech in malzeme kalitesinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim ve fiyatını hak ediyor , ama tabi şuanki fiyatlarını baz almıyorum.

Yine bende bakarım bulursam haber veririm.
  • o zaman ondan alayım ben hocam saolasın bir fiyat araştırması yapayım ben sana dönerim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.