Şimdi Ara

Gömlek yaka ve kolları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gömlek yaka ve kolların daha temiz olması için ne kullanmak lazım ilave birşey katılabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle kaliteli bir deterjan kullanın. Başka türlü ne eklenirse eklensin işe yaramıyor. Ben Ariel profesyonel kullanıyorum deterjan olarak, çok da memnunum. Kirler sabitleştiyse geceden 60 derece programda makineyi çalıştırın, su ısınınca program sonuna doğru kapatın. Sabah olunca çamaşırları sıktırıp tekrar en uzun 60 derece programda yıkayın. Deterjan olarak toz Omo ve toz Ariel'den şaşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 31 Mart 2015; 9:35:48 >
  • Teşekkürler candoğan bey. Bence de Ariel ve Omodan şaşmamak lazım. Ben de sıvı kullanıyorum sorun orda galiba Ama gözdeki bitsin Ariel sıvıyı da deneyeceğim. Daha sonra belki toz da denerim karşılaştırmak için. Makinenin gömlek programından da kaynaklanabilir diye düşünüyorum. Gömlek programı 1 saat 4 dk. Sanırım süre yetersiz kalıyor.
  • Arielin kokusu çok ağır kimyasal kokuyor omo daha güzel yanınada rossmanda satılan leke çıkarıcılardan kullanmanızı tavsiye ederim.

• Hadi ya ben de en çok kokusundan dolayı denemek istiyordum omonun kokusunu sevemedim

• Kirlenmiş gömlek yaka ve kollarına hemen yıkama öncesi asprin isimli çok amaçlı temizleyici sıkıyoruz. Sonrada direk yıkamada deterjan ile yıkatıyoruz. Çok güzel bir şekilde çıkarıyor lekeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 31 Mart 2015; 14:09:15 >
  • Çamaşır sodası ekle. Migrosda falan Naz marka satılıyor. Çamaşıra zararlı var mı bilmiyorum ama ben eklediğim zaman öyle bir beyaz çıkıyorki ev aydınlanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.