Şimdi Ara

Silinsin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 21 Nisan 2015; 23:45:59 >

• benim lumia 920 de klonlanmıştı windows sitesinden gerekli evrakları göndererek eşleştirme yapmıştım bir ay önce. Siz şimdi ayıplı mal sayılır deyince aklıma acaba il hakem heyetine başvursam para iadesi alır mıyım diye bir düşünce geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm lar saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 21 Nisan 2015; 23:48:50 >
  • Slm lar saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 21 Nisan 2015; 23:49:46 >
  • Slm lar saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 21 Nisan 2015; 23:50:35 >
  • Slm lar dün itibariyle vodafona geçiş işlemini başlattık sonucu buradan paylaşırım saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: eurosim

quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

benim lumia 920 de klonlanmıştı windows sitesinden gerekli evrakları göndererek eşleştirme yapmıştım bir ay önce. Siz şimdi ayıplı mal sayılır deyince aklıma acaba il hakem heyetine başvursam para iadesi alır mıyım diye bir düşünce geldi.

Garanti süresi bitmediyse alırsınız.

kaçırdık o zaman treni. teşekkürler
  • Slm lar saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalacar -- 21 Nisan 2015; 23:52:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.