Şimdi Ara

Su macta heycandan bayilmayan varmiydi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=TKtv5566p1Q

Alexin videolarini izliyordum, bu videoya denk geldim izlerken ani tekrar yasadim, gol oldugunda yerimden gene zipladim Doktorun müthis calimiyla ayni guzellikteki deividin golu... direkten donen toplar alexin kafasi.. Allah senin tekrar Fenerbahce klubunde gorev almani nasip etsin doktor seni seviyoruz..

• Ahh ahh Cambiasso sinirinden topu yemişti.

• Efsane maç ilk yarı bitti devre arasında heyecandan evin içinde dolanıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O dönemi anlatmak için heyecan kelimesi kifayetsiz kalır. Sevilla maçında o anki oturduğum pozisyonda 2. golü bulmuştuk, uğurlu gelsin diye maç sonlanana kadar pozisyonu bile değiştirmemiştim. Allah yine nasip etsin o günleri.
  • adam gibi forvetimiz olsa belki chelsea'yi de elerdik o sezon.
    en az 3 olurdu bu maç, inter bizi deplasmanda böyle yakaladı affetmedi
  • Neden böyle eze eze oynadıgımız maçları tek farkla alıyoruz
    Bknz( benfica. İnter)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey gidi günler hey. Böyle adamlar geldi geçti küçük adamların şişik gereksiz egoları Yüzünden kıymetlerini bilemedik. Yazıklar olsun. Kezman yerine baba bir santrafor Maldonado'ya yerine sağlam bir defansif orta saha olsa kupa bile alınırdı o zamanlar. Alex gibi Zico gibi adamlar lazım bize. Şu an tek çare Lucescu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda bu maçlar kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.

Çok başkaydı be
  • O zamanlar şampiyonlar ligi maçlarında çok heyecanlanırdım, bacaklarım titrerdi oturduğum yerde evde tur atardım sonra:d umarım o günleri tekrar yaşarız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaş bunun ingilizce spikerli bulacaktı haber var mı ondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • el clasico kalitesinde maçlardan biriydi o sezondaki Alexin bel kırıp verdiği pası deividin muhteşem vuruşu kusursuz, inş daha güzel günler görürüz özledik
  • Adam gibi forvete gerek yoktu. Carlos Sevilla maçında sakatlanmasaydı Chelsea yi eleyebilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Şu Deivid'in golü inanılmaz bir şey.Topa gerilmiyor da,kaleye açısı da o kadar iyi değil aslında.Ama tam 90'a atıyor topu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2014

quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Şu Deivid'in golü inanılmaz bir şey.Topa gerilmiyor da,kaleye açısı da o kadar iyi değil aslında.Ama tam 90'a atıyor topu.

Bu arada şu 2. golden sonra sevinen adamın fotosunu atabilecek var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.