Şimdi Ara

FIFA'nın Hajrovic Kararı Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON DAKİKA | FIFA kararı: "Galatasaray, 4.7 milyon Euro tazminat isteyen Hajrovic'e 92 bin 507 Euro ödeyecek."

• Avukat parası heralde
  •  FIFA'nın Hajrovic Kararı Belli Oldu
  • İyi bari kendi isteğimizle yollamaya kalksak daha çok verirdik
  • Beter olsunlar.Artik Turkiyede ki takimlari yolunacak kaz olarak gorulmedigini anlayip gelirken bu tip bahanelerle para kopartamayacagini anlarlar emsal oldu ulkemiz adina.

Sana pek koymaz o para ama manevi olarak icinde patlar o tazminat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık ettik adama. Çok büyük umutlarla gelmişti. Kapasitesi baya yüksfgdfg olmuyor beyler.
  • Darısı Prandelli denen şahsiyetsiz herife.

• Hani bazen insanın tipine bakıp ne olduğunu anlarsın ya, bana da bu ilk geldiği zaman olmuştu. sıfatındaki ifade güven vermiyordu.
  • bu nasıl kazanma ya. ödedıgımız bonservıs falan bızım 5 almamız lazımdı ben öyle bekliyordum
  • Galatasaray için iyi haber.
  • GS bonservis vermiş. Onu alabılıcek mı?
  • Adam resmen sahadaki pas istatistiğini taşımış mahkemeye :D

• Verilen bonservis parası ne olacak ?

Profesyonel futbolcu Izet Hajrovic ve kulübü Neue Grasshopper Fussball AG (Grasshopper Club Zurich) ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne 3.500.000 Eur tutarında bonservis ücreti ödenecektir.
  • Bonservis parasi yalan oldu tabi isin o kisminda degiliz su an daha buyuk zarardan kurtulduk.

• Yok artık hem bonservısı gerı alamıyacak bıde üstüne 4 mılyon euro paramı ıstemıs. Adam tam yüzsüzmüş yav.
  • Hajrovic'in kariyerinin Werder Bremen'e gittiği an bittiğini daha önce söylemiştim. 1-2 seneye İsviçre ligine geri döner yılda 250 bin €'ya oynar artık.
  • Bu adami geldiginde bile gozum tutmamisti zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Werder Bremen'de de bir şey oynadığı yok zaten. Bu adamı niye aldık, kim izleyip alınsın dedi anlayan beri gelsin.
  • Bizim 3.5 öyro ne olacak

• Prandelli'ye de az ödersek tamamdır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.