Şimdi Ara

AYSAL ile 3-4 Sene Şampiyon Olabiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aysal tekrar şansı hakeden elit,rasyonel ve güçlü bir nitelikli biri isim tekrar ligin kabusu olabiliriz(Baskın favori güç).Siz ne düşünüyorsunuz aslanlar

• prandelli hamlesi yaparsa tekrardan bi 4 sene üst üste daha gideriz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zexial kullanıcısına yanıt
    Aysal diyince sadece prandelli mi geliyor aklına ? onca başarı ?
  • Bu ülkede 3-4 senelik şampiyonlukları kadro istikrarı kazanmıştır.Ünal Aysal başta çok iyi gitti, sapıttı bir süre sonra.Aynı şeyleri yaşatması muhtemel
  • Aman aman düşman başına

• Yanindaki soyguncuları temizlerse belki

• quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Aman aman düşman başına

Aman hocam
  • Gelsin isterim ayrıca Aysal da suç bulan insanlara söylüyorum; Kendini eleştireni bitiren insanların karşısında duruşu yeter bence Ünal Başgan'ın.
  • Ben gelmesini isterim, zaten şu basiretsiz yönetim illallah ettirdi artık. Adaylardan da hiçbirine güvenemiyorum. Adnan Öztürk'ü de istemiyorum.

Aysal'a sallayan taraftarların bir kısmı Duygun yönetimini görünce fikir değiştirdiler. Geçenki divan konuşmasının da bir etki yarattığını düşünüyorum. Önümüzdeki seçimlerde kim gelir bilemem ancak inşallah geri kalan Aysal karşıtı taraftarların da fikir değiştirecekleri kadar kötü hallere düşmeyiz...
  • Maaş yükü çok çok fazla Aysal'ın

• Terim, Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Albayrak'ı gönderince ne yapabildi ki Aysal? Kaçtı gitti.

Aysal değil yukarıda saydığım isimlerden kurulu bir ekip lazım bize. Hem bıkmadınız mı arkadaş kulübü dedelerin yönetmesinden? 73 yaşında adam, gitsin torun sevsin. Bize dinamik adamlar lazım. Adnan Öztürk olmalı başkan.
  • ünal başgan

• Aysal ilk dönemindeki gibi başarılı olamaz tekrar. Oldurtmazlar, taş koyarlar. TFF ile, hükümet ile kavgalı. Kavgaları çok haklı, hepsini destekliyorum ama istediği zaman siyasetin Galatasaray'a ne kadar zarar verebileceğini gördük, nasıl frenlediğini gördük. Adnan Öztürk'ü denemek lazım bir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Aysal ilk dönemindeki gibi başarılı olamaz tekrar. Oldurtmazlar, taş koyarlar. TFF ile, hükümet ile kavgalı. Kavgaları çok haklı, hepsini destekliyorum ama istediği zaman siyasetin Galatasaray'a ne kadar zarar verebileceğini gördük, nasıl frenlediğini gördük. Adnan Öztürk'ü denemek lazım bir.

Maalesef freni Aysal kendi hamleleri ile koydu.. Yanlış hoca ve futbolcu seçimlerine 50 milyon euronun üzerinde para akıttı..
  • Prandelli'nin parasını cebinden ödesin önce öyle gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nationalsocial

Aysal diyince sadece prandelli mi geliyor aklına ? onca başarı ?

hocam şakasına lafın gelişine öyle dedim yoksa özellikle geldiği ilk sezon yaptıkları bir devrimdir ama hala eskiye dönmek konusunda aklımda sakıncalar var

• ye ye you are right
  • Ünal Aysal geldiği dönemde oluşturduğu teknik heyetten yönetime kadar herkesi zamanla değiştirdi,

Bazılarında haklıda olsa bu değişim bize pahalıya patladı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Aysal ilk dönemindeki gibi başarılı olamaz tekrar. Oldurtmazlar, taş koyarlar. TFF ile, hükümet ile kavgalı. Kavgaları çok haklı, hepsini destekliyorum ama istediği zaman siyasetin Galatasaray'a ne kadar zarar verebileceğini gördük, nasıl frenlediğini gördük. Adnan Öztürk'ü denemek lazım bir.

Maalesef freni Aysal kendi hamleleri ile koydu.. Yanlış hoca ve futbolcu seçimlerine 50 milyon euronun üzerinde para akıttı..

1. sermaye arttırımından sonra SPK 2. sermaye arttırımı yapamayalım diye başvurudan sonra kuralları değiştirdi ve ilk başvurumuzu veto etti. Kurallara uygun şekilde tekrar sermaye arttırımı başvurusu yaptık, çok ilginçtir yine veto yedi. 150-200 milyon TL gelirin önüne geçmiştir SPK.

Evet Aysal'ın hataları oldu, transferlerde çok fazla para çöpe gitti. Ama transferlerin hepsi tutacak değil böyle ihtimaller var her zaman. 50 milyona takılmışsın ama Aysal çok daha fazlasını kazandırdı, kazandırdığından çok daha fazlasını da kazandıracaktı eğer herkesle kavga etmeseydi. Şimdi ki yönetim gibi saray gezileri yapsaydı hala başkandı, daha iyi bir kadromuz ve adam gibi transfer bütçemiz vardı.

• Aysal'ı bende isterim ama bu ülkede futbolu yönetenler, basın, vs... Real-Barça karması olsa bile gene 3 sene üst üste şampiyon yaptırmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.