Şimdi Ara

Çirkin erkek bakarsa taciz, yakışıklı erkek bakarsa bakışma mı olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
5
Favori
6.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çirkin erkek kıza baktığında bu taciz oluyor, yakışıklı erkek baktığında ise bunun adı bakışma oluyor. Yani çirkin erkek bakarken rahatsız olan kız, yakışıklı erkeğin bakmasından hoşlanıyor. "Bu sebepten dolayı taciz yoktur, çirkin erkek vardır diyebilir miyiz?"

• Evet diyebilirsin
  • Bana göre ikiside rahatsız edici. Erkeklerde durum nasıl peki? Tabi güzel, çirkin ayrımı yapıyorlarsa.

Ek:Ayrıca sadece gözle tacizden yola çıkıp ''taciz yoktur'' diyemezsiniz.İsterse Kıvanç olsun gelip kıçımızı avuçladığında zevk mi alıcaz ?
    Yakışıklı bir erkeğin ''birkaç saniyelik''bakışı hoşumuza gidebilir.Sizde durum daha beter.Güzel bir kız size baksa benliğinizi kaybedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B492E9D5B -- 30 Mart 2015; 15:39:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B492E9D5B

Bana göre ikiside rahatsız edici. Erkeklerde durum nasıl peki? Tabi güzel, çirkin ayrımı yapıyorlarsa.

Ek:Ayrıca sadece gözle tacizden yola çıkıp ''taciz yoktur'' diyemezsiniz.İsterse Kıvanç olsun gelip kıçımızı avuçladığında zevk mi alıcaz ?
    Yakışıklı bir erkeğin ''birkaç saniyelik''bakışı hoşumuza gidebilir.Sizde durum daha beter.Güzel bir kız size baksa benliğinizi kaybedersiniz.
    Kimin umurunda dostum inadına bakmaya devam
  • K kullanıcısına yanıt
    İnadına taciz etmeye devam öyle mi? Şaka mı bu?
  • K kullanıcısına yanıt
    İlgi çekmeye çalışıyor ipleme
  • gkhn0654 kullanıcısına yanıt
    Benim değil ama tacizciye arka çıkan sizin, bir uzmanın ilgisine ihtiyacı var bence.
  • Senin de tacizi kötüleyen bir kız olarak biraz terbiyeye ihtiyacın var bence
  • Tatlım televizyona falan çıksana orda daha güzel ilgi çekersin.Burada pozitif ayrımcılık olmaz, o ayrımcılığı öperler
    İlgiye ihtiyacım yok. Ortada pozitif ayrımcılık falan yok. Mesele sizin tacizci ergene arka çıkmanız. Bunu idrak edemiyorsunuz daha. Burda daha çok öpen ben oluyorum.
  • Çirkin erkek yoktur az Kezban vardır
    Evet , becerebildiğim kadar feministim. Feminizm erkek düşmanlığı değil. İlgi çekmeye çalışsaydım eğer size karşıt olmazdım , bana cephe almanızı sağlamazdım.

Doğru değil mi ? Forum 25 yaşına gelmil kız eli tutmamış erkekler dolu.Benim tipimle ne ilgisi var bunun ?
    Bu ülkedeki erkeklerin çoğunluğu abazandır.Yani erkeklerin her iki türlü kızda baksa hoşuna gidecek.Gerçekleri görmezden gelmeyelim lütfen.

Sizin üslubunuz gayet seviyesiz. Ben siz diye hitap ederken sen diye hitap edip bir de üstüne bel altı konuşuyorsunuz.

Yakışıklı bir erkek daha çok seçileceği veya seçeceği için böyle şeylere ihtiyaç duymaz diye düşünerek konuşuyorum.

Lütfen yazmadan önce azcık düşünün.
  • Süzerse evet ikisi de rahatsız edici.

Yakışıklı bir erkeğin bana birkaç saniye bakması hoşuma gidebilir dedim. Öyle bir şey demedim evet. Çoğunluk abazan dedim.

Peki. Sİze iyi forumlar.
  • ulan asıl abazan sensin abazan olmasan bu kadar erkeğin arasında takilmazdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balmumsuz Kadın

Bana göre ikiside rahatsız edici. Erkeklerde durum nasıl peki? Tabi güzel, çirkin ayrımı yapıyorlarsa.

Ne çekiyosan bizde istiyoruz
  • Şu yorumun artı alması haklı olduğumu bir kez daha gösterdi. :)
  • Düşüncelerin doğru ama aktarma biçimin yanlış.Genelleme yapıyorsun.Yakışıklı,özgüveni yerinde bir erkeği de çirkin bir kız keserse eğer rahatsız olur.Çünkü ego tatminine ihtiyacı yok.
  • quote:

İnadına taciz etmeye devam öyle mi? Şaka mı bu?

Taciz falan yok, ilgimi çeken bir şey varsa bakarım. İlla kadın olacak diye bir şey yok. Az çok erkeğin ilgisininin neyi çekebileceğini biliyorsun. Pürüzsüz bacaklar gördüysem bakarım. Niye bakmayayım? Hatta güzel bir kadın gördüysem umurumda bile olmaz açıkta bir şey yoksa. Böyle doğdum ben. Dinle, toplum normlarıyla falanda değiştiremez kimse bunları
  • K kullanıcısına yanıt
    Bu tacizdir. Tacizci doğulmaz. Dinden hiç bahsetmedim zaten. Ben medeniyetten bahsediyorum.
  • quote:

Bu tacizdir. Tacizci doğulmaz. Dinden hiç bahsetmedim zaten. Ben medeniyetten bahsediyorum.

Kimse bakmasın diye mi açık giyiniyorlar Ayrıca yasal bir suçta yok. Başkasının tacizci sapık damgası yapıştırması umurumda değil.

Bu arada ben tacizci doğdum demedim, erkek olarak doğdum. Tüm suçum bu. Kadın olup erkeklerden bende yararlanıp üstüne suçlamak isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K -- 30 Mart 2015; 19:02:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.