Şimdi Ara

2002 Dünya Kupası'nda Güney Kore'nin İteklenmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dün ekşide gördüm, İspanya maçını hatırlıyorum sadece, Joaquin penaltıyı kaçırmıştı.
    İtalyanlar bildiğin dayak yemiş.

• 2002 deki tüm hakemler afedersin ama tam bir ......
  • güney korenin skandal bi maçı vardı ama aradan o kadar süre geçmiş ki artık unutmuşum. yani böyle manyak bi skandaldı ama penaltılar verilmiyoo, fauller verilmiyoo, goller sayılmıyoo, yani yok böyle bişey yaa videolarda izlememe rağmen italya maçı mı ispanya maçı mı hatırlayamadım lan o derece unutmuşum, ama o zamanlar manyak gülmüştük.
  • Ne itelemesi alip kupayi vetmedikleri kalmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • survivor müziği

• İtalya maçının özeti
  • 1-1 devam eden Türkiye-Brezilya maçında Brezilya'ya verilen penaltı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivaldoyu az sövmemişti genç nesil.

• Rezillik.

+Rivaldo işte tipik Barcelo... bi saniye la yanlış oldu
  • Brezilya'da iteklenmeseydi belki şimdi Dünya Kupası sahibi bir ülkeydik.

• bize brezilya yerine almanya gelseydi finaldeydik çatır çatır yerdik almanyayı . finalde de brezilyayı yenerdik belki o gazla ama yarı finalde şanssız bi kura oldu . kupada brezilya ile bizden başka futbol oynayan yok gibiydi zaten ki onlar da hile hurdayla yendiler bizi o brezilyaya penaltı veren hakeme hala söverim
  • o değilde gs sözlükteki bir tespite göre 2018 de dünya kupasını kazanıyoruz

her neyse... gelelim detaya...

güney kore'nin 2002 dünya kupası grup maçları sonrası oynadığı her milli takım sırası ile dünya kupasını kazanmıştır.

şöyle ki;

güney kore gruplardan çıktıktan sonra italya ile eşleşmiştir. italyı'yı deviren güney kore çeyrek finale çıkmıştır. 2002 dünya kupası sonrası düzenlenen 2006 dünya kupası'nı italya kazanmıştır.

güney kore, italya'yı eledikten sonra çeyrek finalde ispanya ile karşılaşmıştır. ispanya'yı eleyen güney kore yarı finale çıkmıştır. 2006 sonrası ilk kez düzenlenen 2010 dünya kupası'nı ispanya kazanmıştır.

güney kore, yarı finalde bu sefer almanya ile eşleşir. güçlü almanya rakibini eler ve finale yükselir. 2010 dünya kupası sonrası düzenlenen 2014 dünya kupası'nı ise malumunuz almanya kazanmıştır.

güney kore 3.lük maçında ise a milli futbol takımımıza yenilip turnuvayı 4.bitirmiştir. 2018 dünya kupası'nı kazanabilme ihtimalimiz var mı ? sanmıyorum... sonuçta bizden önce oynadıkları her takım ekol olan takımlardı. ancak kaderin cilvesi işte... bu zinciri de yine biz bozarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

o değilde gs sözlükteki bir tespite göre 2018 de dünya kupasını kazanıyoruz

her neyse... gelelim detaya...

güney kore'nin 2002 dünya kupası grup maçları sonrası oynadığı her milli takım sırası ile dünya kupasını kazanmıştır.

şöyle ki;

güney kore gruplardan çıktıktan sonra italya ile eşleşmiştir. italyı'yı deviren güney kore çeyrek finale çıkmıştır. 2002 dünya kupası sonrası düzenlenen 2006 dünya kupası'nı italya kazanmıştır.

güney kore, italya'yı eledikten sonra çeyrek finalde ispanya ile karşılaşmıştır. ispanya'yı eleyen güney kore yarı finale çıkmıştır. 2006 sonrası ilk kez düzenlenen 2010 dünya kupası'nı ispanya kazanmıştır.

güney kore, yarı finalde bu sefer almanya ile eşleşir. güçlü almanya rakibini eler ve finale yükselir. 2010 dünya kupası sonrası düzenlenen 2014 dünya kupası'nı ise malumunuz almanya kazanmıştır.

güney kore 3.lük maçında ise a milli futbol takımımıza yenilip turnuvayı 4.bitirmiştir. 2018 dünya kupası'nı kazanabilme ihtimalimiz var mı ? sanmıyorum... sonuçta bizden önce oynadıkları her takım ekol olan takımlardı. ancak kaderin cilvesi işte... bu zinciri de yine biz bozarız.

2002 Dünya Kupası'nda Güney Kore'nin İteklenmesi

• quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Brezilya'da iteklenmeseydi belki şimdi Dünya Kupası sahibi bir ülkeydik.

bir şekilde yarı finali geçip finale kalsaydık (ki yarı final maçında ciddi bi hakem hatası hatırlamıyorum, ilk maçtaydı o hatalar) almanya bizi en az 3 farklı yenerdi bence. tahminim tabi bu, belki tek farklı yenerdi ama %99 panzerler o finali kazanırlardı. o zamanki almanya şimdiki almanya gibi güçlü değildi evet, ama onlar güçlü olmadıkları dönemde bile kazanırlar. bu yüzden panzer deniyo onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

bir şekilde yarı finali geçip finale kalsaydık (ki yarı final maçında ciddi bi hakem hatası hatırlamıyorum, ilk maçtaydı o hatalar) almanya bizi en az 3 farklı yenerdi bence. tahminim tabi bu, belki tek farklı yenerdi ama %99 panzerler o finali kazanırlardı. o zamanki almanya şimdiki almanya gibi güçlü değildi evet, ama onlar güçlü olmadıkları dönemde bile kazanırlar. bu yüzden panzer deniyo onlara.

Brezilya finalde rahat yenmişti Almanya'yı hatırladığım kadarıyla, bizle oynarken bu kadar rahat değillerdi. O gazla alabilirdik diye düşünüyorum ben.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    O gazla panzerleri almanyaya kadar kovalardık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Dünya kupasını kazanabilmek için önce o dünya kupasında yer alabilmek gerekiyor

bizimkiler de bir an umutlansınlar ki dünya kupası türkiyede düzenlese de türkiye turnuvaya direkt katılsa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Brezilya finalde rahat yenmişti Almanya'yı hatırladığım kadarıyla, bizle oynarken bu kadar rahat değillerdi. O gazla alabilirdik diye düşünüyorum ben.

kart cezalısı ballack'ın yokluğunda almanya karşısında oyunun hakimi olup kazanmıştı brezilya evet. ama almanya ezildi denemez, eksik kadroları ile sistemlerine uyup yapmaları gerekeni yaptılar, rakibi kabul ettiler sahalarında. brezilya atak oynasa da gölübulmakta zzorlanmıştı. zaten ilk gölü de turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen kahn'ın topu sektirmesi ile buldular. bu ikram olmasaydı kilidi açmak brezilya için çok daha zor olabilirdi. bunları yazıyorum çünkü her ne kadar final maçını brezilya net şekilde üstün oynayıp kazandı ise de öyle sıra sıra goller attıkları, almanya nın aciz kaldığı bir maç olmadı yani.

• beni şunu bilir şunu söylerim türkiye ve rusya avrupa veya dünya kupasında finale gelirlerse orada kaybetmezler isterse karşılarında dünya karması olsun dünya avrupa kupası finali hiç bir şeye benzemez orayı bir hayal etsenize aynısını ben yunanlar içinde söylemiştim bana gülmüşlerdi yunanistan tüm futbol tarihi boyunca 1 kez finale kaldı ve kazandı bir daha böyle bir şey yaşayamazlar 2018'de rusya finale kalırsa kupayı alacaktır ama türkiyenin herhangi bir turnuvaya katılma şansı çok zayıf
  • İtalya'nın forması iyimiş hee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.