Şimdi Ara

Chris Adler - Megadeth'in yeni bateristi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne dusunuyorsunuz beyler bence yeni album bomba gibi olucak

CHRIS ADLER of LAMB OF GOD Joins DAVE MUSTAINE in the Studio for New MEGADETH Album

Dave Mustaine, the creative driving force behind original American metal and hard rock crossover giants MEGADETH, and Chris Adler, drummer for the leaders of modern American heavy metal LAMB OF GOD, will join bassist David Ellefson in the creation of MEGADETH's anticipated forthcoming album. Adler will be appearing as a guest on the album and contributing his thundering, hard-hitting, and technically precise style and skill, adding new blood and drive into the mix while staying true to MEGADETH's roots.

Dave Mustaine comments, "Chris is a tremendous talent, and an amazing person. He is going to bring a new level of excitement and energy to MEGADETH that the fans are going to lose their minds over. I have nothing but respect for my previous drummers, but this is going to absolutely KILL! Back in 1989, MEGADETH originally worked as a three piece - guitar, bass and drums - when we laid down the framework to our GRAMMY® nominated platinum album 'Rust In Peace'. I want to thank the other members of LAMB OF GOD for allowing this opportunity to take place for all of us in the metal community."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olayı pek anlamadım da chris adler LOG dan giderse ağlarım.Ayrıca LOG dan sonra megadeth onu kesmez diye düşünüyorum.
  • Chris Adler en yetenekli davulculardan biri, kendisini çok severim. Sadece albüm kaydı için geldi habere göre, sürekli üye olur mu bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi st-so -- 30 Mart 2015; 15:11:28 >
  • evet resmi siteden duyurulmuş puzzle çözerek ulaştım emeğe saygı

Chris Adler - Megadeth'in yeni bateristi
  • Hiç lamb of god dinlemedim ama herkes adler hakkinda iyi seyler soyluyorsa vardir bir dogruluk payi. Sadece album kaydi icin grupla calacak. System has failed albumunde vinnie colauita nin yaptigi gibi
    back in 1989, MEGADETH originally worked as a three piece - guitar, bass and drums - when we laid down the framework to our GRAMMY® nominated platinum album 'Rust In Peace'.

Paragrafin anlam akisini bozan cumleyi bulunuz sorusunun cevabi olabilecek bir cumle Ne alakasi var yani? Bu albumu de mi 3 kisi yapacaklar onu mu ima ediyorlar .
    Gitarist olarak da kiko diye birisinin ismi geciyor. Kendisini tanimiyorum nedir ne yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçici olarak katıldı gruba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.