Şimdi Ara

BURAK YILMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burak yılmazın nasıl bir golcü olduğu neden ''kral'' lakabı aldığı ortada attığı gol 1.sınıf goldur 3 kişinin arasından donup kaleyi goruyor golu atıyor artı top da sakladı faul aldı takımı rahatlattı ofsayta düşmedi buragı soven küçümseyen kazma diyenler ofsayt kralı topu kontrol edemiyor diyenler buragın golune bağırıyorlar hatırlatalım burak gsde 112 maçta 67 gol 23 asist le oynuyor ve clde 8 gol atmıştır hatırlatalım burak gibi bir oyuncumuz olduğu için gururluyum hep sahip çıktım ben herkese cevabını sahada veriyor şimdi diceksiniz amacın ne bu konuyu açmanda sneijdere gösterdiğimiz sevgiyi ilgiyi biraz da burak hakediyor sneijder ve burak cok iyi yıldız oyuncularımız burağıda ovelim yüceltelim ovelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hee tamam burak = ronaldo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçek kral hakan şükür ü hatırlatan bir goldü.
  • Ramiz Karaeski kullanıcısına yanıt
    valla su anki formlarına gore Burak>Ronaldo

• quote:

Orijinalden alıntı: Yvonne Strzechowski

valla su anki formlarına gore Burak>Ronaldo

tamam

• Ronaldonun cesedi bile burakdan iyi yapmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Hee tamam burak = ronaldo.

bu adamı görmüyor mu yöneticiler?
  • Bir kere adamin en onemli ozelligi su, kac yasina geldi hala kendini gelistiriyor bu cok az turk futbolcuda bulunan bir ozellik.

Hic bir zaman galatasaray'a kapagi attim tamam yayiyim artik demedi.

Hamza hoca geldiginden beri de bambaska bir forvet oldu, nazar degmesin gercekten.

Bazi zamanlar ben de cok sinirlenip cok elestirmisimdir ama burak kotu de olsa hic bir zaman ruhsuz olmuyor surekli hirsli ve istekli oynuyor.

Ronaldo abarti ama formda bir burak'i ne huntelaar a ne giroud ya ne balotelliye , bu ayardaki hic bir forvete degismem.

• quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

quote:

bu adamı görmüyor mu yöneticiler?

niye görsünler ki kurallara uygun mesaj atıyor.
  • Prandelli döneminde Burak yerine Yossi Kohen oynuyordu. Rakip takıma 12. oyuncu olarak katkı sağlıyordu. Hamza Hoca ile birlikte Qral geri döndü, kimse laf söyleyemez. Sürekli sakatlanması dışında harika oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Ronaldonun cesedi bile burakdan iyi yapmayin

burak böle arkası dönük oynasın mançıstır kapımızda yatar bize verin diye .rvp burakdan enden iyiydi çünkü sırtı dönük to alabiliyor top sakalayabiliyor 4/6/0 ı oynayabiliyordu takım ihtiyac duyduğunda hamza hoca geldikten sonra 2-3 maç burakı fw arkasıoynattı adam bukelemun gibi uyum sağladı hayret etmiştim zaten.gecen yıl drogba ne yaptıysa burak milli maçta aynısını yaptı.adam futbolunu geliştirdi .eskiden araya top salınınca gol atabilen bir fw ti .şimdi sırtı dönük oynmayaıda drogba sayesinde mükemmmelleştirdi.

dünyada hem sırtı dönük hem hızıyla sızan fw tipinde oyuncu çok çok az .adam ofsayta bile düşmüyor artık .

ben burak bu formuyla devam eder sakatlanmazsa sene sonu kapımızda baya menecer yatar diye düşünüyorum.aynı şekilde yasin içinde.zaten dortmund takip ediyor yasini.

• Burak Yılmaz performansıyla saygıyı hakkediyor, hepimiz eleştirdik dahada eleştireceğiz ama yaptıklarını hor görmekte olmaz.
    Mevkisinin belli özelliklerini taşımıyor olsa da diğer maharetleriyle her şeyi kapatıyor.

Diğer yandan attığı golden ziyade, zor pozisyonda dönerek sol ayakla yaptığı vuruş daha etkileyiciydi.
  • quote:

Ban verin suna.

Saygilar.

• burak ın en büyük özelliği kendini geliştirmesidir. en kötü özelliği yaptığı faul ve kendini yere atmasıdır.
  • Son maçlarda top tutması,topu tutup dağıtması,top sürmesi,topu çekip vurması epeyi bir gelişmiş,çok ilginç bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Bir kere adamin en onemli ozelligi su, kac yasina geldi hala kendini gelistiriyor bu cok az turk futbolcuda bulunan bir ozellik.

Hic bir zaman galatasaray'a kapagi attim tamam yayiyim artik demedi.

Hamza hoca geldiginden beri de bambaska bir forvet oldu, nazar degmesin gercekten.

Bazi zamanlar ben de cok sinirlenip cok elestirmisimdir ama burak kotu de olsa hic bir zaman ruhsuz olmuyor surekli hirsli ve istekli oynuyor.

Ronaldo abarti ama formda bir burak'i ne huntelaar a ne giroud ya ne balotelliye , bu ayardaki hic bir forvete degismem.

aynen katılıyorum dediklerine ama adam övülmeyi fazlasıyla hakediyor böyle golcü cok ender bulunur schalke maçında attığı goller filan 1.sınıf golcü işi sırtı donuk bile oynamayı ogrenmis ofsayta düşmüyor maşallah nazar değmesin

• Burak son dönemde çok düşüşteydi. Yine gollerini falan atıyordu ama özgüven olarak o kadar iyi değildi. Geçen sezonun başından beri. Drogba çok ön plana çıkmıştı çünkü. Gerek Emirates Cup'ta yaptıkları gerek Süper Kupa'yı getiren gol atmasıyla falan . Fatih Hoca'nın gitmesiyle özgüveni ciddi manada diplere vurdu. Goller kaçırdıkça tribün tepkisi daha da düşürdü onu . Ama şimdi Hamza Hoca ile o özgüvenini tüm oyuncular gibi Burak da topladı. Özellikle Selçuk ile ikisinde son birkaç ayda özgüven tavan yapmış durumda. Henüz 2012-2013 sezonundaki seviyesinde değil ki son 1-2 ay içinde sürekli sakatlık geçirmese o seviyede olabilirdi şu an. Ama şu performansı bile net biçimde bu ligin en iyi forveti olduğunu kanıtlıyor. Hele bir de bir kanatta Yasin diğerinde de ligin net biçimde en iyi kanat oyuncusu Töre gibi yardıran devamlı içeri top taşıyan bir oyuncumuz olsaydı kesinlikle 5-6 gol fazlasını atardı bu sezon

• burak'ı harbiden hiç sevmem çevremdekiler bilir ama adam kendini her daim geliştirmeye çalışıyor ve yürekten oynuyor o yönünü takdir ediyorum.
    yukarıda bazı oyuncularla karşılaştıranlar olmuş o kadar olmasada türkiye çapında iyi bir forvettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

burak'ı harbiden hiç sevmem çevremdekiler bilir ama adam kendini her daim geliştirmeye çalışıyor ve yürekten oynuyor o yönünü takdir ediyorum.
    yukarıda bazı oyuncularla karşılaştıranlar olmuş o kadar olmasada türkiye çapında iyi bir forvettir.

bir Fenerbahçelinin burak hakkında yazdıklarına inanamıyorum

• Ne çabuk unutuyorsunuz Burak'ın Şampiyonlar Ligi gollerini...

BURAK YILMAZ

Gol krallığında Messi'yi farkla geçmiş, Ronaldo'yla başabaş mücadele eden bir futbolcudan bahsediyoruz. UEFA dahil bir çok yabancı site karşılaştırmasını yaptı ama biz bizim oyuncumuz şöyle böyle diyoruz.

Size soruyorum: Şampiyonlar Liginde değil bir senede, tüm kariyeri boyunca 8 gol atmış kaç tane futbolcu var Türkiye Liginde ?

Sow? Emenike? Ba? kaç gol atmış bu futbolcular bir ona bakın, ondan sonra değerlendirin.

Şu an en iyi yerli forvet = Burak Yılmaz
    Ligin en iyi forveti = Burak Yılmaz.

İtirazı olan ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.