Şimdi Ara

HB-Samsung HW-H450 290W 2.1 Kanal 3D Sound Bar-279tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fırsatlarım bölümünde extra 100tl indirim yapıyor, kontrol edin. Kargo 10tl bu arada.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=evsamhwh450&categoryId=152492

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Fırsatlarım bölümünde extra 100tl indirim yapıyor, kontrol edin. Kargo 10tl bu arada.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=evsamhwh450&categoryId=152492

250 ye satıldı aynı yerde 1 ay olmadı
  • Herkeste yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250'ye verildi bu ürün çok yakın zamanda.

• Çekle 228 e aldım bir ay önce. Alacaklar 50 yada 75 lik çek akdın çek satıştan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

Çekle 228 e aldım bir ay önce. Alacaklar 50 yada 75 lik çek akdın çek satıştan.

Alet nasıl ?
    + / - yönleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

Çekle 228 e aldım bir ay önce. Alacaklar 50 yada 75 lik çek akdın çek satıştan.

Alet nasıl ?
    + / - yönleri ?

Alet fiyatına göre çok iyi. Evde tv ye bağladım normal tv yayınlar da bile ses çok iyi. Ancak sıkıntısı subwoofer biraz zayıf. İstediğin bası ordan pek alamoiıyosun. Ancak yinede parasına göre çok iyi. Bluetoot olayı çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • H serisi ile F serisi arasında ne gibi farklar var

• bu ürünün espirisi nedir ? sadece daha iyi ses vermesimi ? biraz daha para ekleyip 5+1 almak daha mantıklı değilmi ?
  • Müzik dinlemek için alınır mı ? ses kaltiesini yorumlayabilcek var mı
  • Dun gece siparis verdim. Az once elime gecti. Amacim bilgisayar uzerinden eski Creative sisteme gore daha iyi bir ses alabilmekti. Amacima ulastim. Alet baya teknolojik kalitesi guzel. Ancak bana gore tek zayif yani subwoofer'i. Biraz daha kuvvetli olabilirdi bence...

• Ust mesaj icin

• quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Ust mesaj icin

teşekkürler bilgilendirme için
  • 161907 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bende almayi düşünüyorum. Pc ye bağlantıyı nasıl yaptın? Benim ses kartı on board olarak. Hem tvye ayni anda da pcye baglayabilirmiyiz?

• Pc'ye bağlantıyı aux kablosuyla yaptım. Zaten kablo kutusundan çıkıyor. TV konusuna gelirsek, eğer Tv'niz Samsung smart tv ise soundconnect ile kablosuz olarak bağlanır.Değilse bile optik kablo ile bağlayabilirsinz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 161907 -- 31 Mart 2015; 1:23:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.