Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım Selçuk Yöntem Nevzat'ın üstü olarak girer diziye. Eğer gerçek hayatta ölmediyse Doğu bey ve en önemlisi Arka Sokaklar'ın finalinden sonra Zafer Ergin'i görmek isterim. Zafer Ergin, Ünal Kaplan'ın düşmanı olarak girse fena olurdu
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    düşüncesi bile tüylerimi diken diken yaptı.Ben zaten o toplantının bir üst toplantısı olduğunu düşünüyorum yani o toplantıdakiler ayakçılar başları ünal onunda başları var onun başlarında da zafer ergin çıkarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

düşüncesi bile tüylerimi diken diken yaptı.Ben zaten o toplantının bir üst toplantısı olduğunu düşünüyorum yani o toplantıdakiler ayakçılar başları ünal onunda başları var onun başlarında da zafer ergin çıkarsa

Karahanli
    Su diziye bide sevket coruhu sokun o adam abdulheye tas cikartir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi Kenan Çoban eksikti. Adamlar tüm Kurtlar Vadisi kadrosunu getirmişler. Bi kaç bölüm sonra Polat bile çıkabilir diziden.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    jeneriği izlemedin mi? Pana film + Raci Şaşmaz sana ne ifade ediyor?
  • Bençe çakırın geçmişini yapsalarmış daha iyi olurmuş.Kumarhane açmadan öncesini vs

• quote:

Orijinalden alıntı: GLODIO

Hadi ya. Hiç görmemiştim teşekkürler! Aynı yapımcı aynı şirket olunca aynı oyuncuları aynı karakterlerde aynı repliklerle mi yapmak lazım? Çok orijinal bir fikir tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Hadi ya. Hiç görmemiştim teşekkürler! Aynı yapımcı aynı şirket olunca aynı oyuncuları aynı karakterlerde aynı repliklerle mi yapmak lazım? Çok orijinal bir fikir tebrikler.

izleyici gayet memnun, reytingleri alt üst etti dizi

hatta aslan akbey, karahanlı, memati, bulutu da diziye bekliyoruz

artık yeni bir efsane dizimiz oldu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaylı Yaratık -- 1 Ekim 2015; 11:59:13 >
  • quote:

quote:

Lüzumsuz muhalefete gerek yok. Dizi gayet iyi ilerliyor, kadro da iyi, oyunculuklar başarılı, hikaye idare eder.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    bence Raci Şaşmaz Kurtlar Vadisi nasıl başladığına dair dizi yapacaktı sıkıntı çıktı Necati Şaşmaz isim haklarından sorun çıkarttı bu dizi çıktı...aslında mantıklı olsalar Çakır nasıl yükseldi Karahanlı nasıl o konumu elde etti... gerçek Polat Alemdar ne oldu onu çekerlerdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

quote:

quote:

Lüzumsuz muhalefete gerek yok. Dizi gayet iyi ilerliyor, kadro da iyi, oyunculuklar başarılı, hikaye idare eder.

Muhalefet değil, fikir. İzlemeye ben de izliyorum, şans veriyorum diziye. Eleştrdiğim nokta kendini taklit etmeleri. Aradaki fark önemli.

• aslan akbeyi sabırsızlıkla bekliyorum
  • aslan amca oynasın oturur seyrederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

quote:

quote:

Muhalefet değil, fikir. İzlemeye ben de izliyorum, şans veriyorum diziye. Eleştrdiğim nokta kendini taklit etmeleri. Aradaki fark önemli.

Katılıyorum. Diziyi ben de izliyorum ama taklitler can sıkıcı. Çakır muhabbetinin üstüne bir de Şahin Bey çıktı. Aynı isim aynı oyuncu. Karakter de aynı ise Şahin Bey Hızırı görünce Çakır'ı görmüş gibi tepki vermeliydi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiesto188

aslan akbeyi sabırsızlıkla bekliyorum

Gelmeyecek ki Yani en azından şimdiki haberler uydurma. Menajeri Müge Ulusoy ( KV Meral )Twitter hesabından yalanladı haberleri. Aslan Akbey gelecek diyenlere sorsan Memati de gelecek. Sallıyorlar sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hızır Çakırbeyli -- 1 Ekim 2015; 18:46:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi başlar başlamaz kadın/erkek farketmez kim fenomen olursa hemen bi nick alıp gelmiyor mu bu troller!

Dizi bitince noolacaksınız

Diziyi de Cast olarak begendim ama orta seviye hatta biraz "zorlama senaryo olmuş" buldum...
    bi iki bölüm daha bakar olmadı elerim

• Abdülhey tamamdır arkasından Aslan Akbey gelecek

Bi bakıyormuşsunuz Mematiiiii
  • Beyler girizgah bolumleri bunlar.2 tane ust uste attim simdi 2 ve 3u izledim sira 4te aksamda yeni bolumu izlerim.Vadi catismayla baslamisti ama ilk bolum otele elifi atmalar bilmem nelerle gecmisti.Sonradan isinmisti.Yine oyle olur kafa yormayin.Bende su tiplere gicigim biri de gelmis sherlock izleyin demis boyle troller birkac senedir turedi eskiden boyle beyin fakirleri yoktu.Bu tarz kafa yapisindaki adamlar gozumun onunde can verse elimi uzatmam nasil bir kafa yapisi nasil bir iticiliktir anlamiyorum.

Bu arada catisma isteyen besinci sinif catisma sahneleriyle vadiyi izlesin.Uzadikca batirdilar.Agir kv hayrani olarak 2 senedir hic izlemedim bile biraktim artik.Yapmacik catisma sahneleri ordan oraya kosturmalar biri oluyo oburu dahil oluyo.Bende oyle sevmiyorum detayli bir senaryo lazim.Vadiyi izleyenler de gecmisin hatrina izliyor birde baska izleyecek bisey bulamadiklari icin izliyor.Guzelim dizinin anasini aglattilar.Insallah bu dizi tutar da zaten tv falan izlemiyorum haftada bir bunu izler gecerim vakit gecmis olur.

Bu arada ucuncu bolumun son sahnesi nefisti muzik bir ayri guzeldi.Sadece o istihbaratcinin olayini biraz desmleri lazim.Karakterler kacak dizisindeki gibi hafif degil agir olmali eski kurtlar vadisindeki gibi.Istihbaratci da benim adamlarim saklarsa sizma olur senin adamlarin saklasin deseydi olay acik olurdu.Cunku arkadas da bana koca istihbaratciyi kucuk mafya mi sakliyo dedi :D

Birde diziyi serdar akara vereceklerdi ki of of bu onur tan`dan kurtlar vadisinde kactim burda gene buldu beni.

• başladık beyler
  • Eyvah Abdülhey in sesi kvdeki gibi değil

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.