Şimdi Ara

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - Oktay KAYNARCA (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.603
Cevap
16
Favori
58.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahmut olmedi dizi bitti abi.Oyle sacmalik mi olur.Hadi oldu yasli teyzenin iyilestirmesi ne alaka.Bu nedenden dolayi izleyemiyorum artik senaryoda mahmuta nekadar onem verilmis hayret dogrusu.Kehribar'da hayal kirikligi yasatmaz umarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok az yorum var ama, dizi son zamanların reyting rekorunu kırıyor
    @Katibim

hemen ölmesin işte mahmut. diziye aksiyon getircek, ilyas çıldırcak
    @resitaL*
  • Beyler bölüm 19'da bırakmıştım biraz ara vermiştim düzelme var mı dizide? Çünkü bıktım Mahmut muhabbetlerinden.
  • Mafya dizisi ama sanarsın aşk paradoksları arkadaş avukatla ilyasta aşk yaşar olan olur dizi güzel gidiyorda ilk sezon acemiliğini çekiyor mafya dizisine aşk sokuyorsun bari düzgün yap şu işi onu bunu kuma getirtip şey yaptırma sıkılıyor insan izlerken

• ilyas avukata
    esra unala
    kapıcı bahcevana
    vs vs

gıder dızı

• beyler 5.17 başlayan müziği bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Brotherhood -- 24 Şubat 2016; 13:22:05 >
  • dün bölüm çok kötüydü sonu hariç

buna rağmen reytingleri yine silip süpürmüş

1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:41:58 0:17:59 9.04 21.76
    2 SURVIVOR TV8 20:24:09 0:21:23 7.33 17.87
  • bu ne saçmalık abi. karısını aldatan kendisi, tribi atan kendisi.

• Hızır sen tam bir şerefsizsin, itoğlu it. ulan bu nasıl senaryo, bu senarist neyin kafasını yaşıyor böyle anlayamıyorum. Hızır'ı herkesin sevmesi lazım, çoğunluk nefret ediyor. Rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Hızır sen tam bir şerefsizsin, itoğlu it. ulan bu nasıl senaryo, bu senarist neyin kafasını yaşıyor böyle anlayamıyorum. Hızır'ı herkesin sevmesi lazım, çoğunluk nefret ediyor. Rezalet.

ama öyle deme. o babayiğit, mafyaların mafyası
  • Hatayi yapan kendisi, tiribi atan hakli gibi davranan yine kendisi.
    Senarist ne yapmaya calisiyor anlamadim.

Sacmalik dupeduz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mafya dizisi diye basladi simdi iliski durumu karisik'a dondu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avukat, ilyasın sevgilisinden çok daha güzel

umarım avukat, ilyas aşkı başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çükübikoviç -- 1 Mart 2016; 22:59:17 >
  • oha masanın yarısı terketti masayı, viktor yarısını satın almış

kapak oldu resmen diğerlerine
  • Oha çömezlere bak resmen masaya darbe yapıp kalktılar

• fıragman efsanede inşallh son kısımı yine finali değildir bölümün
  • Malesef günümüz Türk dizilerinin kaderi olaraktan en iyi dizi bile güzel başlıyor ama 5-10 bölüm sonra mantara bağlıyor, sırf 2,5 saati dolduracağım diye.

Bu dizide de ara ara bunu yaşıyoruz. Yine de seyrettiriyor ama pür dikkat değil tabi.

İzlediğim 2-3 yerli dizi var biri de EDHO, bunları da internette takılırken yandan izliyorum, yoksa mümkünatı yok 2,5 saat tek bunlara bakılmaz.
    Halbuki Ezel, Behzat Ç, 92 bölümlük ilk Kurtlar Vadisi falan tek diyaloğunu, en önemsiz sahnesini bile kaçırmadan film izler gibi izlerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 3 Mart 2016; 13:43:08 >
  • Dizi akiyo siz elestiriyosunuz.24. bolum kotuydu ama 25 guzeldi sikilmadan 2 saat izledim.Oyunculari gorunce mafya dizisi sandik ama degilmis o yuzden yapacak bisey yok boyle kabul edip izleyecez yoklukta gideri var :D
  • hay başlayacam fiat egea reklamınıza bu nedir arkadaş,bu sefer tam otomatiği çıktı dedi ya la
  • Ünal gidici

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.