Şimdi Ara

Keşke Hafızam Silinseydi de, Tekrar İzleyeydim Dediğiniz Tek Yabancı Dizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
2.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her birimizin en sevdiği, her kese tavsiye etdiği bir favori yabancı dizisi vardır. İşte ben de sizden sizi en çok heyecanlandıran, her bölümünü coşkuyla izlediğiniz, en çok aklınızda kalan, "vay be adamlar yapmış" dediğiniz, kısacası keşke hafızam silinseydi de, tekrar izleyeydim dediğiniz tek yabancı dizi hangisi diye soruyorum. Sadece okuyup geçmeyip yorumda bulunalım arkadaşlar. Biliyorsunuz ki, forumda çok sayda yeni dizi arayışında olan, bu konuda daha amatör olan üyeler var. Hem onlara yardım etmiş oluruz, hem de kendimiz yeni bir şeyler öğreniriz. Kim bilir , belki, burda okuduğunuz bir yorum üzerine yeni diziye de başladınız.

Edit 1 : Nacizane tavsiyem, "Prison Break", "Lost", "Breaking Bad" dizilerini istisna tutalım. (Çünkü bunlar efsane diziler, burda tekrar yazılmaya lüzum yok bence )
    Edit 2 : Arkadaşlar 1-2 cümleyle diziyi kendi düşüncelerinizle yorumlaya da bilirsiniz. Bu çok faydalı oluyor.

Bol şanslar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.lsea -- 29 Mart 2015; 17:32:38 >

• BB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BB tabiki soru mu bu

• bir kac tane var. spartacus, dexter, death note.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Breaking Bad.
    OZ.
  • Spartacus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Breaking Bad, Lost, Prison Break dışında bi dizi olsun diye belirtdim mesajda.
  • Dexter.Farklı bir havası vardı.Dizide başrol karakteriyle sıkı sıkıya bağdaşıyordunuz.O havayı şu an için başka bir dizide bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoiciyiz

Dexter.Farklı bir havası vardı.Dizide başrol karakteriyle sıkı sıkıya bağdaşıyordunuz.O havayı şu an için başka bir dizide bulamadım

evet ya :// beni en çok etkileyen miguel pradolu sezondu bide travis marshall ://
  • fringe,pb,dex
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

Orijinalden alıntı: enoiciyiz

Dexter.Farklı bir havası vardı.Dizide başrol karakteriyle sıkı sıkıya bağdaşıyordunuz.O havayı şu an için başka bir dizide bulamadım

evet ya :// beni en çok etkileyen miguel pradolu sezondu bide travis marshall ://

Arthur mitchell ve Brian moser reizler varken onlar da kimmiş

• House M.D
    Boardwalk Empire
    ThE IT Crowd
    The Inbetweeners
    It's Always Sunny in Philadelphia
    True Detective
    South Park
    Breaking Bad
  • Nikita
    Spartacus

• BB yazacaağız sonra blok yiyeceğiz

• Spartacus ya da Dexter. Ama Spartacus'u defalarca izlediğime göre Spartacus'tür cevap. Eşi benzeri olmayan bir diziydi gerçekten. Çok özletti.
  • Friends
  • Basligi gormeden yazdim bundam onceki mesajimi.

• Breaking Bad dışırada tutarsam Oz var.Ayrıca OZ > Prison Break
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Friends

+1

25 şer bölümden 10 sezon izledim. bitince çok üzülmüştüm..
  • Nikita
    Fringe
    Doctor Who
    Spartacus
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.