Şimdi Ara

turkcellden iphone plus 6 16 gb mantikli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell ayda 146 tl ye 24 ay taksitle veriyor pesin olarakta 2750 civarina veriyor...hangisi mantikli karar veremedim taksitli alirsam 3500 tl ye gelmis olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

Turkcell ayda 146 tl ye 24 ay taksitle veriyor pesin olarakta 2750 civarina veriyor...hangisi mantikli karar veremedim taksitli alirsam 3500 tl ye gelmis olacak

bence mantıksız alınmaz yınede sız bılırsınız
  • Kredi çekme imkanınız varsa tüketici kredileri, operatörlerin kontratlarından çok daha ucuza geliyor. Vatan bilgisayar, teknosa gibi şirketlerde mağazadan teknokredi imkanları da var inceleyin derim. Operatörler kartlara taksit olmadığından işi soyguna çevirdiler.
  • Kredi kartınızla taksitli avans çekipte alabilirsiniz.
    Ticari kart bulup peşin fiyatına taksitle de alabilirsiniz.

• 1. Olarqk operatorden tlfn alma appstore al 2.olarqk alacaksan nakit al yazik 3500 coook para

• Telefonu alırken yanında almak durumunda kaldığın internet paketi fiyatını dikkatle hesaplarsan telefonun 2850 tl civarına denk geldiğini görebilirsin.
    Yazdığın 146 tl ye ait içinde almak durumunda olduğun internet paketinin ayrı fiyatını öğrenmeni tavsiye ederim.

Turkcell bireysel ve kurumsal da cep telefonu kampanyalarında iki türlü seçenek bulunuyor,
    Birincisi, konuşma+internet+sms dahil paketlerde ekstra telefon ücreti eklenerek,
    İkincisi ise, mevcut paketine ek, yanında 2veya daha yüksek internet paketi ekleyerek cihaZı uygun seçeneklerle alabiliyorsun.

İphone u aldığında zaten internetsiz olmayacağı için. Her iki seçenekde abartılı değil.
    Ben şu anda bu mesajı Turkcell de kendi paketime ek aldığım, iphone 6 plus 16gb ile yazıyorum.
    Daha önce iphone 4s aldım, memnundum 6plus aldım yine memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senceryan kullanıcısına yanıt
    bu yazan arkadasa katiliyorum güzel bir internet ve görüsme paketi ile aliniyorsa hic kafami takmadan alirdim internetsiz bir Iphone düsünemiyorum bile pesin para ile alsan birde interneti olan hatta ihtiyacin olacak sanki Iphonu olana interneti bedava veriyorlar normal bir kart takip sadece evde wlanla kullanilacak bir cihaz degil akilli telefon isi
  • tarife nedir?
  • Bence alma. Direk apple den Almani öneririm. Bugünler de hep imei kopyalama sorunları arttı ki cogu alışveriş merkezinde sergilenen veya Mağazalar da bulunan cihazların imei kopyalaniyor. Bugün bir sanık gördüm adam 3 saniye de hafızasına 16 sayı alabiliyor. 3 saniyelik bakış ile kaydediyor ve bu Kışı bugün kredi Kartı kopyalama dan da cezaevine gönderildi. Daha önce mtk işlemcili cihazlar Alıp bu yöntemi kullandığını kulaklarımla duydum

• En mantıklısı ticari kredi kartı bulup almak

• 2 sene boyunca 150 tl ödemek mantıklı gelmiyor hocam 2 seneye en 2 farklı iphone modeli çıkıyor bi de 16 gb cihaza 3500 tl verilir mi hocam? Bence hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

2 sene boyunca 150 tl ödemek mantıklı gelmiyor hocam 2 seneye en 2 farklı iphone modeli çıkıyor bi de 16 gb cihaza 3500 tl verilir mi hocam? Bence hiç gerek yok.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: senceryan

Telefonu alırken yanında almak durumunda kaldığın internet paketi fiyatını dikkatle hesaplarsan telefonun 2850 tl civarına denk geldiğini görebilirsin.
    Yazdığın 146 tl ye ait içinde almak durumunda olduğun internet paketinin ayrı fiyatını öğrenmeni tavsiye ederim.

Turkcell bireysel ve kurumsal da cep telefonu kampanyalarında iki türlü seçenek bulunuyor,
    Birincisi, konuşma+internet+sms dahil paketlerde ekstra telefon ücreti eklenerek,
    İkincisi ise, mevcut paketine ek, yanında 2veya daha yüksek internet paketi ekleyerek cihaZı uygun seçeneklerle alabiliyorsun.

İphone u aldığında zaten internetsiz olmayacağı için. Her iki seçenekde abartılı değil.
    Ben şu anda bu mesajı Turkcell de kendi paketime ek aldığım, iphone 6 plus 16gb ile yazıyorum.
    Daha önce iphone 4s aldım, memnundum 6plus aldım yine memnunum.

hangi tarifeye geçtiniz ayda ne veriyorsunuz şimdi , bende ona göre bir fiyat aliyim o halde mevcut paketimi birz yükseltiyim gerçi çok fazlasını kullanmıyorum ama belki sadece interneti arttırabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 30 Mart 2015; 10:59:11 >

• bence paranızı biriktirin peşin alın . 750 lira taksit için verilmez . En önemlisi böyle üçkağıtçılara para kazandırmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım 250 Mb internet ile alacaksınız.Hiç bulaşmayın derim.

• çok pahalı değmez, azcık nakitin olsa üstüne 9 taksit yapmaya başladılar zaten
  • 6s geliyor bu saatten sonra lınmaz
  • Avea daha uygun bu konuda bence Avea'dan almalısınız. Ben iPhone 6 Plus 16 GB ayrıca yanında 2 GB internet, 500 dakika her yöne ve 5000 sms her yöne aylık 150 tl ödüyorum 24 ay ödeme süresi. Tercih sizin ama bence Avea daha uygun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.