Şimdi Ara

Satılık 2001 Model Laguna RXT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
5.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ... İleteceğim mesajı öncelikle bu bölümde Laguna sevenler ile paylaşmak istedim. Forumu takip edenler bilir ki yaklaşık 3,5 ay önce 2001 model RXT satın aldım. Şu an bir takım ihtiyaçlardan ötürü arabamı satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa irtibata geçebiliriz.

Dediğim gibi arabam 2001 model RXT 2.0 16v 140 hp makyajlı kasa ve Kekova Mavisi (Lacivert) renge sahip. Ben aldığımda 52.000 km de idi. Şu an 56.000 km de. Bir petrol sahibi beyden aldığım bu araç 1.elde kendisinde idi. Haricinde 3 tane daha arabası olduğu için çok fazla yol yapmamış ve yıpranmamış bir arabadır. Kendisi koyu bir yeşilaycı olduğu için araçta sigara içilmemiş. Bende aşırı tiryaki olduğum halde bu geleneği devam ettirdim. Aracın içerisinde yeni alınan araçtaki herkesin bildiği o koku halen hüküm sürmekte. Çok itinalı kullanılmış olan aracın her yeri orjinal ve tertemiz. Geçmişe ait tüm bakım işlemleri, vergi ödemeleri, arabanın faturası ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Stepnesi henüz kullanılmamış olan bu aracın üstündeki orjinal jantlarda çizik dahi yok.

Araç bugüne kadar kaza yapmamış ve değişmiş bir parçası yok. Fakat yaklaşık 1,5 ay önce ben ufak bir kaza yaptım. Bir genç arkadaş ufak bir motoksikleti ile kavşağı dönerken benim aracıma çarparak arka tamponun sol köşesi, sol arka çamurluk ve sol arka kapının çizilmesine sebebiyet verdi. Sol arka kapıyı da biraz içine göçürdü. Bu ismini zikrettiğim yerlerde boya yapıldı. Çünkü motorsikler kırmızı renkli idi ve rengi çizdiği yerlerede geçti. Pasta ile kapatılamayınca boyattım. Kaskosu olduğu için en iyi şekilde yaptırdım. Kazayla alakalı tüm belgeler ve fotoğraflar vardır. Aracın tüm geçmişine ait herşey bulunmakta.

Kısacası arabam muayyer ve alacak kişiyi muhakkak memnun bırakacak nitelikte... Bilmeyenler için kısaca özelliklerini de belirtmek isterim.

- 2001 Model RXT (Lacivert)
    - 2000 cc 16 V 140 hp 190 nm
    - ABS
    - Dijital (Otomatik) Klima
    - Sürücü, yolcu ve yan hava yastığı olmak üzere toplam 4 Airbag
    - Gergili emniyet kemerleri
    - Elektrikli ve ısıtmalı (Sürücü tarafı hafızalı) ön koltuklar
    - Orjinal gri renk deri koltuklar ve kapı döşemeleri
    - Ön ve arka kol dayama
    - Derinlik ayarlı hıza duyarlı hidrolik direksiyon
    - Yol bilgisayarı ve sesli ikaz sistemi
    - Direksiyondan kumandalı orjinal radyo teyp
    - Işıklı makyaj aynaları ve gözlük muhafaza
    - Gecikmeli sönen iç aydınlatma
    - İmmobilizer
    - Uzaktan kumandalı merkezi kilit
    - 205/55 R 16 V Michelin Pilot orjinal lastikler

Arabamın aklıma gelen özellikleri bunlar. Çalışmayan veya sıkıntılı olan hiç bir aksamı yok. Masrafı olmadığını taahhüt edebilirim. 22.000 YTL ye aldığım bu araç için 20.000 YTL istiyorum.

Saygılarımla ...

• güncel ...
  • Arkadaşlar RXT Laguna mı 19.500 ytl'ye çekmiş bulunuyorum. İlgilenenlerin bilgilerine ...
  • araban iyi durumda anlattıklarına göre
    satmak zorunda kalmazsın inşallah
  • Bu arabayı çok aradım. Temizini bulmam kolay olmadı. Vardır bir hayır. Araba değil mi zaten. Bugün olmaz yarın daha iyisi olur. Mühim olan sıhhat. Bugün çektiğim fotoğraflar... İşte arabam ...

http://img174.imageshack.us/my.php?image=adsiz003ee2.jpg
    http://img154.imageshack.us/my.php?image=1001684pb0.jpg
    http://img174.imageshack.us/my.php?image=1001685an1.jpg
    http://img132.imageshack.us/my.php?image=001jpgyeniyh3.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt_sy -- 30 Kasım 2006; 15:17:40 >

• İyi satışlar diliyorum. Araba satmak bu devirde çok zor iş, hele araba seninki gibi temizse daha da zor. Temiz arabayı yok pahasına vermeye kıyamıyor insan. Artık ikinci el işi borsa gibi olmuş. Arabanın marka/modelini ve yılını söylüyorsun, şu kadar eder diyorlar. Kimse araba temiz mi yoksa haşat mı, masrafı var mı diye bakmıyor. Herkes nasıl ucuz araba alırım diye bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avdr -- 30 Kasım 2006; 16:15:42 >
  • valla çok güzel araba.
    iyi satışlar..
  • Öncelikle teşekkür ederim. Size hak veriyorum. Araba ile insan arasında garip bir bağ oluşuyor. Açıkçası kıyamıyorum. Umarım değerini bilen biri sahip olur. Hakikaten çok temiz bir araba. Bindikçe bana dua eder... Sağlıcakla kalın ...
  • Merhaba arkadaşlar ... İleteceğim mesajı öncelikle bu bölümde Laguna sevenler ile paylaşmak istedim. Forumu takip edenler bilir ki yaklaşık 3,5 ay önce 2001 model RXT satın aldım. Şu an bir takım ihtiyaçlardan ötürü arabamı satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa irtibata geçebiliriz.

Dediğim gibi arabam 2001 model RXT 2.0 16v 140 hp makyajlı Kasa ve Kekova Mavisi (Lacivert) renge sahip. Ben aldığımda 52.000 km de idi. Şu an 56.000 km de. Bir petrol sahibi beyden aldığım bu araç 1.elde kendisinde idi. Haricinde 3 tane daha arabası olduğu için çok fazla yol yapmamış ve yıpranmamış bir arabadır. Kendisi koyu bir yeşilaycı olduğu için araçta sigara içilmemiş. Bende aşırı tiryaki olduğum halde bu geleneği devam ettirdim. Aracın içerisinde yeni alınan araçtaki herkesin bildiği o koku halen hüküm sürmekte. Çok itinalı kullanılmış olan aracın her yeri orjinal ve tertemiz. Geçmişe ait tüm bakım işlemleri, vergi ödemeleri, arabanın faturası ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Stepnesi henüz kullanılmamış olan bu aracın üstündeki orjinal jantlarda çizik dahi yok.

Araç bugüne kadar kaza yapmamış ve değişmiş bir parçası yok. Fakat yaklaşık 1,5 ay önce ben ufak bir kaza yaptım. Bir genç arkadaş ufak bir motoksikleti ile kavşağı dönerken benim aracıma çarparak arka tamponun sol köşesi, sol arka çamurluk ve sol arka kapının çizilmesine sebebiyet verdi. Sol arka kapıyı da biraz içine göçürdü. Bu ismini zikrettiğim yerlerde boya yapıldı. Çünkü motorsikler kırmızı renkli idi ve rengi çizdiği yerlerede geçti. Pasta ile kapatılamayınca boyattım. Kaskosu olduğu için en iyi şekilde yaptırdım. Kazayla alakalı tüm belgeler ve fotoğraflar vardır. Aracın tüm geçmişine ait herşey bulunmakta.

Kısacası arabam muayyer ve alacak kişiyi muhakkak memnun bırakacak nitelikte... Bilmeyenler için kısaca özelliklerini de belirtmek isterim.

- 2001 Model RXT (Lacivert)
    - 2000 cc 16 V 140 Hp 190 nm
    - ABS
    - Dijital (Otomatik) Klima
    - Sürücü, yolcu ve yan hava yastığı olmak üzere toplam 4 Airbag
    - Gergili emniyet kemerleri
    - Elektrikli ve ısıtmalı (Sürücü tarafı hafızalı) ön koltuklar
    - Orjinal gri renk deri koltuklar ve kapı döşemeleri
    - Ön ve arka kol dayama
    - Derinlik ayarlı hıza duyarlı hidrolik direksiyon
    - Yol bilgisayarı ve sesli ikaz sistemi
    - Direksiyondan kumandalı orjinal radyo teyp
    - Işıklı makyaj aynaları ve gözlük muhafaza
    - Gecikmeli sönen iç aydınlatma
    - İmmobilizer
    - Uzaktan kumandalı merkezi kilit
    - 205/55 R 16 V Michelin Pilot orjinal lastikler

Arabamın aklıma gelen özellikleri bunlar. Çalışmayan veya sıkıntılı olan hiç bir aksamı yok. Masrafı olmadığını taahhüt edebilirim. 22.000 YTL ye aldığım bu araç için 19.500 YTL istiyorum.

Saygılarımla ...

http://img174.imageshack.us/my.php?image=adsiz003ee2.jpg
    http://img154.imageshack.us/my.php?image=1001684pb0.jpg
    http://img174.imageshack.us/my.php?image=1001685an1.jpg
    http://img132.imageshack.us/my.php?image=001jpgyeniyh3.jpg

• Valla kardeş sen nasıl arabanı satmaya çalışıyorsan ben de ağustostan beri araba arıyordum ama hayalimdeki araba nasip oldu aldım çok şükür. Hayırlısı olsun inşallah istediğin şekilde satarsın arabanı ama seni üzmek istemem istediğin fiyat fazla. çünkü araban 2000 motor. bu zamanlarda kimse kolay kolay 2000 motor alma istemiyor yakıt+vergi yüzünden.1600 olsa idi satma şansın daha fazlaydı. İnşallah hayırlısı olur.
  • Eyvallah kardeş. Teşekkür ederim. Belirtmek isterim ki Laguna nın en çok tutulan modeli 2.0 RXT dir. Bu yüzden 1,6 yahut 1,8 vergi avantajları ile öne çıksada diğer unsurlar ele alındığında birbirini dengeler. Diyeceksin ki yakıt ... ??? Bence çok yakan bir araba değil. Hassas yol bilgisayarı ile zaten değerleri çok net alıyorsun. Ne var ki adı çıkmış dokuza inmez sekize. 2000 motor dedin mi duracan derler ya
    Kal sağlıcakla ...
  • Evet arkadaşlar. İhtiyaç oldu araba satacağız alan yok. Başka türlü olsa temiz laguna arar arar da bulamaz. Adam tertemiz çiçek gibi satar bir allahın kulu bakmaz. Nasıl iştir anlamadım. Hayırlısı inşallah. Fiyatı 19.250 ytl ye çekmiş bulunuyorum. Kalın sağlıcakla ...
  • arkadaş bu konuyu açalı yıllar olmus ama sımdı olsaydı kesınlıkle alırdım bende saglam laguna arıyorum arkadaslar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.