Şimdi Ara

iphone 5s mi iphone 6 mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben yeni bir telefon alacağım.Kararım iphoneden yana onda herkesle hem fikirim.
    Fakat 5s mi 6 mı karar veremedim.Arada 300-400 tl bir fark var.İphone 6 ya o kadar para verilmeli mi sizce?
    Birde şu internetten satan siteler güvenilir mi gerçek diye çakma falan yollarlar mı hepsinin cevabını bekliyorum.
    Teşekkürler şimdiden.İyi Forumlar

• Tabiki bütçeye göre hareket edilmeli eğerki para sorunu yoksa Iphon 6 ama bütçe sıkıntılıysa 5S kötü değil bence ikisi Arasında dağlar kadar fark yok teknik olarak ve bence parayı verip malı görerek almak en iyisi memleket dolandırıcı olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş bende senin gibi iki telefon arasında kaldım tercihimi 5s ten yana kullandım.çokta iyi yapmışım. iki tlf arasınada fazla bir aman aman bir farklılık yok 5s bence 10 numara bir telefon tabi yinede sen bilirsin.zaten bütün ıphon lar hep aynı ıphone 6 sana digerlerinden farklı birşey sunmuyor onu için iyi düşün derim.diger sorun ise alcagın tlf pahalı olacagı için ne oldugu belirsiz sitelerden kesinlikle alma.yoksa kutunun içinde sana bir armut gönderirler bilinen yerlerden al.şimdiden hayırlı olsun
  • Aleyküm selam, bende iphone 6 siyah var ama bence iphone 5s cok şık bir telefon. para sikintiysa 5s al diyebilirim. ama 1-2 yil sonra cok pisman olursun. dersinki ceske 300-400 lira daha verip 6 alsaydim. önceki telefonum iphone 5'di arkadasla ayni anda aldik o 4s aldi ve cok pisman olmustu. bence iphone 6 al 2-4 sene arkana bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akin99 -- 29 Mart 2015; 23:53:19 >
  • İkisinide kullanmış biri olarak ıp6 yı öneririm

• Buralara kadar cikmissin ver 300 tl daha yeni modeli al. 2000 tl bir telefona verilebiliyorsa 300 tl goze batmamasi lazim. Batiyorsa butcede bir sorun vardir.

Hic bir zaman en yeni modeli alip bir eskisinde kalmaz insanin gozu ama tam tersi cok olur.

Sonuc olarak en guncel modeli alip en uzun sure kullanmak mantikli bir secim olur.

• 5s kullanıcısı olarak iphone 6

• 5s ekraniin genisligi uzun boyuna gore dar geliyor bana. Yazi yazerken sikinti yasiyorum. Eger 5s'te 4s ekran orani kullanilarak buyumeye gidilseydi 5s en ideal ekranli telefon olurdu bence. Bu nedenden ip6 al bence.

• Bütçeyi 5s alabilecek duruma getirdiysen 6 al derim hic degilse gözün kapalı 2-3 sene gideri olur 5s alirsan da zarar etmezsin ama malum teknoloji surekli gelişiyor 1-2 sene sonra eski model durumuna düşer

• kesinlikle 6 almaya çalış
  • Bekle 6s al diyerek konuyu farklı bir noktaya çekeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birbirini takip eden iki model.kullanım ömrü olarak aralarında çok fark olacağını zannetmiyorum.biri 2 sene götürürse diğeri 3 sene götürür.gerisi hangi modeli daha çok beğendiğinize ve aralarındaki farklı özelliklerin sizin için ne ifade ettiğine bakar.

• 6 almaya çalış bence
  • 6 al bence tasarım olarak şahsen daha çok hoşuma gidiyor ekran boyutu kullanım açısından önemli bir fark.

• hocam ben olsam şahsen kendi fikrim 6 ay daha bekler paramı biriktirir 6s i beklerdim beklediğim gibi çıkmassa 6 alırdım tabi şuan hemen ihtiyacın varsa bilemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.