Şimdi Ara

Person of Interest'i tek beğenmeyen ben miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşımın önerisiyle başladım. İlk bölümleri açıkçası hoşuma gitti, senaryo oyunculuk güzeldi. İlk sezonu tamamlar tamamlamaz tam bir vakit kaybı olarak görmeye başladım. Bölümleri zorla izlediğimin farkına vardım. Bunu beğenenler nasıl beğenebiliyor? Adam GTA oyununda gibi. Girip 10-15 kişiyi tarıyor hiç bir mermi isabet bile etmiyor.

Breaking Bad, Prison Break en sevdiğim yabancı dizilerdir. Fakat bu Poi'ye ısınamadım pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujita -- 29 Mart 2015; 15:48:56 >

• Bende beğenemedim. İleride çok güzel oluyor diyorlar, fırsatım olduğunda devam edeceğim 10. bölümdeyim
  • İlk sezondaki çizgiyi koruyamadı aksiyon dozu azaltıldı, saçma sapan sahneler çekmeye başladılar. Root ve shaw işin içine girdi dizinin ayarı bozuldu.

Carter'ı zenci diye harcadılar alenen ırkçılık yaptılar.
  • Öyle yazmışsın da en iyi dizi listende 8. sırada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

Öyle yazmışsın da en iyi dizi listende 8. sırada

Kötü dizi demedim beklediğim şekilde ilerlemiyor dizi. İlk sezon efsaneydi. Ellerinde potansiyel var ama kullanmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Kötü dizi demedim beklediğim şekilde ilerlemiyor dizi. İlk sezon efsaneydi. Ellerinde potansiyel var ama kullanmıyorlar.

Hocam nasıl kullanmıyorlar.
    Mesela bu sezonda Dominic ve Brotherhood ile uğraşıyorlar, taa 2. sezonun ortalarında adları geçmişti Brotherhood'un. Kim tahmin edebilirdi 2. sezondan böyle bir şeyi? Ayrıca 3. sezonun ortalarından itibaren dizi inanılmaz gelişime uğradı. İlk sezon neredeuse Arka Sokaklar tadındaydı ama flashbackler hikayeye güzellik katıyordu. 2. sezonda makinenin nasıl geliştirildiğini ve diğer olayları gördük. 3. Sezonda karakter sayısı iyice arttı, hem makinenin nasıl geliştiğini gördük hem de çatışmalar harikaydı, ki her hafta kurtarılmaya çalışılan kişiler (POI'ler) de muazzam bir şekilde yan hikaye olarak ilerledi.

Sanırım tek sorun, hikayeyi oturtmak için çok uğraşmaları ve verdikleri uzun aralar (Özellikle bu sezon.)

Edit: Sanırım potansiyelden kastınız, önceki sezonlardan karakterleri az kullanmaları, değil mi?
    Bu sezon önceki sezonlardan baya karakter kullanıldı, hem flashbacklerde hem de günümüzde geçen sahnelerde.

Bu sezon hiç bir bölümü izlemediyseniz bile POI'nin sıradaki bölümünü izleyin çünkü çok iyi bir bölüm olacak benden söylemesi.

2. Düzenleme: Ayrıca GoT dahil bir çok diziden daha iyi bana göre, çünkü GoT, çok akıcı gelmiyor insana. POI'nin ilk 2 sezonu, zor bir konseptin basitleştirilmiş hali gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Meteora* -- 29 Mart 2015; 18:53:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

quote:

quote:

Mesela bu sezonda Dominic ve Brotherhood ile uğraşıyorlar, taa 2. sezonun ortalarında adları geçmişti Brotherhood'un. Kim tahmin edebilirdi 2. sezondan böyle bir şeyi? Ayrıca 3. sezonun ortalarından itibaren dizi inanılmaz gelişime uğradı. İlk sezon neredeuse Arka Sokaklar tadındaydı ama flashbackler hikayeye güzellik katıyordu. 2. sezonda makinenin nasıl geliştirildiğini ve diğer olayları gördük. 3. Sezonda karakter sayısı iyice arttı, hem makinenin nasıl geliştiğini gördük hem de çatışmalar harikaydı, ki her hafta kurtarılmaya çalışılan kişiler (POI'ler) de muazzam bir şekilde yan hikaye olarak ilerledi.

Sanırım tek sorun, hikayeyi oturtmak için çok uğraşmaları ve verdikleri uzun aralar (Özellikle bu sezon.)

Edit: Sanırım potansiyelden kastınız, önceki sezonlardan karakterleri az kullanmaları, değil mi?
    Bu sezon önceki sezonlardan baya karakter kullanıldı, hem flashbacklerde hem de günümüzde geçen sahnelerde.

Bu sezon hiç bir bölümü izlemediyseniz bile POI'nin sıradaki bölümünü izleyin çünkü çok iyi bir bölüm olacak benden söylemesi.

2. Düzenleme: Ayrıca GoT dahil bir çok diziden daha iyi bana göre, çünkü GoT, çok akıcı gelmiyor insana. POI'nin ilk 2 sezonu, zor bir konseptin basitleştirilmiş hali gibi.

şu an 3x19 dayım gece bitirince ana konuda fikirlerimi yazacam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

quote:

quote:

şu an 3x19 dayım gece bitirince ana konuda fikirlerimi yazacam.

Büyük sürprizlere hazır olun. Özellikle son 3 bölüm çok iyi geçecek.
    Birde Pilot bölümünün uzun halini izlemenizi öneririm.

• valla arkadas onerisiyle 2 yil once fln ilk bolumu izleyip begenmemistim, acik konusiym diziden anlayan bi insan oldugumu dusunuyorum cok gereksiz zorlama bi dizi olmus.
  • Beğenmeme sebebin adamın sürekli kurşunlardan kurtulmasıysa Prison Break'i nasıl beğendin anlamadım sürekli şans eseri kurtulup duruyorlardı. Dizi sonuçta bu tabiki belli bir saçmalığı olacak adamı öldürmüyorlar diye kızamazsın ki Ben de son sezonunu pek beğenmiyorum ama sezon içinde tek başına efsane birkaç bölüm oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O konuda haklı olabilirsin fakat o adam üst düzey bir eski asker ve çok tecrübeli yani dizide o şekilde geçiyor

Bunu içinden bi kere geçirirsen ''yok be o kadar da saçma değil o kadar kişi arasından kurtulması'' dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

O konuda haklı olabilirsin fakat o adam üst düzey bir eski asker ve çok tecrübeli yani dizide o şekilde geçiyor

Bunu içinden bi kere geçirirsen ''yok be o kadar da saçma değil o kadar kişi arasından kurtulması'' dersin

Sanıyorum ilk sezonun 3. veya 2. bölümünde silah almak için silah dükkanına dalmıştı. Küçücük yerde silahlı 10-15 tane adam vardı, hepsini tek başına burnu bile kanamadan indirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujita

quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

O konuda haklı olabilirsin fakat o adam üst düzey bir eski asker ve çok tecrübeli yani dizide o şekilde geçiyor

Sanıyorum ilk sezonun 3. veya 2. bölümünde silah almak için silah dükkanına dalmıştı. Küçücük yerde silahlı 10-15 tane adam vardı, hepsini tek başına burnu bile kanamadan indirdi.

Orada kopek de yardim etti diye hatirliyorum 1p-15 de degildi diye hatirliyorum ama fazlalardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 sezon izleyip de beğenmedim demeyin Allah aşkına. Bu dizi kendi içinde bir bütün, biraz daha izleseniz aslında ileriki sezonlarda ne kadar da harika olduğunu göreceksiniz. Beğenmemek çok zor. Hele ki Prison Break'i beğenip bunu beğenmeyenleri hiç anlamıyorum.
  • (Cane) Hocam Person Of Interest'i 8. sıradan 14'e atmışsınız Ayrıca Breaking Bad'in de ilk sezonu kötü. Birde dizinin ana konusu size ait, biraz komik @Cane®

(inonu88) Hocam direk 3. sezondan başlayarak deneyin. @inonu88

(WISDOM) If-Then-Else gibi bir bölüm gördük, şahsen çok iyi bir bölüm olduğunu düşünmüyorum ama Imdb'de 9.9 puana sahip. @WISDOM

(FUJITA) İlk bölümler Arka Sokaklar tadındaydı ama Finch ve Reese'in arası gelişti ve ilerki bölümleri ayarladı o ilk bölümler. Reese'in emekli bir asker olduğunu ve baya iyi bir eğitimi olduğunu biliyoruz bundan dolayı o sahneler doğal. Dediğim gibi, ilerde ki bölümleri ayarlamak için böyle fedakarlıklar gerekir. En iyi dizilerden biri olarak kabul edilen Breaking Bad'de gayet kötü bir ilk sezona sahipti. @Fujita

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Meteora* -- 29 Mart 2015; 21:40:50 >

• Son bölümler kötü cidden de. En iyisi ilk sezondu. Böyle giderse ben de bırakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Son bölümler kötü cidden de. En iyisi ilk sezondu. Böyle giderse ben de bırakacağım.

Sıradaki bölümden umudunuzu eksik etmeyin hocam.
    Zoe, Martine ve Greer yer alacak. Ana hikayeye yönelecek.

Finch ve Reese, Bir hacker saldırısı ile tüm sırları ortaya çıktıktan sonra davranışları garipleşen bir yazılım CEO'sunu korumaya çalışacak
  • Tam 1 sezonu bitirdim, 2. sezona geçeyim o zaman. Son bir şans daha vermek lazım
  • Bu dizinin 3. ve 4. Sezonunu izlemeden karara varmayın. Hayır bir de zorlama diyoruz da,bu her dizide var, yapmayın. Evet dizi ilk sezonlarda kompleks bir durum içermiyor,ama işler gitgide derinleşiyor. Sonuçta arkada harika bir ana konu var. Finch'in flashbackleri yeter. Evet çok ara veriyorlar,bazen zorluyorlar bazen de ana hikayeden 3-4 bölüm uzaklaşıyorlar ama adamlar her bölümde fantastik bir bölüm çekemezler sonuçta. Ve şunu da belirtiyim,arkadaki ana konu öyle sıradan bir konu değil, bu konu üzerinde çekilen bölümler de doğal olarak zor,uğraşı gerektiren bölümler oluyor, bu yüzden her zaman bu konu üzerinde yoğunlaşmasını bekleyemeyiz dizinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisarock13 -- 30 Mart 2015; 15:35:17 >
  • ben de ilk birkaç bölümü izledim çok da hoş gelmedi, her bölümde kahramanlık hikayeleri,sürekli başarı elde etme durumları falan. ama yorumlara bakınca da devam etmeli mi acaba diye düşünmeden edemiyorum. kararsız kaldım şimdi. Boş bir zamanımında izleyeyim bari :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.