Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 32

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız yapımcıların sıradışı yapımları duyurulmaya devam ederken, en dikkat çekici yapımları sizler için derledik!

• abi niye simpson gibisiniz :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir şey sorabilir miyim?

Neden artık oyundayız gelmiyor? Oysa ki cumartesi gününün gelmesini iple çekerdim.(yanılmıyorsam cumartesiydi). Talha abiyle Gökhan abinin o oyunlarda ki samimiyeti filan çok iyiydi. Özlettiniz o günleri.

Yanlış anlaşılmasın.Sadece merak ettim.

• Titan Souls umarim Psn+ ile bedava gelir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 29 Mart 2015; 16:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Bir şey sorabilir miyim?<br><br>Neden artık oyundayız gelmiyor? Oysa ki cumartesi gününün gelmesini iple çekerdim.(yanılmıyorsam cumartesiydi). Talha abiyle Gökhan abinin o oyunlarda ki samimiyeti filan çok iyiydi. Özlettiniz o günleri.<br><br>Yanlış anlaşılmasın.Sadece merak ettim.

Katılıyorum BSC yi ilk dayz sayesinde tanımıştım :) Bende Heyecanla gelmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: helloozo

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TTumen<br><br>Bir şey sorabilir miyim?<br><br>Neden artık oyundayız gelmiyor? Oysa ki cumartesi gününün gelmesini iple çekerdim.(yanılmıyorsam cumartesiydi). Talha abiyle Gökhan abinin o oyunlarda ki samimiyeti filan çok iyiydi. Özlettiniz o günleri.<br><br>Yanlış anlaşılmasın.Sadece merak ettim.</blockquote><br><br>Katılıyorum BSC yi ilk dayz sayesinde tanımıştım :) Bende Heyecanla gelmesini bekliyorum

Sadece DAYZ değilki. 7 days to die olduğu zamanda güzel olmuştu. Zevkle izliyordum.Aradan baya bir zaman geçti.Niye yeni OYUNDAYIZ serileri gelmiyor?

• Beyler hemen özetliyorum neden gelmiyor oyundayız filan.Adamların o kadar projesi var ki
    birini yapmaya çalışıyorlar diğerleri olmuyor.Sözde dolu proje var ama uygulamaya gelince icraat neredeyse 0 olucak.Twich güzel hoş ama diğer şeyleri aşırı aksatıyor

• zenciye artı 1-2 piksel fazlalık olsaymış,belkide daha kolay bulabilirmişiz babayı :)

• Masquerada, Tahira ve Titan Souls ilgi çekici duruyor.

• Shower with your dad simulator 2015 e DLC olarak tellak gelse iyi olur.O bizi kovalarken bizde babalara geliriz :D

• Benim favorim Halcyon 6.
    Bu arada Rooms: The Unsolvable Puzzle oyunu zaten android de var
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com2us.rooms.normal.freefull.google.global.android.common

• talha abi rooms adli bulmaca oyununun mobil surumu var ben geçensene oynamistim :)

• odalar oyunu mobilde varmış

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com2us.rooms.normal.freefull.google.global.android.common

• can sıkıntısından ölcektim . iyi oldu gelmesi
  • çocukken bunu oynardık ama üstünde resim vardı.odalı oyunda benim aklıma bu geldi. sizin de aklınıza belki bu gelmiştir.
    [sizer=red]Bağımsız 2.0 - Bölüm 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 30 Mart 2015; 5:48:11 >
  • selfie ye öz çekim diye tutturdunuz bari boss a da muhtar deyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: helloozo<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: TTumen<br><br>Bir şey sorabilir miyim?<br><br>Neden artık oyundayız gelmiyor? Oysa ki cumartesi gününün gelmesini iple çekerdim.(yanılmıyorsam cumartesiydi). Talha abiyle Gökhan abinin o oyunlarda ki samimiyeti filan çok iyiydi. Özlettiniz o günleri.<br><br>Yanlış anlaşılmasın.Sadece merak ettim.</blockquote><br><br>Katılıyorum BSC yi ilk dayz sayesinde tanımıştım :) Bende Heyecanla gelmesini bekliyorum</blockquote><br><br>Sadece DAYZ değilki. 7 days to die olduğu zamanda güzel olmuştu. Zevkle izliyordum.Aradan baya bir zaman geçti.Niye yeni OYUNDAYIZ serileri gelmiyor?

kesinlikle katılıyorum. BSC yi oyundayız serileri sayesinde tanıdım ben de. DAYZ in sonuna yetiştim ve 7 Days to Die serisi de çok iyiydi. Hatta oyunu aldık yüzlerce saat oynadık 2 arkadaş... Nerde o eski Cumartesiler... :D

• oo en sevdiğim program yüklenmiş
    ya hocam kendi bulduğumuz yapımları size nasıl yollayabiliriz, ya da siz nasıl tercih edersiniz?
    mail?
    facebook sayfası?
    twitter?
  • Günümüze kadar çıkmış en iyi indie oyunları konu alan bir program yapsanız çok güzel olurdu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bi kerede çıkmış bağımsız oyunlarından tavsiyelerinizi sunun. böle tanıtmışlar etmişler olmuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.