Şimdi Ara

iOS 8.2 Jailbreak Bekleyenler İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir süredir beklenen iOS 8.2 için JailBreak aracı hakkında TaiG ve Pangu’dan açıklama geldi.

En son iOS 8.1.2 Jailbreak aracı TaiG tarafından yayınlanmıştı. iOS 8.1.3’ün çıkışıyla birlikte Jailbreak kullanıcıları bir sonraki Jailbreak aracının ne zaman yayınlanacağını merak ediyordu.

27 Mart 2015 tarihinde TaiG’in organize ettiği bir çeşit geliştirici konferansı Pekin’de yapıldı. Herkes (biz de dahil) iOS 8.2 için Jailbreak aracının bu konferansın sonunda yayınlanacağını düşündü. Fakat TaiG ve Pangu’dan üzücü bir haber geldi.

iOS 8.2 için Jailbreak yok!

Öncelikle TaiG’den gelen açıklamayı aktaralım. TaiG’in açıklamasına göre; iOS 8.2’nin çok uzun kullanılmayacağını yani kısa bir süre içerisinde iOS 8.3’ün yayınlanacağını düşündüklerinden dolayı yeni bir Jailbreak aracı için iOS 8.3’ü bekleyeceklerini söylediler.

Pangu’dan gelen açıklama ise tamamen duygusal (!). Açıklamaya göre; Pangu yeni Jailbreak aracı için 1 milyon dolar bağış talep ediyor. Yani adamlar resmen fidye istiyor.

Bağış beklemek en doğal hakları olabilir fakat bu kadar bekletildikten sonra böyle bir açıklamayla karşılaşmak canımızı sıkmadı desek yalan olur heralde.

Sonuç olarak, cihazlarını Jailbreak yapmış olanların bir süre daha mevcut sürümlerini kullanmaya devam etmelerini öneriyoruz. Eğer Jailbreak yapmak isteyenler varsa bu arkadaşlar iOS 8.1.3 ve üzeri sürüm kullanıyorsanız Jailbreak için 8.3’ü beklemeleri gerekiyor.

Kaynak :http://www.idownloadblog.com/2015/03/27/pangu-team-jailbreak-letter/

başka bir forumda godebey isimli bir kullanıcıdan ALINTIDIR.

• asla Jailbreak yapmadim yapmayida hic düsünmedim sacma sapan gereksiz bir program telefonumu kasacak,virüs bulatirma riski olacak birde utanmadan adamlar 1 milyon dolar verirseniz olur demis alsinda bir yerlerine Jailbreak yapsinlar
  • Adam akıllı kullanırsan her gördüğüne tıklamazsan virüs bulaştırmazsın. Kullanmayı bilene yapıyorlar bu jailbreaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.3 ne zaman çıkacak arkadaş!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siri icin jb bekliyorum adamlar 8.3te demisler ise bak

• Haber yalan, adamlar sitelerinde kimseye demeç vermediklerini jb çıkmamasının farklı sebepleri olduğunu ama 8.2 jb aracını yayınlamak için uğraştıklarını söylüyorlar.

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum bende okudum şimdi en kısa zamanda çıkarmak için uğraşıyoruz demişler umarım yakın zamanda gelir

• 8.1.2 devam 8.3 çıkınca düşünürüz

• Bekleriz dert Değil:)

• dedik ama dinletemedik 8 serisine bir daha jb gelmez mümkün değil sakalımda fırça gibi genede dinlenmiyoruz :) işin içine para girdiyse geçmiş olsun pangudan izinsiz taig gene çıkartamaz bu gidişle ios 9 da gelir oda evasion vs tarafından pangu ve taig rengini belli etti 8.3 değil 8.5 gelse gene çıkartmayacaklar
  • Jailbreak olmazsa apple bu kadar kaliteli olamaz tweak geliştiricileri sayesinde apple her yönden gelişiyor bugün jailbreak olmasa apple bu kadar Ün yapamazdı Android gibi sıradan bir işletim sistemi olurdu jailbreak sadece uygulama yükleme aracı değildir cydia apple in en önemli değeridir cydia sayesinde her şeyi özgürce yapıp telefonunu bir Ferrari'ye çevirebilirsin jbsiz bir apple ürünü sıradan bir tel gibidir fazla bir özelliğini kullanamazsın

• Jailbreak nedir bilmeyen insanlar neden kötülemeye çalışır hala anlamış değilim. sırasıyla iphone 3gs - 4 -4s ve şuan iphone 6 kullanıyorum ve hiçbirini jb siz kullanmadım. benim için ios demek cydia ve tweak demek Activator, springtomize, auto3g,cctogles, virtualhome, bioprotect, winterboard, bytafont, iblacklist, kuaidial, novoicemail ve sayamadığım daha yüzlerce tweak, bunlar olmasa benim için iphone'da olmazdı. Eğer bu tweakleri bilmiyor ve sadece ücretsiz uygulama yüklemek için jb yapıldığına inanıyorsanız söyleyecek başka sözüm yok benim.
  • Garanti olayını ne kadar çok abartıyorsunuz. 4s imi garantisiz satın aldım bulunduğum ülkeden aldığım gibi jb li kullandım daha sonra ios7 de jb yaptım. Garantilik bir durum çıkmadı şuana kadar bozucak arkadaş telefonu jb sizde bozuyor illa jb ye gerek yok.

• Merhabalar,

Tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar,
  • Nisan ayına girdik ios 8.3 çıkacak hala 8.2 ye çıkaracaklar

• İos 8.3 için kailbreak var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay811

İos 8.3 için kailbreak var mı acaba?

kailbreak olayını bilmiyorum ama pazar gunu jailbreak gelecek gibi

@i0n1c #jailbreak iOS 8.3 to be released on sunday! netcraft confirms it
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Orijinalden alıntı: oktay811

İos 8.3 için kailbreak var mı acaba?

kailbreak olayını bilmiyorum ama pazar gunu jailbreak gelecek gibi

@i0n1c #jailbreak iOS 8.3 to be released on sunday! netcraft confirms it

Klavyeye alışamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: TALLEX

Nisan ayına girdik ios 8.3 çıkacak hala 8.2 ye çıkaracaklar

dediğim de oldu

• İos 8.3 yükledim sonra geri 8.2 döndüm, sırf jeilbreak için apple ın işi belli olmaz bakarsın imzaları kapatır, en azımdan 8.2 jeilbreak çıkabilirmiş...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.