Şimdi Ara

Plague Inc. Satın alan arkadaş varsa bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunu satın almak istiyorum şöyle bir konu var satın alan Arkadaşlara soruyorum oyuna 1,99₺ verdikten sonra oyun içinde başka satın alma oluyor mu ? Yoksa 1,99₺ verip her şeyi ile oynayabiliyormuyuz?
    Tablete indirdim Google Playden ücretsiz bir şekilde sadece bakteri modu açık diğerleri için Ücret istiyor yani ben satın alırsam App Store'dan sadece bakteri olan mı oynayacağım full mü? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu oynadım ben app store'dan satın almıştım. oyunda bakteri ile ilk olarak normal veya zor modda bölümü bitirmeniz gerekiyor. bitirince virüs açılıyor, onu da normal veya zor modda bitirince mantar açılıyor. böyle gidiyor oyun. app store da paralı play store da bedava olması çok saçma geldi bana. oyun içinde ekstradan para verip aldığınız geliştirmeler var ama bölümler için para vermiyorsunuz ayrı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacheros -- 29 Mart 2015; 13:59:22 >
  • lacheros L kullanıcısına yanıt
    Evet bende bakıyordum öyle Google Play'de ücretsizdi indirdim ama sadece bakteri modu açıktı diğerleri için ilave Ücret istiyor

• Jb ile uygulama içi alımları bedavaya getirebiliyorsun. Birde ben Türkçe dilini bulamadım. Sıf bu yüzden Steam'den almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb yok
    App Store da diller Arasında Türkçe var

• Oyun içinde bulamadım maalesef.

• Online oyunları kapsıyormu bu uygulama içi satın alımları yaptığın tweak. Yoksa sırf bu oyuna özelmi

• Mark_Mamzark kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Clash of Clans için deneyeceksen bilmem olsaydı muhtemelen herkes jb yapardı. Bazı oyunlarda işe yaramıyor.

• JB online oyunlarda işe yaramaz.

• Google playde diğer bölümler için para istiyor ama appstoreda bölümü geçersen normal ya da zor u diğer bölümler tek tek açılıyor

Edit:yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim

• Maymun virüsü gibi virüsleri ve senaryoları açmak için uygulama içi satın alım lazım onun dışında normal moddaki tüm salgınlar oynanarak açılabiliyor.

• Oyunda türkçe seçeneği mevcut
  • bir kere para vermeniz yeterlidir.Satın aldığım çoğu oyun da öyleydi.Bir kere satın alıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.