Şimdi Ara

LYS ÇALIŞANLARIN SAYISI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarımın çoğu havluyu atmış durumda. Benimde şuan hiç çalışasım yok açıkçası ygsde hüsrana uğradık toparlamak gerek ancak dediğim gibi çevremde hiç lys kasan yok motiveasyonum çok düşük sizin çevrenizde harıl harıl çalışan varmı durumlar nedir ?

• Herkes calisiyor sonuc ne olursa olsun otur yavastan bsla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes çalışıyor ama çalışmıyorum diyor. Bu saate kadar çok vakit geçti. Ben de aynı durum dayım nasıl yetişecek bu konular

• 74 günde edebiyat bitermi
  • Olum asil lys caliscaniz lan.Asil puani size lys getircekk ygs de iyi yaptiniz diye sizi odtuye almiyolar el mi yaman bey mi lys de belli olur

• Tabi YGS'den önce olduğu gibi 10 saat moduna bağlamasalarda çalışıyorlar. Olm mezuna kalacak olsanız bile çok sağlam bir temel bırakmış olursunuz LYS ile ilgili çalışın yani
  • Lys calismayan yazin cok aglar ..Su ygsde iyi yapan lysye asilmayanlar varya hepsi lysde geriye dusecek secim sizin calismayabilirsiniz

• Valla ben çalışıyorum.2-3 saat daha da artırcam.YGS 5te 270 bininci oldum mezunum ama vazgeçmedim.YGSde hak ettiğimi alamadım
  • Valla benim dışımda 2 kişi vardı bunlarda yavaş yavaş havlu atıyorlar.Asılın gençler LYS
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.