Şimdi Ara

mobilden girenler gelsin konuya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alıllı telefonların sözcük tahmin etme olayıyla rastgele arka arkaya basalım bakalım neler çıkacak
    Olan bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya bu arada sen benim her gece gece iyi bak beni de alın teri bir gün bir de ben mi varım ya ve ben yine seni seviyorum ama ben hala yalnızım aslında çok güzel bi gündü ya ve ben yine seni seviyorum ama ben hala uyumadım ve bu yüzden çok güzel bi şey değil mi ki acaba bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim ama bu sefer de bu kadar çok şey var mı acaba diye bir şey yok ki benim için çok önemli olan bir şey yok aslında

Bu ne lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlık gerilerde kalmış Şu anda insan hayatını kurtaran çoğu güvenlik önlemi volvo tarafından bulunmuştur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar mı zor olur mu öyle şey mi oldu yoksa ben mi yanlış anladım o zaman ben de seni çok seviyorum aşkım benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da bir şey yok ki zaten ben de seni çok seviyorum aşkım

• bende o kapali acmadim oyle sevmiyorum diye bu da benden

• Se Xperia arc s bi şey yazmadan oto tahmini yok kelime tahmin etmesi bile bu kadar moktan bi şey ben görmedim

• I am a man who is a great day out for a while and then the other hand I have been in touch with us and we are not the case for the use and the rest of my favourite things are not the case for the use and for a while and then delete the block the same time and effort to get a chance for me to do so by turning up to you.

• İyi bir de bir takım için çok büyük ve bir takım için bir şey var ki bir takım olan bu da bu bir de aynı zamanda bir de bir takım da çok da bu kadar iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam ben de bu kadar çok şey var mı acaba diye konuştu ve tüm dünyada olduğu gibi bu yıl da devam ediyor mu acaba bu konuda bir gelişme var mı acaba

• iphone 5s 64gb ta yok beyler o dediginiz şey ?

edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinau -- 30 Mart 2015; 17:19:06 >
  • Ee diyelim o zaman ben de seni çok seviyorum aşkım benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da bir şey yok ki zaten ben sana mesaj atıyorum ben seni seviyorum aşkım ya ben bu hafta ot bile var bu gece gece ne zaman geliyorsun ya çok seviyorum çok güzel olur aslında bu arada ben seni yerim aşkım

Kırpma:Ot bile var bu gece. :D

• doya uyuz ilkesi ihtida al ilgimiz istif döner çift iddia golf r ilgiye dinç gelemez artık al bunu götür nereye çöm

• bu telefon yok tahmin oto

• Bende öyle bir şey yok

• Naber şimdi böyle olmasıda oldukca zor

• Çekoslovakyalılaştıramadıklarımızdanmısınız

• Merhaba hocam ben de seni çok seviyorum seni seviyorum demek değil ki bu da benim gibi bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim İyi forumlar bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim İyi forumlar bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim İyi forumlar bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim İyi forumlar

• Merhababen,iştensonra,birdeak.[/spoiler=6585306632.[/spoiler=6585306632.[/spoiler=6585306632.[image,nezamanbaşlarvebirçocukanönce,Thélaw,nezamanbaşlarvebirçocuk

• Kendini çok güzel olmuş haberin yok ölüyorum yorgunluktan oluyorum o kadar güzel değil senin yüzünden oldu

Ulan pişman olursun diye düşünüyorum bazen ne zaman geliyorsun bana mesaj attım kendimi daha da güzel bir hafta olsun istiyorum ya ne güzel olurdu

• Ama daha sonra rezervasyon Tatil Adana Ticaret Odası Yönetim Okulu Sanal tur atladı de seni cok seviyorum seni unutur nasıl yani o zaman seni cok tesekkur ederim sen nasılsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

iphone 5s 64gb ta yok beyler o dediginiz şey ?

Kardes 16 gb 5s de 64 gb 5s de ayni . Bilgin olsun yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feedbask -- 29 Mart 2015; 9:24:17 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.