Şimdi Ara

mobilden girenler gelsin konuya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunlara bakarak kişilik analizi ve nasıl bir insan olduğunuzu anlamak mümkün
  • Ulan bu konudaki mesajlarım sayesinde 3 ay ban yedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessizce imzama bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

Merhaba ben bu etikete lutfen bir şey var mı acaba kredi kartı ile tek ödeme için de uygunsa bu kadar gülmemiştim bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da kıyma benzeri bir madde olarak ışınlanacaktır ve siyah tonlarını yansıtması gelen ışıktan ve maddeleri uyarınca koruma sistemleri içindir ki bu da mı gol değil ama ben yine aynı zamanda bu gidişle keser döner sap döner horoz döner tavuk gömer

SwiftKey

SON CÜMLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 14 Haziran 2015; 22:57:18 >

• Merhaba arkadaşlar kurban kesmedir Yarabbim bir şey yok ki de bu şekilde bir şey olmaz mı yoksa toplum ve hizmeti sunuyor Konya Milletvekili Orhan Erdem Holding tüm hakları saklıdır ve bu gizlilik yükümlülüğüne la ne kadar çok seviyorum ben seni çok seviyorum ben seni çok seviyorum ben seni çok seviyorum

Bu ne la böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olin Edirne ve bu gizlilik yükümlülüğüne bir tanem anladım ama bu kadar kolay mı yoksa toplum kuruluşları ile birlikte inşallah bir tanem sen de mi yoksa ben de bunu affettim bir şey var mı diye konuştu Tutuklu çocuğa eğitim hakkı saklıdır ?

• Merhaba ben de seni çok seviyorum seni seviyorum demek değil ki marifet değil mi ya bu ne ya bu kadar ne yaşadın mı acaba ne zaman geliyorsun değil de nedir ya da bu bu konuda bir gelişme yok ya ben de seni çok seviyoruz ve bu konuda yardımcı olabilir misiniz misiniz siz olun ve bir de bu kadar çok sevdiğimi bir şey var ki bu da mı gol değil

• merhaba dostum naber nasılsın diye düşünüyorum ama bu sefer kesin bilgi yayalım lütfen bana yardım et kendine iyi bak görüşürüz inşallah kardeşim benim için çok teşekkür ederim cevapladığın için üstadım iyi akşamlar hocam ben de öğrenciyim bir şey yapamazsın demiş ama apple da böyle bir şekilde kuruldu hatta tüm firmalar böyle böyle kuruldu ve bu oran en fazla hayatım da 7 rüya görmüşüm bir şey yok hiç nedir sorun acaba edit gelecek geldi mi sana çıkar ve bu oran en fazla hayatım da 7 rüya görmüşüm bir şey yok hiç nedir sorun acaba edit gelecek geldi mi sana çıkar ve bu oran en fazla hayatım da 7 rüya görmüşüm bir şey yok hiç nedir sorun acaba edit gelecek geldi mi sana çıkar ve bu oran en fazla hayatım da 7 rüya görmüşüm ......

diye gidiyor

• Tamam o zaman ben de bunu affettim bir şey yok ki de bu konuda çok güzel bir oyun ve bir çocuk babasıdır. Bu fiyata böyle bir şey yok ki de bu kadarı Uyku Kalitesi Yetkili Satış Sitesi için ben yildiz bir tanem anladım ama bu çok çok güzel bir şey var mı

• Tamam, ben, bu arada. Bu konuda bir şey var. Bu konuda bir şey var. Bu konuda bir şey yok. Bu konuda ne kadar oy aşkım tamam mı aşkım ben de seni çok seviyorum ben de seni çok seviyorum seni. ..,.TS, ben bu arada. Bu fiyata bu gün. Bu arada, ben de. Bu arada. .,.htaccess, ne kadar iyi olur, aynı zamanda bir de ak Oyunlar. Bu arada ben, ben bu kadar çok şey öğrendim, işten sonra, bu konuda çok çok güzel olur mu öyle şey, ben, bu konuda da ben sana bir daha asla bırakmayacağım Reklamları Yok. Bu fiyata bu gün. Bu arada, ne zaman başlar. Amacınız düşmanlarınızı. ,is met, ben, işten önemli değil mi. ..,.Bu konuda bir de ak Oyunlar. ,is combined work. .,is implied bir de ben, ben, bu konuda da bir şey. ,Istanbul. ,.htaccess, ne kadar oy CHP'ye gidebilir mi yoksa, işten sonra, bir de sen yaz bana. .,Istanbul gibi, bir şey var. Bu fiyata bu gün çok çok çok çok çok seviyorum seni çok özledim. Bu fiyata böyle bir durumda, ne de mucize tedavi ve ameliyatlar ile birlikte nice mutlu yıllara kadar çok seviyorum ben, işten önemli değil, aynı zamanda görüşmek için de, Ne kadar uygun zamanda attığınız,

• I I am a very good at it and I will be a good time to time and money to pay for the first time in the morning and I will be a good time to time and money to pay for the first time in the morning and I will be a good time to time and money to pay for the first time in the

• Minecraft pe serverime herkes kendi yoluna devam ediyor mu acaba bu konuda bir gelişme var mı acaba diye bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim benim için bir araya gelip geçici madde ile peşin ödeme tarihi itibariyle bir gün bir de ben mi varım ya bu arada ben de seni cok seviyoruz seni de çok önemli değil mi ki bu kadar çok sevdiğimi ve bu nedenle bu bilgilerin doğruluğu
    BI NEKİ

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.