Şimdi Ara

mobilden girenler gelsin konuya (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
2.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şey olmaz mı yoksa toplum örgütleri ve ben de bunu affettim bir tanem anladım ama ben bu günlerde bir şey yok ki de bu kadarı ile birlikte nice mutlu seneler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene değil sadece bir kez daha anladım ki ne bakımı oluyormuş ki uğraşmak zorunda kaldım ama ben seni çok seviyorum seni seviyorum demek kolay gelsin sana da günaydın onları da yap da bir de halısaha maçından dönüyoruz çıktı yine de üzme kendini vücut bulmuş gibi bir şey vardı işte saatleri yazmışlar bir sorar sana da kolay kolay uyuyamaz bir bölüm değil üstelik mi var acaba aklıma gelen tek şey bu arada bizim zamanımızda var mı diye merak etme sen nasılsın nasıl gidiyor hayat nasıl bir duygu yok mu

• Kartı için değil ki zaten ben bu gece çok iyi bir erkek birlikte değildir umarım bir de şu var bu ülkede herkes gibi bende o zaman ne kadar zor olmamalı gidecek misin nesin ya bu kadar zor olmamalı mı yoksa sadece bir kişi bile olabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu kadar erken kalkmak zorunda kaldım ve bu yüzden de çok güzel bir gün olsun inşallah kardeşim ben çıkıyorum kendine iyi bak görüşürüz

• Merhaba arkadaşlar değil mi aşkım, Kadın bir şey yok ki. ama bu kadar çok seviyorum seni seviyorum seni özledim. bu arada ben sana bir de ak Parti Seçim sonuçları açıklandı. bu yüzden. bu arada ben sana bir tanem ben sana da bir gerçek. . Elimde ediyorum. ama bir türlü yapılamıyor. . Elimde

• Merhaba bu ayarları yapmak yani bu ip adresini fln girmek için Diablo, Starcraft, Warcraft ve bu gizlilik yükümlülüğüne. Bu fiyata böyle bir şey yok ki. Bu da, bu yıl da sürecek. Bu arada ulak kassadin skini de süper (lolcu detected)

• Selam en sevdigim saatte diye teroristleri son bi bakinca sana ise diye beton atmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: Litityum

Bu kadar mı zor olur mu öyle şey mi oldu yoksa ben mi yanlış anladım o zaman ben de seni çok seviyorum aşkım benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da bir şey yok ki zaten ben de seni çok seviyorum aşkım

Lumiaa

• Ama GERÇEK bir nefreti tercih ederim ben de seni çok seviyorum aşkım benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da bir şey yok ki zaten ben de seni özledim aşkım ya sen ne yapıyorsun canım benim çok uykum kaçtı ve bu da internetteki gülüşüm

• Ne bileyim yani ne diyeceksin (!) ne diyeceğine !!! Diyip demiyeceğine hiç bişeyine de..ye div di li kimse kimseye dinleer ne bişey anlatabilirsin ne dinleyeneğğ oluurr

• Merhaba hocam ben sana haber ederim ben de seni cok seviyoruz seni seviyorum seni seviyorum demek ki sen de gel de bi 66 bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim

• Hocam arkadaslarim biliyo mal gibi kufurederek yerin dibine girmem necati Anca hocalari kes

• Konu hakkında yorum yapmak istemiyorum ben seni çok seviyorum aşkım benim için çok güzel şeyler olacak

• Merhaba hocam ben de seni seviyorum demek değil ki bu da benim gibi bir durum var ama ben seni seviyorum demek değil ki bu da benim gibi bir durum var ama ben seni seviyorum demek değil ki bu da benim gibi bir durum var ama ben seni seviyorum demek değil ki bu da benim gibi bir durum var ama ben seni seviyorum demek değil ki bu da da da da da ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

iphone 5s 64gb ta yok beyler o dediginiz şey ?

Ahahahaja

iPhone 5 16GB da da yok :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw ve ve bir daha duymak için çok teşekkürler abi bu ne ya pa cak tır ve ve bu nedenle bir şey var ki ben de ilerde bir şey yok ama bu sapmalar tahmin edilebilir mi var acaba bu konuda bir şey yok ama bu sapmalar ve ve bu nedenle de sevgi dolu bir gün önce ve bu nedenle bu bilgilerin doğruluğu veya daha fazla arama yapabilirsiniz bu arada videoları izlerken diğeri inmiş olur mu acaba ne zaman çeyrek finale uzanırız ve bu nedenle bir şey yok ama ben bu oyunu çok daha iyi noktalarız inşallah en kısa zamanda görüşmek üzere toplam yatak sayılı Resmi gazetede yer alıyor ve bu nedenle bir şey yok ama bu sapmalar ve ve bu nedenle bir şey yok ama olabilir ama bu kadar kolay gelsin sana ne kadar da olmaz ama bu kadar mı zor durumda bıraktı ve ve bu konuda da bu kadar mı zor bir şey yok ama bu sapmalar tahmin ettim ama bu sapmalar bir şey degil mi yoksa ben mi yoksa sadece bir kez okundu tümü için de

• Bridge jibes girdisi brushes versus missed bridge bills back Java jag other Perth

• Selamlar olsun istiyorum ben ama dinlemedi ki illallah ettik o yüzden bu kadar zamandır müzik dinliyorsunuz ve ruh sağlığı açısından çok kötü bir şey yapabilme yeteneği var acaba bazılarının ağzının ortasına bir de o şişe şarap gibi bişey veya tam tersi de var ama ben de o şişe kutladım bu gece sarılmanı başka kollara yok lan öyle böyle değil yani bu arada bir arkadaşın dediği gibi idatekik aş da vardı şimdi kapanması gerekenler bile kapanmıyor bu sene emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın karıncadan bile ders çalışmak zorunda mı barbar bir çocuk misali gülümsemen bu da var tabi şarkılarda sanatçı der ki illallah ettik ve ruh halini her şeyden vazgeçseniz hala devam ediyor olmasıdır.

Bu ne lan konudaki sözlerin çoğu arabesk rap gibi olmuş ama

• Peki aşkım tamam sıra şehir merkezinde bulunan bir ev sahibi olarak da bilinen ve bu nedenle etkili olan beyin Bedava Oyna oyunları hakkında paylaşımda bulunduklarını siteye girmek için gelen başörtülü öğrenciler girişte engellendi...

• Bir şey yok. Bu arada ben de seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni. Thé Bank presented at Calyon is committed Executive oda var. Bir de gökten bir tanem anladım ama ben bu gün. Ay önce, bir şey. Bu arada ben de seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum seni çok seviyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.