Şimdi Ara

Babama iş bulmam lazım.(Tavukçuluk sektörü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yardımınıza ihtiyacım var gerçekten biraz olsun yardımınız dokunabilir diye bu meseleyi böyle bir yere taşıyorum.. En küçük bir fikir bile işime yarayabilir..

Babam şuan 59 yaşında ve ilkokul mezunudur ne bilgisayar ne de teknoloji bilir ve 12 yıldır hiç bir işte çalışmamaktadır.. Emekli maaşı bi hayli iyi olmasına rağmen 2 tane çocuk okuttuğundan yetmiyor.. Daha önce ne iş yaptı diye sorarsanız ülkemizde bir tek bulunan uluslarası bir kuruluş olup yıllar önce kapatılmış olan Manisa Tavuk Hastalıkları Araştırması ve Aşı Üretim Enstitüsü'n de hizmetli olarak çalıştı. Fakat hizmetli olmasına rağmen kuluçka makinesi, yumurta aşılama, yumurtanın döl kontrolü gibi işle ilgili görevler de yapmış yani sertifikaları falan var bi kaç tane.. Hatta şehrimizde bulunan keskinoğlu dahil bütün tavuk ürünleri firmaları aşılarını, ilaçlarını burdan alıyomuş zamanında şimdi yurtdışından alıyormuş..

Özetleyecek olursak Ege bölgesinde tavukçuluk sektöründe ona iş arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum..
    Herhangi bir firma ismi, adresi, haberi, işe başvuru linki bile olabilir..

Google a seksörlük yazınca çıkan haberler de iştahımı kabartmadı değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 29 Mart 2015; 2:15:06 >

• up,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen varsa yazsın bilmeyen mesaj yazsın konu yukarıda kalsın,yardımcı olalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luluruk -- 17 Şubat 2021; 3:4:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayrina up. Kiz konusu olsa millet hemen damlardi

• benim bildgim hastavuk var, o da egede var mi bilemem. Bursa ve eskisehirde fabrikalari oldugunu biliyorum.
  • Baban iş arıyor mu ki sen ona iş bakıyorsun? Adam 59 yaşına gelmiş emekli olmuş bırak keyfini sürsün. Para yetmiyor falan gidin kendiniz çalışın.Okumak çalışmaya engel değil.
  • Up up
    Yani hocam yemci olabilir babanız da o kadar şey biliyorken yemcilik ters gelirdi bence

• Hocam bir de buradan bakın :http://m.kariyer.net

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unarim babana gore bir is bulabilirsin. UP.UP.UP.

• Indigo I kullanıcısına yanıt
    13 senedir yatıyor zaten kendisi iş bakıyom falan dedi bende bari kendi alanında bi iş bulsan daha iyi olur dedim. Olay bu.

Kariyer sitelerine bakçam eve gidince yardımlarınız için teşekkurler..

• uplayayım
  • Yazını okurken seksörlük diyecektim sen yazmışsın zaten. Yaş itibariyle biraz zor geliyor eğitim alması lazım, gözler iyi olması lazım vs. uzun vadeli mesele. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Keskinoglu ailesini taniyorum ama bir faydasi olur mu bilemem.ayrica gecen bir haber vardi seksorluk meslegiyle ilgili 11bin maasi varmis.dunyada cok az kisi yapiyormus bu isi.yavru civcivlerin cinsiyetini tespit ediyorlarmis anliyorsa bu isten bir arastirsin derim

Tam olarak o işi yapamasa da o sektörde yararlı olabilir ve iyi para kazanabilir. Piyasa malum ve ilkokul mezunu yaşlı bi adamı kim napsın. Zaten emekli olduğundan yeni maaşından yüksek miktarda kesinti olacaktır..

Yani 3 kuruşa kendini heba etmesin istiyorum iyi parayla ve tek uzmanlığı olan işi yapsın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.