Şimdi Ara

Asus ZenFone 5 Problemlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 6 Aylık bir cihaz.Performans konusunda hiç bir sorunum yok. Fakat şu problemler var.
    +Kapakda soyulmalar başladı.
    +Bir iki kere ekran siyah taban üstüne gri çizgiler verdi kapandı açıldı.
    +1-2 kere kendi kendine kapandı.
    +çerçeveler kir doldu
    +telefonun yamuk olduğunu fark ettim.
    + wifiyi açıyorum statusbarda 3 çizgi ayarlarda 1 çizgi gözüküyor.

Garantiye versem sıfırı gelir mi?
    Sıfırı gelse üstüne para koyup zenfone 6 alabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FusuyDroid kullanıcısına yanıt
    telefonun göstergelerinde hakikaten problem var s4 iphone 5 ve zenfone 6 mı yanyana koydum wifi açtım wifi yi bulduğu zaman full gösteriyor bağlanınca diğer telefonlar yine full gösteriyor ama zf 6 2 çizgi gösteriyor açıyorum google play dan herhangi birşey indiriyorum buna özellikle dikkat edin indirme sayfasında indir denilen sayfada yani gösterge yavaş ilerliyor fakat sol üstten indirme işaretinin çıktığı yerden ekranı indiriyorum orda diğer telefonlardan daha seri aktarım yaptığını görüyorum ama direk karşıma çıkan indirme sayfasında mesela 15 mb lik bir oyun indiriyorum 6 mb indirdi gösteriyor ama aslında çıktan indirmiş yani bu gösterge problemi her yerde var şarjdada var telefonu %100 şarj ediyorum açıyorum kapalı şarj ederim hep ayarlara girip 1-2 ayar yapıyorum bi bakıyorum %98 e gelmiş %80 e kadar su gibi düşüyor gösterge ama %80de yaklaşık 12 dk subway oynuyorum ekrana bi dönüyorum şarj %79 yani gösterge programı sııkıntılı telefonda bir sorun yok.

yazılımsal bir sorun yani yamukluk konusunda tam nedir bilmiyorum ama devamlı pantolon arka cebinde taşıyorsanız yapabilir zaten servis böyle bir yamukluk varsa en başta niye göndermedi diyede düşünebilir kir konusunda doğal bişey ama en azında bir koruyucu kılıf ile çözülebilirdi kapanıp açılma olayını ben çok şükür hiç yaşamadım ama genelde telefonu uzun süre kapatmama ile alakalı sorun yaşayanlar olduğunu okudum bana sorarsanız garantiye göndermeyin genel bir sorunu yoksa ama ben şansımı bir deneyeyim diyorsanız gönderin

• Hocam dokunmatik ekranra ve normal lcdde problem var galiba.bu arada çercevelere toz girmesi de sinirlendirdi beni yakında ekranın altına gitmez mi o tozlar.Bu arada cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende müzik yüklüyorum ama uygulamada yok gözüküyor, root exploler da var gözüküyor tuhaf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.