Şimdi Ara

Wordpress Multisite Kurulumu Hakkında Detaylı Bilgi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Uzun zamandır araştırdığım fakat bir türlü istediğim sonuca ulaşamadığım bir konuda bu işlerin ehli olan bilgili insanlardan insanlık namına bir yardım talebim olacak. Konumuza gelince aslında basit bir konu, yani Wordpress Multisite Kurulumu. Fakat bu basit konuyu zorlaştıran benim multisitedeki istediğim özellikler. Yani kısaca bahsedecek olursam, multisite herkese ayrı ayrı kategori yada blog yönetimi sunan bir sistem. Yani örnek olarak ahmet diye birisi benim siteme üye olduğunda onun kullanıcı adı aynı zamanda onun site adı olsun istiyorum. Mesela : ahmet.orneksite.com gibi fakat bu olduğu zamanda yine yetmiyor bu sefer ahmet üye olurken kullandığı kullanıcı adıyla oluşturduğu alt domainin tüm yönetim haklarınada sahip oluyor ama ben bununda olmasını istemiyorum. Bunun yerine ben sitemin anasayfasına yani orneksite.com a ne yüklediysem ziyaretçiler ahmet.orneksite.com danda gelse, mehmet.orneksite.com danda gelse, hangi alt domainden gelirse gelsin her halukarda benim oluşturduğum anasayfayı görsün istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba gerçekten dostluk ve insanlık namına bilgili kardeşlerim yada abilerim, ablalarım bana bu konuda yardımcı olabilirse detaylı bir şekilde anlatımını yapabilirse yada bunun anlatımının var olduğu bir yere beni yönlendirebilirlerse gerçekten çok minnettar olurum...
    Herkese iyi çalışmalar ve başarılar dilerim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.