Şimdi Ara

Arkadaslar terimin fenerli topcularla alip veremedigi nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baslik acik ve net alper terim gs de iken istedi gelmedi diye ceza kesiyor akli sira onu gecelim emreyede var bi garezi ama egemen varken defansta hakan baltaya sans vermesi 90 dakka sahada gezen selcuk inana dokunmamasi , terim bence ustundeki gs formasini cikarmasi lazim kaleci volkani hic konusmuyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Egemen'e ve Alper'e üzülüyorum.
    Emreyide aynı tayfadan olduğu için çağırıyor.
  • Çöp volkan şenin yerine alper oynasa daha hızlı çıkarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terimin fenerli oyunculara karşı bir cephesi olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bu konuda profesyonel olduğuna adım kadar eminim. Ama Alperi ve Egemeni almaması çok büyük bir hatadır.
  • Alperı kesın gs ye gıtmedı dıye çağırmıyor. Egemenle arasında sorun olabılır. Aslında terımde bızım yansımamız. Bızde kısısel garezımız ıcın mıllı takımı desteklemeyı bırakmadık mı? Oda kişisel sorunlarından dolayı takıma almıyor. Şu ortamda bana gore mıllı takım basarılı. Çunku ulkece cok dağıldık.

• Maci terim verdi boyle egolu overrated bir hoca milyonlari da goturuyor belki tek iyi oldugu konu motivasyon...

• Alper e ve Egemen e güvenmediği için olabilir, kişisel sorunları olabilir v.s nedenini bilmediğimiz için şuan sadece tahmin edebiliriz ve bu da boş konuşmak olur.

Selçuk İnan gibi futbolcular sahada 90 dakikada boş da dolansa çıkarılmaz, yeri gelir bi pas atar bi frikik olur ve skoru değiştirir, tıpkı 90+2 ye kadar etkisiz kalan Sniejder gibi.

Genel olarak FB ile bi garezinin olmadığı açık ve net görülüyor. Gökhan , Caner, Topal kadrodaydı.
  • sneijder ile selçuk u kıyaslamak futbola ihanettir. selçukun oyunda kalmasının tek sebebi burak ve serdar aziz in sakatlanmasıdır. değişiklik hakkı kalmadı çünkü.
    her ne kadar sevmesek de madem yedek kulübesinde emre gibi biri var mutlaka sahaya girmeliydi. büyük ihtimalle o golü de yemezdik böylece.
  • Emre damadı değil mi garezi olsa kız vermezdi Volkan'ı çağırmaması için iyi bir sebebi var, milli maçta stadı terk etti.

Amaa Egemen'i niye çağırmadı aklım almaz. Çok formda, ligin en iyi stoperi belki de şuan. Bugün oynayan 3 stoperden de iyi.

Alper kadroda mı değil mi bilmiyorum. Benim çok çok beğendiğim bir oyuncu. Belki sakatlıktan yeni çıktı diye tercih etmemiştir ama milli takımda olması gereken bir oyuncu. Volkan çok kötü oynadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Alper e ve Egemen e güvenmediği için olabilir, kişisel sorunları olabilir v.s nedenini bilmediğimiz için şuan sadece tahmin edebiliriz ve bu da boş konuşmak olur.

Selçuk İnan gibi futbolcular sahada 90 dakikada boş da dolansa çıkarılmaz, yeri gelir bi pas atar bi frikik olur ve skoru değiştirir, tıpkı 90+2 ye kadar etkisiz kalan Sniejder gibi.

Genel olarak FB ile bi garezinin olmadığı açık ve net görülüyor. Gökhan , Caner, Topal kadrodaydı.

Sacmala rekoru kirmissin tebrik ederim evet yuregi varsa caner gg topali almasin bakalim...

• quote:

Alper e ve Egemen e güvenmediği için olabilir, kişisel sorunları olabilir v.s nedenini bilmediğimiz için şuan sadece tahmin edebiliriz ve bu da boş konuşmak olur.

Kardes o bahsettigin isi snieder 120 dakka da olsa sabredilir ve ummadik anda topu kaleye cakar veya bi ara pasi verir kaleciyle karsi karsiya kalirsin haklisin ama selcuk inan icin ayni seyleri soylemek imkansiz

• quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

sneijder ile selçuk u kıyaslamak futbola ihanettir. selçukun oyunda kalmasının tek sebebi burak ve serdar aziz in sakatlanmasıdır. değişiklik hakkı kalmadı çünkü.
    her ne kadar sevmesek de madem yedek kulübesinde emre gibi biri var mutlaka sahaya girmeliydi. büyük ihtimalle o golü de yemezdik böylece.

Öyle bi kıyasa zaten luzum yok, istatistikler Selçuk İnan ın katkısı Sniejder den daha fazla diyor. Sadece herkes anlayabilsin diye basit bi örnek verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Emre damadı değil mi garezi olsa kız vermezdi Volkan'ı çağırmaması için iyi bir sebebi var, milli maçta stadı terk etti.

Amaa Egemen'i niye çağırmadı aklım almaz. Çok formda, ligin en iyi stoperi belki de şuan. Bugün oynayan 3 stoperden de iyi.

Alper kadroda mı değil mi bilmiyorum. Benim çok çok beğendiğim bir oyuncu. Belki sakatlıktan yeni çıktı diye tercih etmemiştir ama milli takımda olması gereken bir oyuncu. Volkan çok kötü oynadı.

Delikanli gibi cevap ver volkanin yerine sen kalecisin arkanda binlerce kisi senin anana bacina karina kufur ediyor ne yapardin ?

• quote:

Caner topal ve gökhanı mecburen alacak zaten gerek:d alperle transfer olayı yüzünden bir sorunu olduğunu düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

quote:

Kardes o bahsettigin isi snieder 120 dakka da olsa sabredilir ve ummadik anda topu kaleye cakar veya bi ara pasi verir kaleciyle karsi karsiya kalirsin haklisin ama selcuk inan icin ayni seyleri soylemek imkansiz

Selçuk İnan ın yerine oynayabilecek başka oyuncu yok 18 de.

Hollanda ile yenilirsen elenirsin maçına çıkıyoruz, Selçuk her zaman bi kozdur sahada kaldığı süre içinde. Zaten son haftalarda gösterdiği performansta bunu diyor.

Töre ikinci yarı hiç bi şey yapmadı, topu ezdi sürekli, pas atma zamanlamasını beceremedi, Ozan Tufan kaleciye karşı karşıya bırakabilirdi. Ama herşeye rağmen, Töre Selçuk gibi direkt skora etki edebilecek oyuncular özellikle maçın son bölümlerinde oyundan alınmazlar, kötü de olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

Caner topal ve gökhanı mecburen alacak zaten gerek:d alperle transfer olayı yüzünden bir sorunu olduğunu düşünüyorum..

Zaten anca düşünürsün kardeş. Varsa bildiğiniz buyrun söyleyin bizde öğrenelim? Burdaki çoğu kişi zaten komplo teorisyeni. Kimse 1. ağızdan haber paylaşmaz ancak Beyaz TV izleyip buraya girip konu açarlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Emre damadı değil mi garezi olsa kız vermezdi Volkan'ı çağırmaması için iyi bir sebebi var, milli maçta stadı terk etti.

Delikanli gibi cevap ver volkanin yerine sen kalecisin arkanda binlerce kisi senin anana bacina karina kufur ediyor ne yapardin ?

Delikanlı gibi cevap ver. Emenike'nin yerine sen oynuyorsun. Sürekli yuhalayıp küfrediyorlar. Ne yapardın?

Futbolda bunlar var. Doğru olan stadı yada sahayı terk etmek değil. Birine tepki gösterip diğerini normal karşılamak iki yüzlülük olur. Maçtan sonra çıkar kameralar karşısına tepkini verirsin, gider karakola şikayet eder küfür edenleri kameradan tespit ettirirsin.

Ben olsaydım; o kadar param var, 2 avukat tutar o küfür edenleri tespit ettirir, küfür ettiklerine pişman ederdim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

quote:

Zaten anca düşünürsün kardeş. Varsa bildiğiniz buyrun söyleyin bizde öğrenelim? Burdaki çoğu kişi zaten komplo teorisyeni. Kimse 1. ağızdan haber paylaşmaz ancak Beyaz TV izleyip buraya girip konu açarlar.

Birşey kanıtlamaya gerek varmı? alperi çok istedi terim alamayınca şimdi böyle birşey yapıyor ışte.Bunun kanıtı mı olur? Alperle ilgili kuyruk acınızın olduğunu söylememe gerek yok sanırım ?

• de bakayım neymiş o istatistikler. öncelikle mevkileri farklı olduğunu söylemek lazım. o bahsettiğin kilit pasları veren oyuncu sneijder ve o mevkidir. sneijder bir maçta 3 tane kilit pas verir. selçuk iki maçta 1. selçuk ile sneijderi kıyaslamak futbola gerçek anlamda ihanettir. sadece kör ya da ciddi olarak selçuk fanatiği olmak lazım.
    madem istatistik dedin şunlara bak;

selçuk inan 40 maç 5 gol ( 3 tanesi dostluk maçında) 3 asist (1 tanesi dostluk maçında)

sneijder 112 maç 28 gol (10 tanesi dostluk maçı) 29 asist (12 tanesi dostluk maçı)

ayrıca istatistiklerde geçmeyen bir çok şey de vardır.

en güzel cevabı zaten bu maçta almışsındır. ceza sahası içinde topla buluşan selçuk geriden gelene adam gibi pas verebilseydi maç 2-0 olmuş ve bu konular konuşulmuyor olurdu. 90 dakika yatan selçuk 91. dakikada da yatmış oldu yani.
    92. dakikada ise sneijder yine yapacağını yaptı. takımına puan aldırdı.

• quote:

quote:

quote:

Selçuk İnan ın yerine oynayabilecek başka oyuncu yok 18 de.

Hollanda ile yenilirsen elenirsin maçına çıkıyoruz, Selçuk her zaman bi kozdur sahada kaldığı süre içinde. Zaten son haftalarda gösterdiği performansta bunu diyor.

Töre ikinci yarı hiç bi şey yapmadı, topu ezdi sürekli, pas atma zamanlamasını beceremedi, Ozan Tufan kaleciye karşı karşıya bırakabilirdi. Ama herşeye rağmen, Töre Selçuk gibi direkt skora etki edebilecek oyuncular özellikle maçın son bölümlerinde oyundan alınmazlar, kötü de olsa.

selçuk dan dahaiyisi emre var skıraetki edebilecek ekici var.
    alper şu takımda olmalı caner uyumuda iyi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.