Şimdi Ara

terim yine batirdi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kazimin ne isi var sok os adami hamiti falan burak yerine yada necip belli yani adamlar bastircak iste.

şu volkan şen in ne işi var yasin oztekin gibi formda adam varken.

volkan sorunlu bi adam zaten bi mac dokturur bi mac oynamaz.

yasin kesinlikle milli takimi hakediyor yazik yani su macta olsa cok etkili olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre çok eleştiriliyor ama takımdada topu tutan takımı rahatlatan nadir oyunculardan keza formda mehmet ekicide olabilirdi gökhan töre çok top eziyor beğendiğim oyuncu fakat bazen sinir bozucu oluyor top cambazlığı yapması stopere çözüm gerekiyor egemeninde alınması gerekiyor artık

• hep bahane hep bahane. adamın her şeye bir bahanesi var.
    5 maç yapmışız, tek galibiyet var, o da içeride kazakistan'a. o da kalecinin ikramı. tepeden tırnağa, ulusal futbol takımından soğuttular insanları. federasyon başkanı çıkıp yeni Türkiye'nin takımı diye tanıtırsa takımı, kimse desteklemez. watsapp'tan sordular, gol atınca hiç mi içinde sevinç olmadı diye; hayır hiç olmadı. sneijder gol atınca da istemsizce bağırdım gol diye, o kadar da hazırlamıştım kendimi bağırmayacağım diye. el birliğiyle nefret aşıladılar ülkemin futbol takımına karşı.

bu takımdan siyaset ve onun zihniyeti temizlenmedikçe de destek vermem.
  • Kararlar doğru gibiydi. Bu maçın eleştirilecek yanı yok. Amsterdam'da olabilecek en iyi maçtı.

Kazım son zamanlarda çok iyi performans gösteriyor oynadığı takımda. Buna istinaden kadroya ve oyuna alındı. Kötü performans göstereceğini sezemezsin.
  •  terim yine batirdi.

Fatih terim türk futbolunda bir utançtır,hareketleri,tavırları,egosu başlı başına bir rezillik.Şu son senelerde oynattığı oyunda rezillik.
  • Bu ülkede herkes futbolu biliyor konuşun konuşun atın arazi geniş herşeyi biliyorsunuz
  • Adam gibi iskelet kadro kuramadık. Hep yama yapa yapa bi sistem oturtamadık. Şu Hollanda Kadrosuyla bide Türkiye kadrosunu yan yana getirin bu kadar ezilmememiz gerekiyordu.
  • Gs şişirdi bu adamı aldı tepeyeı çıkardı alın şimdi imp. Fatih terimi

• hakan sirf geldi diye oyuna alindi.

volkan şene zaten forma vermem hadi verdin cikarip niye hakani sokuyorsun hakani skor bulamazsan sokarsin zaten skor bulmuşsun al oraya bir os .hadi o zaman unuttun burak cikinca al.

selcuk zatwn yorulmuş os adami yerine fw ve fw arkasi adam sokuyor.

burakin iyi oyununa yazik oldu bir santrofor neleri yapar herşeyiyle mukemmeldi.arkasi donuk top aldi tuttu tek oynadi golunu atti.hatali tek pasi yoktu.

• rakip hollanda evimizde yenemezsek işimiz biter.

o zmaan robben olacak sahada bu maci alamiyorsan istifa et.robbenli holandayi zor yeneriz.

• İlk maçlarda o puanları kaybetmeseydik bu 1 puana çok sevinecektik ama 3 puanı kaçırdığımız için üzüldük elbette. Bence biz bu gruptan çıkarız. Bu yabancı sınırı mevzusu futbolculara ilk maçta nasıl yaradı gördünüz mü? Bundan sonra milli takım daha iyi top oynar. Fatih Terim Türk furbolunda devrim yapmıştır. Planları tek tek gerçekleşecek. Bu grupta ilk 3 e gireceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Gs şişirdi bu adamı aldı tepeyeı çıkardı alın şimdi imp. Fatih terimi

biz hep diyoruz terim'i terim yapan galatasaray'dır diye, ama bazıları galatasaray'ı galatasaray yapanın terim olduğunu sanıyor.
  • 1-0 bitseydi maç açacakmıydın konuyu konudakilere bak adam oyun stilini komple değiştirip başka bir şey oynattı ve takım mükemmel oynadı net pozisyon vermedik.
  • Hagi sayesinde bir yerlere geldiğinin kanıtlandığı 100. maç olabilir bu.
  • O adam bızı avrupa şampıyonasına götururse gorurum ben sıZı. Terımı hıc sevmem ama bana gore buyuk hoca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

1-0 bitseydi maç açacakmıydın konuyu konudakilere bak adam oyun stilini komple değiştirip başka bir şey oynattı ve takım mükemmel oynadı net pozisyon vermedik.

arkadaşim ben ne yazmişim degisiklikler yanliş.

mactan once degisiklikler yanliş diye nasil konu acabilirdim.

tek diyecegim volkan şen işe yaramaz begenmedim konusu olurdu.

ayrica çift öl ile başlardim selcuk yerine hamit yada neciple baktin gol atamiyorsun yada yedin alirsin selcugu 2. yari .

coal bi stoper daha hic bi sey bilmiyosan şisircek adamlar belli.donen toplarida atacaklar.

burak ilerde top tuttu kazim top tutabilecek bi oyuncumu.arkasi donuk oynayanibiyormu.

terime para verirsen bişeyler yapar.gerisi fıs.ne taktikten bi haber ne bişeyden.

• ında emreyi oyuna almasını bekledim hatta selçuk unda çıkıp hamit yada mehmet ekiinin girmesini bekledim ama adam gitti kazımı soktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

1-0 bitseydi maç açacakmıydın konuyu konudakilere bak adam oyun stilini komple değiştirip başka bir şey oynattı ve takım mükemmel oynadı net pozisyon vermedik.

arkadaşim ben ne yazmişim degisiklikler yanliş.

mactan once degisiklikler yanliş diye nasil konu acabilirdim.

tek diyecegim volkan şen işe yaramaz begenmedim konusu olurdu.

ayrica çift öl ile başlardim selcuk yerine hamit yada neciple baktin gol atamiyorsun yada yedin alirsin selcugu 2. yari .

coal bi stoper daha hic bi sey bilmiyosan şisircek adamlar belli.donen toplarida atacaklar.

burak ilerde top tuttu kazim top tutabilecek bi oyuncumu.arkasi donuk oynayanibiyormu.

terime para verirsen bişeyler yapar.gerisi fıs.ne taktikten bi haber ne bişeyden.

değişiklikleri fatih terim yapmadı bence zorunda kaldı 2 sakatlık 2 zorunlu değişiklik oldu yanlış mı evet amaBurak çıkınca girEcek adam yok ki Umut mu hayır Kazım mı oda hayır Mevlüt oda hayır olmaz yani.
    Maçtan önce konu aç kim dedi nereden çıkardın ?
    Sen öyle başlardın adam günlerini veriyor 2 dk da oturup mu karar veriyor bu kadroya sanıyorsunuz anlamıyorum ki.

• Dünya 3. İle futbol oynadık ve yenerken 90+1 gol yedik ve terim batirmiş oldu ha ? Bence gayet heycanli bir macti. Şu forma ne icip geliyonuz be gencler

Yedigimiz golu izleyin adama carpmasa top kalecideydi

Herkes forumda fiksurde hollanda macina 0 yazarken en azindan 1 puan aldik deplasmanda zira oynadigimiz grup maclarina bakarsak en iyi macimizdi

• tüm istatistiklerde hollanda ezmiş, son vuruşlarda beceriksizlikten skor yapamamışlar terim çıkmış mou tebrik etti beni diyor

5puan topladı ilk maçlar sonucu, puan başı 1milyon euro
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.