Şimdi Ara

EL EMEĞİ GÖZ NURU EDEBİYAT DERS NOTLARIM[YENİ KONU EKLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
25
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ailemden her zaman paylaş, bilgi paylaşıldıkça çoğalır öğütlerini öğrendim.Hayatımı da bu sözcükler üzerine inşa ettim.Bugün çalışmak için hazırladığım edebiyat ders notlarını sizlerle de paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.

BİRKAÇ UYARI:
    -Ders notlarımı konu konu hazırlıyorum.Bugün ilk konuyu bitirdim.Şu an için cumhuriyet dönemini hazırlıyorum.Sanırım cumhuriyet dönemi dışında diğer konuları hazırlamayacağım.Çünkü internet üzerinde diğer konularla ilgili profesyonel çalışmalar var.Ama cumhuriyet dönemi ile ilgili sağlam kaynaklar ne yazık ki yok.
    -Ders notlarında kişilerin özelliklerine çok önem verdim.Çünkü ÖSYM bu gibi ayrıntılardan sorumlu tutuyor bizleri.
    -Ders notlarında eğer verdiğim sanatçının verdiğim eserlerinin yanında hiçbirinde bu simge (***) yoksa bilin ki bu eserlerin hepsini ezberlemeniz gerekiyor.Şayet verdiğim sanatçının eserlerinde bazılarının yanında bu simge (***) varsa sadece bunları ezberleyin.
    -Konu sonuna kendini test et bölümü de ekledim.
    -Umarım beğenirsiniz.
    -İsteyen herkes bu kaynağı iznim olmadan yayınlayabilir.Zaten amacım herkesin görmesi, kullanması.İsteyen herkes istediği yerde bu notları kullanıp paylaşabilir.
    -BAŞARILAR...
    -YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

1-CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI'NA GİRİŞ VE CUMHURİYET DÖNEMİ ÖĞRETİCİ METİN TÜRLERİ (PDF)
    https://yadi.sk/i/lyi59mNpfbEVN

2-SAF ŞİİR VE YEDİ MEŞALECİLER
    https://yadi.sk/i/7ShK2ykDfbYnF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ-DONANIM -- 29 Mart 2015; 17:31:33 >

• Takip
  • Evet arkadaşlar, yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.Herhangi bir hatam olmuşsa bana bildirdiğiniz taktirde hemen düzeltirim.
  • Destek+takip kardes yalniz buyuk i ve bazi harfler felan gozukmuyor sanirim kullandigin fonttan ama pdf formatinda anlayamadim sen yine de en son bir daha kontrol et bende bazi harfler cikmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezerv bakıcam
  • Allah razı olsun gerçekten çok gerekli bir paylaşım olmuş

• Emegin cok onemli tesekkurler takipteyim yalniz bazi harfler gorunmuyo ona bi bak istersen

• yerimizi alalaım
  • Takippp

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Destek+takip kardes yalniz buyuk i ve bazi harfler felan gozukmuyor sanirim kullandigin fonttan ama pdf formatinda anlayamadim sen yine de en son bir daha kontrol et bende bazi harfler cikmadi

İnternet üzerinde görüntülenirken "i" harfi yok ancak indirdiğimde bu harf gözüküyor.Pdf'yi indirdikten sonra hala bu sorunla karşılaşıyor musunuz?
  • Yorumlarınızı bekliyorum.Bugün 2. pdf'yi hazırlamaya niyetliyim.
  • DÜZELTME:
    Sürrealizm akımı kısmındaki temsilcilerden birini yanlışlıkla Orhan Kemal yazmışım.Bunu Orhan Veli ile değiştirdim.
    Salah Birsel'in eserlerinden Sergüzeşt-i Nano Bey yerine Sergüzeşt-i Nono Bey olarak değiştirdim.
    Pdf üzerinde gözükmeyen "i" harfi sorunu düzeltildi.

EKSİKLER İÇİN ÖZEL MESAJ ATMANIZ YETERLİDİR.
  • Hocam devam çok teşekkürler gerçekten faydalı bir paylaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramen

Hocam devam çok teşekkürler gerçekten faydalı bir paylaşım

Teşekkürler.Takipte kalın.Az sonra pdf'yi yeniden düzenleyeceğim.Önemli birkaç edebi akım daha koyacağım.
  • Eline saglik hocam calismalarini bekliyorum diger dönemlerini de yapabilirsen benim için iyi olur
  • PDF üzerindeki son düzeltmeler yapıldı.Bundan sonra düzeltme yapılmayacaktır.Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

EKLEMELER:
    DADAİZM, EMPRESYONİZM, EKSPRESYONİZM AKIMLARI EKLENDİ.
    BİRKAÇ UFAK METİN DÜZENLEMESİ

NOT:YANLIŞLIK OLAN YERLERDE BANA MESAJ ATIN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ-DONANIM

Merhaba değerli forumdaşlarım,
    Ben ailemden her zaman paylaş, bilgi paylaşıldıkça çoğalır öğütlerini öğrendim.Hayatımı da bu sözcükler üzerine inşa ettim.Bugün çalışmak için hazırladığım edebiyat ders notlarını sizlerle de paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.

BİRKAÇ UYARI:
    -Ders notlarımı konu konu hazırlıyorum.Bugün ilk konuyu bitirdim.Şu an için cumhuriyet dönemini hazırlıyorum.Sanırım cumhuriyet dönemi dışında diğer konuları hazırlamayacağım.Çünkü internet üzerinde diğer konularla ilgili profesyonel çalışmalar var.Ama cumhuriyet dönemi ile ilgili sağlam kaynaklar ne yazık ki yok.
    -Ders notlarında kişilerin özelliklerine çok önem verdim.Çünkü ÖSYM bu gibi ayrıntılardan sorumlu tutuyor bizleri.
    -Ders notlarında eğer verdiğim sanatçının verdiğim eserlerinin yanında hiçbirinde bu simge (***) yoksa bilin ki bu eserlerin hepsini ezberlemeniz gerekiyor.Şayet verdiğim sanatçının eserlerinde bazılarının yanında bu simge (***) varsa sadece bunları ezberleyin.
    -Konu sonuna kendini test et bölümü de ekledim.
    -Umarım beğenirsiniz.
    -İsteyen herkes bu kaynağı iznim olmadan yayınlayabilir.Zaten amacım herkesin görmesi, kullanması.İsteyen herkes istediği yerde bu notları kullanıp paylaşabilir.
    -BAŞARILAR...
    -YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

1-CUMHURİYET DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI'NA GİRİŞ VE CUMHURİYET DÖNEMİ ÖĞRETİCİ METİN TÜRLERİ (PDF)
    https://yadi.sk/i/lyi59mNpfbEVN

hocam bu kadar zahmet edip birsuru yazi yazacagina konu anlatimdan konu okuyup test cozsen hemde zaman kazanmis okursun daha iyi olmaz mi yani neden not?

• Takipteyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAF ŞİİR VE YEDİ MEŞALECİLER EKLENDİ.
    HATA VARSA BANA İLETİN.
    YENİ KONUYA BAŞLIYORUM BUGÜN.
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.