Şimdi Ara

20 Numara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmi okununca sneijderi alkışlayıpta EMRE BELÖZOĞLU nu yuhalayan taraftara yazıklar olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi yapmışlar helal olsun onlara...

Sneijder adam gibi topunu oynuyor, çok da iyi oyuncu bence de alkışlanmalı. Emre çirkeflik peşinde koşacağına, sağa sola küfür edeceğine, ırkçılık yapacağına o da adam gibi topunu oynasaydı da onu da alkışlasalardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

İyi yapmışlar helal olsun onlara...

Sneijder adam gibi topunu oynuyor, çok da iyi oyuncu bence de alkışlanmalı. Emre çirkeflik peşinde koşacağına, sağa sola küfür edeceğine, ırkçılık yapacağına o da adam gibi topunu oynasaydı da onu da alkışlasalardı...

Bilic içinde aynı şeyleri düşünüyorsundur umarım emreyi kızdırmak için elinden geleni ardına koymadı.

Türkiyede istediğin gibi protestonu et fakat bu adam oraya milli takım için geliyor yabancıların içinde küçük düşüremezsin.

Umarım birgün emrenin durumuna düşersinde anlarsın bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

quote:

Bilic içinde aynı şeyleri düşünüyorsundur umarım emreyi kızdırmak için elinden geleni ardına koymadı.

Türkiyede istediğin gibi protestonu et fakat bu adam oraya milli takım için geliyor yabancıların içinde küçük düşüremezsin.

Bilic yapıyorsa ona da aynısı yapılsın kardeşim. Kim suçlu ise ona cezası verilsin!

Ayrıca kim demiş küçük düşüremezsin diye? Ben mi götürdüm onu oraya? Egosu tavan yapmış Terim götürdü, o yüzden istediğim gibi protesto ederim. Bunun kararını vermek sana düşmez sen kimsin ki?

Emre'nin durumuna hiç bir zaman düşmem ben ırkçı değilim, herkese küfür etmem, çirkeflik peşinde koşmam...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syntax 1907

quote:

Bilic yapıyorsa ona da aynısı yapılsın kardeşim. Kim suçlu ise ona cezası verilsin!

Ayrıca kim demiş küçük düşüremezsin diye? Ben mi götürdüm onu oraya? Egosu tavan yapmış Terim götürdü, o yüzden istediğim gibi protesto ederim. Bunun kararını vermek sana düşmez sen kimsin ki?

Emre'nin durumuna hiç bir zaman düşmem ben ırkçı değilim, herkese küfür etmem, çirkeflik peşinde koşmam...

Cezam yeni bitti yine ceza alıcam anlaşılan çocuk orada emreye birşey diyemezsin ft yi edersin edeceksen alma diye bu adam senin ülken için gidiyor oraya tabi Türksen.
    Öğrenmiş bir ırkcılık küfür konusuyor. Emreye edilen küfürlerinn 10 da 1 i sa na edilse nasıl bir ruh halinde maca cıkacaksın merakk ediyorum

• Syntax 1907 kullanıcısına yanıt
    quote:

Cezam yeni bitti yine ceza alıcam anlaşılan çocuk

Öncelikle canım kardeşim daha yaşın kaç başın kaç gelmiş burada çocuklu konuşuyorsun. Emre'yi savunan kişinin özelliklerini gayet iyi gösteriyorsun haberin olsun.

quote:

orada emreye birşey diyemezsin

Emre'ye orada da bir şey derim burada da derim her yerde derim, kimse karışamaz hele sen hiç karışamazsın yine söylüyorum sen kimsin ki? Kimsin de buna karar verebiliyorsun?

quote:

ft yi edersin edeceksen alma diye

FT'yi de eleştiriyorum Emre'yi de... FT egosundan havaya uçaçak bir adam, hiç sevmem kendisini... Zamanında çok saygı duyardım ama o eskide kaldı.

quote:

bu adam senin ülken için gidiyor oraya tabi Türksen.

Bu adamın ülkem için gitmesini ben istemedim. Keşke gitmeseydi.

quote:

Öğrenmiş bir ırkcılık küfür konusuyor.

Emre sağ olsun öğretti ırkçılığı, öncesinde yoktu böyle bir şey ülkemizde.

quote:

Emreye edilen küfürlerinn 10 da 1 i sa na edilse nasıl bir ruh halinde maca cıkacaksın merakk ediyorum

Emre gibi bir karaktere sahip olmadığım için bana kimse durduk yere küfür etmez.

Ölümüne savun sen Emre'yi, ileride bir Emre de sen olursun bu gidişle...

• seviyesini belli etmiş onu yapanlar, dikkate almaya bile gerek yok. emre biliyor kimin ne olduğunu.
  • quote:

quote:

Cezam yeni bitti yine ceza alıcam anlaşılan çocuk

Öncelikle canım kardeşim daha yaşın kaç başın kaç gelmiş burada çocuklu konuşuyorsun. Emre'yi savunan kişinin özelliklerini gayet iyi gösteriyorsun haberin olsun.

quote:

orada emreye birşey diyemezsin

Emre'ye orada da bir şey derim burada da derim her yerde derim, kimse karışamaz hele sen hiç karışamazsın yine söylüyorum sen kimsin ki? Kimsin de buna karar verebiliyorsun?

quote:

ft yi edersin edeceksen alma diye

FT'yi de eleştiriyorum Emre'yi de... FT egosundan havaya uçaçak bir adam, hiç sevmem kendisini... Zamanında çok saygı duyardım ama o eskide kaldı.

quote:

bu adam senin ülken için gidiyor oraya tabi Türksen.

Bu adamın ülkem için gitmesini ben istemedim. Keşke gitmeseydi.

quote:

Öğrenmiş bir ırkcılık küfür konusuyor.

Emre sağ olsun öğretti ırkçılığı, öncesinde yoktu böyle bir şey ülkemizde.

quote:

Emreye edilen küfürlerinn 10 da 1 i sa na edilse nasıl bir ruh halinde maca cıkacaksın merakk ediyorum

Emre gibi bir karaktere sahip olmadığım için bana kimse durduk yere küfür etmez.

Ölümüne savun sen Emre'yi, ileride bir Emre de sen olursun bu gidişle...

Anlaşılan emre canınızı fazla yakmış şuan ingilterede veya başka bir ülkede emre bunları yapsa bir çoğunuz övünürdünüz hadlerini bildiriyor diye.
    Uzatmayacagım konuyu emrenin küfürlerini tabikide tasvip etmiyorum ama rakiplerin yaptıklarını görmeden eleştiriyorsun savunmaya zorluyorsunuz.
    Emrenin karekterine gelince emin ol emreyi yuhlayanlardan cok daha sağlamdır karakteri

• quote:

türk olduguna emin misin ?
  • Milli takım forması giyen adam ırkçılık yapmaz, her maç millete ana bacı küfretmez, kafa kesme işareti yapmaz, İsviçre maçındaki gibi rakip futbolcuları tekme tokat kovalamaz, rakip takımın futbolcusuna mesaj atıp seni aldırcam buraya diye ayartmaya kalkmaz.

Canımızı yakmış diye çekemiyormuşuz, zamanında katil emre diyordunuz şimdi mi milli takım oyuncusu oldu.

Ay yıldızın dili olsa ben bu adamın giydiği formada durmam der
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Milli takım forması giyen adam ırkçılık yapmaz, her maç millete ana bacı küfretmez, kafa kesme işareti yapmaz, İsviçre maçındaki gibi rakip futbolcuları tekme tokat kovalamaz, rakip takımın futbolcusuna mesaj atıp seni aldırcam buraya diye ayartmaya kalkmaz.

Canımızı yakmış diye çekemiyormuşuz, zamanında katil emre diyordunuz şimdi mi milli takım oyuncusu oldu.

Bir ırkçılık dolamışlar ağızlarına ırkçılık olsaydı merak etmeyin tffden önce uefa verirdi cezasını bu bir.
    İkşncisi kesinlikle tasvip etmemekle beraber rakip oyuncuların tahrikleri ve maç gerilimi ile yaptıgı şeyleri yazmışsın.
    3. Olarak ben mi katil demişim ben kendimden sorumluyum başkaları ilgilendirmez beni
    Ve son olarak sen mi karar veriyorsun formasında durup durmayacağına emin ol emrenin sen ve senin gibilerden daha çok emeği var milli takıma

• Emre'nin saha dışında farklı biri olduğunu söylüyor tanıyan herkes ama maalesef saha içinde sıkıntılı bir oyuncu.

Bu maçta da seyirci tepkisinden korktuğu için oynatmadı muhtemelen Terim.

Ben Emre'nin yerinde olsam yarın milli takımı bırakır kulübümde işime bakarım.

Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel nereye giderlerse gitsinler, Ay-Yıldız'lı formaya rağmen tepki alıyorlar ve alacaklar da.

Bırakıp sadece Fenerbahçe'ye konsantre olmaları bence işin 3 cephesi için de faydalı olacaktır.
  • EURO 2016 Elemeleri A Grubu Hollanda-Türkiye karşılaşması öncesi her iki takımın ilk 11'leri ve yedek oyuncuları sahada ısınırken,sadece bir kişi yoktu.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Bilic ile girdiği diyalog yüzünden son zamanlarda protestoların hedefi olan, belki de moral durumu yüzünden Fatih Terim tarafından yedek bırakılan Emre Belözoğlu maç öncesi ısınma çalışmalarına çıkmadı.
    ISLIK VE YUHALAMA
    Öte yandan stat hoparlörlerinden takım kadroları okunmaya başlandığı sırada Türk Milli Takımı kadrosu okunurken, Emre Belözoğlu'na geldiğinde Türk taraftarlardan ıslık ve yuhalama sesleri duyuldu.

• Emre bana gore ektıgını bıcıyor. Haklıs olsa bıle ki bana gore bılıc konusında haklı, adı cıkmıs bır kere. Ben olsam sezon sonu,katara fılan gıderım. Son olarakta halk olarak cok ıkıyuZluyuz. Kufurbaz dıye emreyı ıslıklayıp,gazetecılere seyını gosteren,kendı futbolcusuna kufreden bir adama tepkı vermıyoz. Buda ahlakımızın işimize geldıgı gıbı calıstıgını gosterıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dün sneijder o golü attıktan sonra o sevinci yapınca küfretmeyen kişinin milli duygularının şüphe ederim,şu bizim milli takım seyircisi kadar iğrenci yoktur yemin ediyorum,rakip takımdan gol atan adama alkış,neymara alkış,emre ye volkana,mert'e ana avrat küfür,sonra da vay efendim niye bizim milli takımımız kötü oynuyor sizin gibiler yüzünden işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Milli takım forması giyen adam ırkçılık yapmaz, her maç millete ana bacı küfretmez, kafa kesme işareti yapmaz, İsviçre maçındaki gibi rakip futbolcuları tekme tokat kovalamaz, rakip takımın futbolcusuna mesaj atıp seni aldırcam buraya diye ayartmaya kalkmaz.

insanda utanma olur be,isviçre maçında ne yapsaydı emre,kavgayı ilk isviçreliler başlattı bu kadar mı gözünüzü kin bürüdü arkadaş ben anlamıyorum sizi,aslında haklısın isviçreliler bizimkilere tekme tokat dalsaydı emre de ne güzel dövdünüz diyip gül atsaydı,bunu istiyosunuz galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

dün sneijder o golü attıktan sonra o sevinci yapınca küfretmeyen kişinin milli duygularının şüphe ederim,şu bizim milli takım seyircisi kadar iğrenci yoktur yemin ediyorum,rakip takımdan gol atan adama alkış,neymara alkış,emre ye volkana,mert'e ana avrat küfür,sonra da vay efendim niye bizim milli takımımız kötü oynuyor sizin gibiler yüzünden işte

İşte bu kalın olarak belirttiğim şeyi yapmadığında olgunlaşacaksın...

Hadi şimdi git yoluna "Küçük Emre"

• İstediğiniz kadar yuhalayın Fenerbahçe taraftarı emrenin arkasında oldığu sürece vız gelir tırıs gider tepkileriniz

Arkandayız KAPTAN YEDİRMEYECEĞİZ SENI

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

İşte bu kalın olarak belirttiğim şeyi yapmadığında olgunlaşacaksın...

Hadi şimdi git yoluna "Küçük Emre"

Tamam gidiyorum Küçük Töre sanırsın evliyasınız anasını satıyım 10 lafından 9 u küfürdür adım gibi eminim,töre küfür edince ne var bunda herkes ediyor dersiniz emre diyince auuuv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Melo'yu eleştirenler Emre'yi körü körüne savunur hale gelmiş bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.