Şimdi Ara

En iyi kart animasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğünüz en iyi kart animasyonu hangisi beyler, alttaki linkte pek çoğunu belki de hepsini görmek mümkün.

http://imgur.com/a/wWST6#0

• Bunları izleyecek kadar kotam olsaydı keske :/

Benim gördüklerim arasında en iyisi hunter'ın dinozorlu legend karti (ismini hatirlayamadim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle King Krush

• Bu arada download kısmından hepsini indirebilirsiniz, 350 mb, bence pc de durmalı, deck yaparız :)
  • Ben bir ilk 5 yapayım, bu kartları özellik olarakta çok beğeniyorum.

Ysera
    Starfall
    Shield Block
    Ragnaros
    Consecration
    Deatwing
    Mind Control Tech
    Onyxia

Hiç fena değil, Bloodfen Raptor, Korkron Elite, Youthful Brewmaster, Water Elemantal, unleash, twisting nether
  • Etc tabikide

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Etc neydi hocam çıkaramadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt

Sahaya giriş animasyonu harikadır
    ETC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 29 Mart 2015; 15:39:50 >

• Recombobobulator de guzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.twisting nether
    2.deathwing
    3.siphon soul
    4.brawl
    5.arcanite reaper
    top 5 im bu
  • King Krush,Jaraxxus,Deathwing,Hellfire ve Scavenging Hyena en beğendiklerimden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Sahaya giriş animasyonu harikadır
    ETC

Gerçekten harikaymış, şaşırdım.

• minion olarak ETC,Ragnaros,jaraxxus,king krush,kel thuzad,loatheb spell olarak twisting netherin üstüne tanımam.
  • En çok hoşuma giden brawl ortada tam bir karmaşa oluyor. Bunun dışında yseranın kart çıkarma animasyonu fena değil , alex baya başarılı , nozdormu kullanılmasa da animasyon olarak güzel , baron geddon da fena sayılmaz , gvg le prieste gelen Shadowbomberın animasyonu da hoş , diğer mad ve madded bomberlarımızın animasyonlarıda tam gerilim yaratmalık... Blizz genel olarak animasyona daha fazla agırlık vermeki bana göre sonuç olarak bir koleksiyon oyununu sanal platforma tasıyınca bunun nimetlerinden daha fazla yararlanmak gerek diye düsünüyorum. Game boardlardaki eglendirici kücük detaylar gibi.

• E.T.C bence en güzeli
  • DarudonAtrox kullanıcısına yanıt
    E.T.C. güzel valla çıksa oynayacağım
  • Giriş animasyonu olarak en iyi Mimiron Head,ETC ve Twisting Nether'dir.Hele ki Mimiron Head'in giriş animasyonu efsane.

Golden Kartların ise hepsi çok güzel valla.Ayırt edemiyorum ama seçeceksem Malganis ve Jarraxus'u severim.
  • Etc

• brm ile birlikte kesinlikle chromaggus
  • ETC en güzeli. World of Warcraft için müzik yapmışlardı.Zaten Warcraft ile ilgili oyun oynamış birinin bilmemesi imkansız.

https://www.youtube.com/watch?v=IHgRAlkpxJw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 27 Haziran 2015; 20:58:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.