Şimdi Ara

5 inç ekranlı Zenfone 2 modeli Amazon'da listelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  5 inç ekranlı Zenfone 2 modeli Amazon'da listelendi

Asus'un Zenfone serisinin en yeni modeli Zenfone 2 tanıtıldığı günden beri büyük ilgi görüyor. Şüphesiz bu ilginin en büyük sebebi performansına göre agresif bir fiyatlandırmaya sahip olmasıydı.

CES 2015'de 5.5 ekrana ve 4 GB sistem belleğine sahip modelin yanında daha işlem gücü ve sistem belleği konusunda daha düşük modeller de kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Sonrasında ise Zenfone 2 ailesinin 5 inç ekrana sahip modelleri de gündeme gelmişti.

Kısa bir süre önce Amazon'da açılan ilanda 720 piksel çözünürlüğünde 5 inç ekrana sahip model satışa sunuldu. ZenFone 2 ZE500CL model numarasına sahip cihaz Intel Atom Z2560 işlemcisi barındırırken cihazın beyaz renklisi 219 dolar ( Günümüz kuruna göre yaklaşık 570 TL) ve siyah renklisi de 229 dolar ( Yaklaşık 600TL ) fiyatlandırma ile listelendi.  yurt dışı fiyatlarının direk olarak Türk Lirasına çevirmenin yanlış bir değerlendirme olduğunu hatırlatalım. Ülkemize 5 inç modelin gelmesi halinde ek vergilerden dolayı haberde bahsettiğimiz rakamlardan daha yüksek fiyatlara sahip olması muhtemel.

• 3. ye söylüyorum 4gblik versiyonu gelmez gelsede türkiyeye 1200 den aşşağı gelmeyecek eminimki yine stok problemi yaşanacak nereleri kırpılacakta gelecek ASUS Türkiye

edit: Zentalk'ta Lollipop 5.0 tester lar için beta olarak yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 28 Mart 2015; 19:38:03 >
  • Alt ve üst çerçeve sizdece çok itici değil mi

• Ya bu 4 gb lık türkiyeye gelirse nereden alabilirim?
    Internette 4 gb diyip 2 gb model kakalarsa napabilirim?
    4 gb olduğunu naısl anlarım? :D
  • Intel Atom Z2560 bu zaten eski zenfone5teki işlemci değil mi

• Zenfone 5 ten farkı ne şimdi bunun bari z3520 felan koysalardı.Eski nesil atomu dayamıslar gene

• Ürün 5.5 inch olarak görünüyor 5 inch değil ayrıca 720 px değil 1280x800 px yazıyor hd ekran okey fhd değil ama 720 px de değil bir de bu cihaz 64 bit gelecekti o işlemci ike değil fake olabilir bu ilan

• quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35

Ürün 5.5 inch olarak görünüyor 5 inch değil ayrıca 720 px değil 1280x800 px yazıyor hd ekran okey fhd değil ama 720 px de değil bir de bu cihaz 64 bit gelecekti o işlemci ike değil fake olabilir bu ilan

İlanda Asus'un açtığı görülüyor, ayrıca model numarasına bakarsak (ZenFone 2 ZE500CL) 5 inç olan model ancak yanlış yazılmış olabilir ekran boyutu.
    1280x800 px cihazlarda 80px kısmı geri-home-seçenekler butonları kapladığı için ekrana 720px alan kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht
    1280x800 px cihazlarda 80px kısmı geri-home-seçenekler butonları kapladığı için ekrana 720px alan kalıyor.

geri, home ve seçenekler tuşu ekranda değil, onlar kapasitif tuş.
  • draconist kullanıcısına yanıt
    Dalgınlığıma gelmiş heralde hiç dikkat etmemiştim bile
    ilana baktım şimdi kısıtlı stok vardı bitmiş sanırım o da, özellikler de kaldırılmış
    http://www.amazon.com/ZenFone-Single-SIM-Unlocked-International-Warranty/dp/B00UT9ULFG
  • zenfone 2 nin enyüksek telefonu gelmezse almanın mantıgı yok ki zaten 5 var 500CL ile aynı zenfone 6 var ml550 ile aynı sayılır tek farkları 4G zaten türkiyede kullanmaya baslanması 1 yılı gecer e ne anlamı kaldı sadece 1-ram farkı 2-işlemci farkı 3-4G ve biraz küçük olöası zaten zenfone 5 ve 6 kullnıyorum o zaman 2 ye gerek yok. 1000 tl yide gecerse hiç gerek yok

• fiyat avantajını kaybedecek bu gidişle
  • Tahmini fiyat bellimi

• Ya arkadas biri bana aciklasin telefonda 4gb ram ne işe yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 inch ve daha yukarı bir telefon bana hep büyük geliyor alışkanlık meselesi, hele bir erkek için takoz gibi bir telefonu cepte taşımak tam anlamıyla külfet 5inch ve altına düşük profil neden verirler anlamam 8mp kamera mı kaldı yahu. Bu haberi gördükten sonra m4 aqua beklemedeyim ben, bakalım neye kısmet olacak. Son anda karar değiştirip z3 compacta alabilirim yalnız her yeri kapak olan telefondan da rahatsız oluyorum.. m4 aqua beklememin sebebi sağı solu su geçirmezlik diye kapaklardan kurtarmış olmaları, şarj yeri açıkta olacağı söyleniyor hep birlikte görelim..

• bulevent B kullanıcısına yanıt
    bu su geçirmezlik olayı bence aşırı abartılıyor gidip telefonu lavaboda sabunlayan mı istersin akvaryum a atan mı istersin duşa girerken telefonla girip orda duş altında oyun oynayan video izleyen mi istersin yani ben anlamıyorum telefon bu ya niye su geçirmemesi bu kadar sorun telefonun maruz kalacağı maximum su ile temeas sokakta yağmur yağarken telefon ile görüşmek olmalıdır ben bir çok konu gördüm sony xperia z modelleri ile ilgili bu kadar

fakat bu ve bunun gibiler nedir?

http://www.youtube.com/watch?v=hW75gWGRmNc

http://www.youtube.com/watch?v=Lft1c0idJbs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 29 Mart 2015; 17:50:51 >

• turkıyede fıyat avantajı olmaz muhtemelen
  • millet n11 gg gibi sitelerden paralel ithalat lg g3 ü 1200 civarına mal edebiliyor kredi kartı puanlarıyla falan bu zenfone un tutması için 900 lira falan olması lazım
  • Zenfone 5in işlemcisini koymak ne kadar mantıklı onu anlayamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.