Şimdi Ara

Windows 10 mobil sürümünün yeni teknik ön izleme sürümü daha fazla cihaza destek sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Windows 10 mobil sürümünün yeni teknik ön izleme sürümü daha fazla cihaza destek sunacak

Yaklaşık bir buçuk ay önce Windows 10 mobil teknik ön izleme sürümünün yayınlandığını sizlere bu bağlantıda duyurmuştuk. Ancak ilk çıkan ön izleme sürümü yalnızca 6 Lumia modeli için kullanılabilir durumdaydı. 

Windows 10 mobil'in geliştirilmesi devam ederken gelecek sürümde destek verilecek cihazların listesi de yayınlandı. Listeye baktığımızda ise ilk sürüme göre desteğin çok daha geniş bir yelpazeye yayıldığını görüyoruz. Windows 10 işletim sisteminin yaz aylarında hazır olacağı daha önce Microsoft tarafından belirtilirken Mobil versiyonun da benzer dönemlerde hazır hale gelmesi bekleniyor.

Windows 10 mobil sürümün getirdiği yeniliklere göz atmak için buraya tıklayınız.

Yeni sürümü destekleyen cihaz listesi :  Lumia 1020, Lumia 1320, Lumia 1520, Lumia 520, Lumia 525, Lumia 526, Lumia 530, Lumia 530 Dual Sim, Lumia 535, Lumia 620, Lumia 625, Lumia 630, Lumia 630 Dual Sim, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 720, Lumia 730, Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735, Lumia 810, Lumia 820, Lumia 822, Lumia 830, Lumia 920, Lumia 925, Lumia 928, Lumia ICON, Microsoft Lumia 430, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 435 Dual SIM, Microsoft Lumia 532, Microsoft Lumia 532 Dual SIM, Microsoft Lumia 640 Dual SIM ve Microsoft Lumia 535 Dual SIM.

Uyumlu cihazlardan birisine sahip kullanıcılar yeni sürüm yayınlandıktan sonrahttps://insider.windows.com/ adresinden Microsoft hesapları ile giriş yapıp geliştirici programına dahil olabilirler. Akıllı telefonunuza da Insider uygulamasını kurup yeniden başlattıktan sonra Windows 10 güncellemesini cihazınıza kurabilirsiniz.

• umarım w10 ile stabilite bozulmaz.
  • şu windows 10 android gibi masaüstünü sağa sola kaydırılan sayfalar gibi yapsa patlama yapar. aha da buraya yazıyorum. Yeterli ugulama seviyesine ulaştı çünkü

• musa_unsal2005 kullanıcısına yanıt
    Sosyal uygulama yapımcıları biraz daha destek verse tam olacak.Hala Facebook'da mesaj yazmak için ayrı bir uygulama kurmak zorundayız.
  • Ne zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Sosyal uygulama yapımcıları biraz daha destek verse tam olacak.Hala Facebook'da mesaj yazmak için ayrı bir uygulama kurmak zorundayız.

Her platform gibi. WP'nin eksiği değil bu
  • lumia 1520 ye geliyor çok iyi.

• Wp 10 nu goremiyecem telefonu satışa çıkardım.

• Bundan 3 yıl önce microsoft nokiayı satın aldığında çıkartacakları bütün cihazlara güncelleme sözü vermişti sözünde duruyorlar. Örnek alsın Android S3 ? Unuttu Samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: eozenir

lumia 1520 ye geliyor çok iyi.

O telefona gelmeyecekte kime gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi liste de yer alan modeller için windows 10 güncellemesini alacaklarına kesin gözü ile bakabilirmiyiz

• Lumia 430 70 dolarlık telefona geliyor android e kapak olsun biz hala 5.0 bekliyoruz 5.2 çıkacak diye konuşmalar var ben daha çook beklerim keşke lumia alsaydım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Gergedan

Bundan 3 yıl önce microsoft nokiayı satın aldığında çıkartacakları bütün cihazlara güncelleme sözü vermişti sözünde duruyorlar. Örnek alsın Android S3 ? Unuttu Samsung

hocam zaten s3 için resmi sürüm beklemeyin çok yavaş çalışıyor, girin istediğiniz romu yükleyin jet hızında kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Şimdi liste de yer alan modeller için windows 10 güncellemesini alacaklarına kesin gözü ile bakabilirmiyiz

Microsoft zaten tüm cihazlarına güncellemeyi vereceğini açıkladı, ancak düşük donanımlı olanlarda bazı özellik kısıtlamaları olabilir.
  • Kritik soru ne zaman?

• aynı şeyin rakamını değiştirip farklılaşmaya çalışıyorlar.hiçbir farklılık yok.metro arayüzü saçmalığını onların sonu olacak.tabi uygulama problemide
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Bundan 3 yıl önce microsoft nokiayı satın aldığında çıkartacakları bütün cihazlara güncelleme sözü vermişti sözünde duruyorlar. Örnek alsın Android S3 ? Unuttu Samsung

hocam zaten s3 için resmi sürüm beklemeyin çok yavaş çalışıyor, girin istediğiniz romu yükleyin jet hızında kullanın

Hocam doğru diyorsun ama neden ekstradan çaba ve zaman harcamak zorunda kalsın ki, para verilmiş ve benzeri cihazlar güncelleme alırken kendi cihazının güncelleme almaması, uzmustur.

• Bir de s3 miniyi düşünün. 4.1.2 de kaldı. Eski telefonum

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Hocam doğru diyorsun ama neden ekstradan çaba ve zaman harcamak zorunda kalsın ki, para verilmiş ve benzeri cihazlar güncelleme alırken kendi cihazının güncelleme almaması, uzmustur.

rom yüklemek kanser gibidir. o rom bu rom derken telefonun kölesi olursunuz. bir her şey istediğim gibi olsun isteyenlerdenseniz onu değiştir bunu değiştir. sabahlara kadar rom kurardım. varsın bir iki uygulama eksik olsun

• android ios blackberry neredeyse tüm işletim sistemlerini kullandım wp kadar dandik bi os yok aldığıma bin pişmanım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.