Şimdi Ara

bana ne zaman menajerlik teklifi gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir keresinde menajerlik özellliklerimi çok iyi ayarlayıp bjk ile oyuna başlamıştım, takımdan ilk sene ortalarında kovulmuştum fakat lyon milan gibi takımlardan teklif gelmişti, yani saçmaydı.
    bu sefer yine bjk yi aldım fakat en kötü menajerlik özellikleri yaptım, lisanssız başladım oyuna, amatör futbolcu geçmişi ile, 4 sene sonunda o kadar kupa aldım, hiçbir takımdan teklif yok hala :/
    işte kupa listesihttp://imgur.com/05ZLnkH

• Öle ya teklif gelmiyor banada saçma geldi o konuda oyun 25 yıl oyunda her ligde şampiyon oldum ama co kzor teklif geliyor
  • declan43 kullanıcısına yanıt
    o kariyeri silip yeni kariyer açacağım. Menajer özelliklerimi Beiktaşa göre otomatik seç i tıklayacağım, o zaman profesyonel futbolcu ve en yüksek lisansı veriyor, ben lisanssız ve amatör futbolcu olarak başlamıştım, o kadar kupa da aldım, 4 yıl oynadım hiç teklif gelmedi :)
  • Dostum kaç tane lig seçiyorsun başlarken
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    almanya, ingiltere, italya, ispanya, arjantin, brezilya, türkiye, portekiz
  • Beşiktaş ile oynuyorum 4. sezonum aşağıdaki takımlardan teklifler geldi.

-Werder Bremen
    -Sevilla
    -Bayer Laverkusen
    -QPR
    -Roma
    -SBL (Benfika)
    - İnter Milan
    -Milan
    -Sampdoria
    -Flemengo
    - Hollanda Milli Takımı
    -Fransa Milli Takımı
    -Çek Cumhuriyeti Milli Takımı

İngiltere ligini istediğimden hiç birini kabul etmedim. Sadece Fransayı aldım guruptan lider çıkardım Avrupa Şampiyonası için ve istifa ettim.
  • Cevabın sorunda gizli. İyi ve itibarlı bir menajer olarak kariyere başlarsan birçok büyük kulüpten teklif gelmesi doğal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.