Şimdi Ara

SADECE PARAYA İHTİYACI OLAN GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR HİÇ ÜŞENMEYİN OKUYUN OKUDUĞUNUZA PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ BAŞLAMASANIZ BİLE EN AZINDAN BİDAHA BU KONULARDAN GÖRÜNCE İŞİN ASLINI BİLECEKSİNİZ

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu diyim boş zamanın varsa rahat kazanıyon boş laflarla kimse kimseyi kandırmasın internetten para kazanamazsınız diye çokda kazanırsın hiçde kazanamazsın.Nedenmi böyle dedim ben 1 sene uğraştım aradım taradım bu konuları açıkcası hep karmaşık geliyordu bana bırakıyordum bakmıyordum bidaha hele hele şu clixsense konusunu kaçkere başlayıp bıraktığımı ben bile hatırlamıyordum adamlar burda konuyu açıyor ref linklerini paylaşıp kaçıyolar ondan sonra kimse kimseyi tanımıyor bu site nasıl işliyor nerden nasıl para kazandırıyor veya cidden kazandırıyormu diye bu sorulara yanıt olmayınca bide site ingilizceydi direk benim şarteller atıyordu kapatıyordum.
    Neyse böyle yine evde oturuyordum canım sıkıldı yazdım internetten para kazanma diye karşıma yine clixsense çıktı :D bastım küfrü okadar çok üye olmuşumki eski emaillerimden salaldım bitane girdim :D neyse şunu farkettim buranın türkçe forumuda varmış girdim oraya yazdım oralara nasıl oluyor ne oluyorda millet kazanıyor bi baktım bakiyelerine hepsinde 140 dolar 150 dolar 70 dolar gibi rakamlar var ilk 5 gün ben bırak 1 doları :D 10 centi zor kazandım reklam tıklayarak.Millet burda clixsenseyi tanıtırken hep reklama tıkla anketi yap clixgrid diye bi oyun var yok bunları yaparsan kazanırmışın :D alayı hikaye şimdi aşağıyı okuyun.

Böyle açıklama yapanlardan hiç bişey öğrenmedim bana asıl bu sistemi öğreten clixsensenin forumunda exelance38 nickli bi arkadaş var adam öyle bi açıklama yaptıki öyle bi tüyo verdiki :D forumdaki o yüksek bakiyeli adamların nasıl o parayı yaptıklarını açıkladı dolaysıyla herkesde anladı şuan herkes aynı yöntemle kazanıyor.Ben 4 günde bi 100 tl çektim 5 günde bazen 30 tl yaptım görevden göreve değişiyor ama 1 gündede 20 tl yapan var yeterki bilgisayar başında zamanın olsun.

Peki kardeş bukadar konuştun nasıl oluyor bu iş diyeceksin öncelikle ben size açık açık işin aslını diyeceğim clixsensede bikere reklam tıklayarak 1 senede 10 dolar zor kazanırsın.o yüzden onu geç.Clixgrid diye bi şans işi var resme tıklıyon 10 snye bekliyon günlük 30 tıklama var şansına artık 0.10 cent cıkarsa :D bende 3000 tıklama var 0.30 cent zor geldi.o yüzden bunuda geç :D

ANKET VE TASKS

1.ANKET İŞİ

Gel gelelim şimdi kazanmaya evet şimdi anket işi var arkadaşlar bazen günde 5 tanede geliyor bazen 2 günde bir 1 tane yada 2 tanede geliyor bunlarda biraz kazandırıyor bazen. sadece anketten günde 3 ila 6 dolar arasıda kazanabilirsin bazende 1 dolar yada hiç anketten kazanamazsın.Evet herkes diyor anket yaparak kazan yahu ankete giriyordum hep atılıyordum 10 günde hiç bişey kazanamadım.Tabi sonra şunu farkettim clixsensenin türkçe forumunu takip edince orda herkesin nerde ne anket var ve anket varsa hangi giriş kriterlerini seçmemiz gerektiğini vs. gibi bilgiler paylaşıldığını gördüm onların sayesinde anketlerdende kazanmaya başladım hatta ilk 8 dolarımı anketler sayesinde biriktirip çektim bu arada sitede bakiyeniz 8 dolar olunca paypala gönderiyorsunuz.He şunuda diyim hiç bir bilginizin doğru olması önemli değil herhangi tc kimlik no olsun gerçek adınız olsun veya kredi kart bilginiz olsun bunların hiçbirine gerek yok :D alayını sallayın sorun yok.paypaldaki bilgilerinizi bile sallayın önemli değil.sadece paypala bi banka hesabınızı tanımlayın oda sadece ıban ve isim giriyon herhangi bi kart bilgileri son kullanım tarih , kredi kartı vs. gibi bilgiler girmenize gerek yok.sadece banka hesabınızın ıbanı ve ismini doğru gir yeter onuda paypalı açtıktan sonra giriyon zaten yani paypal bilgilerini farklı girebilirsin önemli değil.

2.TASKS İŞİ (ASIL PARA KAZANDIRAN YER)

İşte en civcivli ve asıl para kazanacağın yer.arkadaşlar tasks öncelikle görev demek burda sana ingilizce görevler veriyor onları yapıyorsun görev başına 0.01-0.03-0.06 bazı görevlerdende 0.10 veya 0.30 gibi iyi görevlerde geliyor sakın meblağ az görünmesin 0.10luk görevden kolay bitane geldi akşama kada 184 tane yaptım 18.4 dolar kazanmıştım 1 görevin bitmesi 10 snye sürmüyordu görevde resimlerde açık resim varmı diyordu varsa var yoksa yok diyodum hemen bitiriyordum.Bu kısmı ben bilmediğimden ilk 20 gün sitede anket kovalıyordum:D Sonra dedğim gibi exelance38 arkadaşım sağolsun o açıkladı bayağıda uğraştı benle anlayım diye sonra neyse anladım bende burda bu size açıklamaya karar verdim.Bu tasks işinde çok güzel para var diceksinizki benim ingilizcem yok :D bensize diyim benim hiç yok :D çoğu kişininde yok zaten :D google chrome yada mozilla tarayıcınıza google çeviri eklentiisni kurun o sayfayı komple türkçe yapar zaten.
    Şimdi tasks işi en başta biraz sabır işi level konusu var burda level 0 level1 level 2 level 3 siz en başta level 0dan başlıyorsunuz yaptığınız en az 5 farklı görevlerde verdğiniz cevapların doğruluk oranı %70 ise level1 oluyorsunuz %80 ise level 2 %85 ise leve 3 oluyorsunuz .burda en zoru level 0dan level1 'e çıkmaktır zorluktan maksadım level 0 'a az görev geliyor hafata içi ama çok rahat 2-3 günde level 3e çıkarsınız.level 0da yazar tasksları oluyor genelde onları yaparak level alabilirsiniz.açılan sayfada yazar varmı yokmu diyor varsa adı bumu diyor.zaten basit bişey görevde linke tıklayınca açılan sayfada bi yazı oluyor genelde por,author,by kelimelerinden sonra yazarın adı yazıyor .neyse böyle görevlerin anlatımıda youtubede mevcut zaten.

Arkadaşlar siteye ister referanssız üye olun ister referanslı üye olun sistem sizi birine refliyor.Bukadar açıklama hatrına benim referansımdan üye olursanız çok sevinirim :D Bide benim referanslarıma ben nerden anket var veya hangi tasks nasıl yapılır gibi emailler atıp sistemi anlamalarınada yardımcı oluyorum

KAYIT İÇİN:

REFLİ LİNK:CLİXSENSE ÜYE KAYIT İÇİN TIKLA

REFSİZ LİNK:www.clixsense.com

BUNLARDA ÖDEME ALDIĞIMIN KANITLARI

[size=2]buda 4 saat sonraki aynı günün bakiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redrewil -- 29 Nisan 2015; 15:11:56 >

• konu günceldir arkadaşlar
  • redrewil kullanıcısına yanıt
    İstersen bir de www.calisma-saati.com deneyin. Ben 6 aydır rehbere kayıt yaparak her ay 2000-3000 Tl arası kazanıyorum, ödemeler günüde oluyor ,sayfanın itibarı çok iyi, şirket olarak dünyanın 12 ülkesinde hizmet veriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.