Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Odeabank 9 Taksit 0 faiz Telefonlarda Geçerli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
7.361
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vatan'da 9 taksit 0 faiz uygulaması var haftasonuna özel. Telefonlarda da geçerli. Haberiniz olsun.

350 lirayla 3000 tl arası

• Üni öğrencisine verirlermiş acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VATAN yazıp boşluk bırakıp TC kimlik no boşluk istek tutar yazıp 8444'e sms atıyorsunuz ona göre onay veya red cevabı geliyor
  • tv felan alamazmıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

tv felan alamazmıyız

istiyorsan dükkanı al farketmez.
  • link yokmu ben göremedim sayfasında ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: eresgü

tv felan alamazmıyız

Televizyona zaten 9 taksit var.

• biraz daha detay yok mu?
  • Link yok. Kampanyayi duyurmuyorlar fazla. Devlet tarafindan sikinti olmasin diye heralde. Usenmeyin bu kadar arkadaslar ihtiyaciniz varsa gidin vatana sorun. Yada arayin sorun

• arkadaşlar taksit peşin fiyattan ama vergi var diye lanse etmiş 1000 lira için 30 lira
    kredi şeklinde oldugu için de üni öğrencisine verilmeyebilir bence

link:
    http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/cep-telefonlarinda-pesin-fiyatina-9-taksit/?OM.OSB=Cep%20Telefonlarinda%20Pesin%20Fiyatina%209%20Taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemldg -- 29 Mart 2015; 14:32:13 >
  • Iyide 25-27 arası diyor. Yani bitmiş

• me_kar M kullanıcısına yanıt
    hala vatanın anasayfa kampanyaları arasında durduguna gore devam ediyo da olabilir , niyeti olanların en yakın vatan subesinde şansını denemeli bence
  • Dun bitmis arkadaslar kampanya

• Hazan kullanıcısına yanıt
    yazıp gönderdim 6000 lira için ön başvurunuz alınmıştır aranacaksınız diye cevap geldi. - derken aradılar - durumu anlattım ben şimdi kullanmak istemiyorum diye bir ay içinde kullanmazsanız kendisi iptal olur zaten dedi, bu ayın sonuna kadarmış bu sıfır faiz 3000 lira için hesaplattım 12 taksit istersen 3118,91 lira, 9 taksit istersen de 3091,33 olarak geri ödersiniz dediler. teşekkür edip kapattım
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Allah allah sifir faiz diyosunuz 91 lira fark olusmus. Ben 9 taksitle faizsiz aldim dun.

• Hazan kullanıcısına yanıt
    yok demek istedigim bu 9 taksit 0 faiz kampanyası bu ay sonu yani yarın bitiyor, sonrası için masraf bu.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    He anladim. Guzel firsatti alacaklar icin

• 25-27 mart arası yazıo :)
  • Merhaba arkadaşlar;
    Kampanya bugünde devam ediyor,fakat Vatana gidip detaylı bilgi alabilirsiniz.Bildiğim kadarı ile banka vade farkı alıyor fakat vatan sisteminde vade farkı kadar indirim yapıyor buda size peşin fiyatına 9 taksite geliyor.Odebanktaki personele Vatan kampanyasını belirmeniz gerekiyor.
  • Note 4 aldım bende 2200 tl'ye

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.