Şimdi Ara

s4 ekran kirildi acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar s4 cok kisa mesafeden dustu cam ekranda kirik yok catlak var ama telefon calismiyor. Panel kirildi sanirim. Panel degisecek dediler 500tl istediler. Garantiye gondermemin bir faydasi olur mu, ya da baska bir cozum var mi? Acil cevap verirseniz cok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasheedwallacerasheed -- 28 Mart 2015; 12:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baska cozum yok. Panel kirildiysa mecburen degismek zorunda.

Orijinal serviste degisim olursa orijinal kendi fabrikasyonda takilan ekran takilir.

Ama disarida taktirirsaniz ellerinde hangi panel turu varsa onu takarlar.(ips,lcd vb.)

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Valla kardeş hiç yaptırma öylece sat gitsin ekran değişir yada dokunmatik değişir se telefon düzen tutmuyor çok ısınıyor haberin olsun ikinci el piyasası zaten ekran fiyatı na başka al bana kalırsa @MoRTaLSouL

• rasheedwallacerasheed R kullanıcısına yanıt
    belirgin bir darbe yoksa garantiden yaptırmayı dene derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xasan66

Valla kardeş hiç yaptırma öylece sat gitsin ekran değişir yada dokunmatik değişir se telefon düzen tutmuyor çok ısınıyor haberin olsun ikinci el piyasası zaten ekran fiyatı na başka al bana kalırsa @MoRTaLSouL

Orijinal servisinde yapilirsa pek o kadar sorun cikmiyor ama servisin disinda yaptirirsan uzak dur kardes. Htc one v var ekrani kirildi servis disarisinda yaptirdik telefon öldü. Aman diyim servis disi yaptirma kardes. Yada arkadasin dedigi gibi satabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasheedwallacerasheed

Arkadaslar s4 cok kisa mesafeden dustu cam ekranda kirik yok catlak var ama telefon calismiyor. Panel kirildi sanirim. Panel degisecek dediler 500tl istediler. Garantiye gondermemin bir faydasi olur mu, ya da baska bir cozum var mi? Acil cevap verirseniz cok sevinirim

Kırmayi nasil becerdin kardesim ben demo jelatinle kullaniyorum kırnayı basaramadım

• 450tlye samsung servisinde yapildi telefon. Garantiye gondermedim reddedilecegini dusunerek.

• pil şişmesi ile ekranda şişti. garantiden değişecekti ancak telefonun metal kenarı düşmeden görünür bir ezilme oldu. bunedenle ekranı garantiden değiştirmiyorlar

480 tl istiyorlar değiştirmemeleri normal mi?
  • Arkadaslar s4 e ic ekran alsam ayri takilabilir mi yoksa dokunmatigi ile beraber mi olmak zorunda sifir cihaz 10 gun kullandim ekrani kirildi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.